Fernanda Labrana Voorspellingen, Statistieken & Vorm
Recente Vorm
Tennisvoorspellingen
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
646 463 |
O19.5 |
5.8/10 | |
11:30 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
2 |
561 726 |
2 |
1.6/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
2 |
165 637 |
2 |
6.5/10 | |
14:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
2.9/10 | |
14:00 Afgerond |
| 1
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
3.3/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
366 634 |
O19.5 |
7/10 | |
15:10 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
13 66 |
2 |
6.4/10 | |
14:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
2 |
164 636 |
O18.5 |
8.3/10 | |
14:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
3.4/10 | |
15:08 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
10/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:45 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
5.2/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 623 |
O20.5 |
6.2/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 32 |
U21.5 |
3.1/10 | |
15:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
U20.5 |
3.7/10 | |
16:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
8/10 | |
17:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
1.9/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
2.4/10 | |
19:10 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 33 |
|
Over Fernanda Labrana – Tennisvoorspellingen & Statistieken
Fernanda Labrana is een 26-jarige professionele tennisser. Ons AI-algoritme heeft 17 wedstrijden van Fernanda Labrana geanalyseerd en daarbij een voorspellingsnauwkeurigheid van meer dan 70.6% bereikt. Deze pagina biedt AI-gegenereerde voorspellingen voor aankomende wedstrijden — waaronder Wedstrijdwinnaar en Score — evenals gedetailleerde statistieken over service, return en breakpuntconversie.
Hoewel actieve voorspellingen uitsluitend beschikbaar zijn voor abonnees, garanderen wij volledige transparantie: alle resultaten van afgeronde wedstrijden blijven zichtbaar, zodat u ons trackrecord op elk moment kunt controleren.
| Statistiek | Laatste 10 (10) | Laatste 20 (20) | Laatste 52 Weken (57) |
|---|---|---|---|
| Eerste Service % | - | 80.4% | 76.4% |
| 1e Service Gewonnen | - | 58.8% | 52% |
| 2e Service Gewonnen | - | 31.3% | 33.3% |
| Aces / Wedstrijd | 0.6 | 0.5 | 0.7 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 4.3 | 3.7 | 3.9 |
| Breakpunten Gered | - | 70.4% | 60.7% |
| Breakpunten Benut | - | 37.5% | 43.5% |
| Returnpunten Gewonnen | 52.3% | 51.3% | 50.6% |
| Service Behouden % | - | 352.8% | 371.2% |
| Totale Punten Gewonnen | 108.4% | 92.5% | 82.4% |
| Statistiek | Hardcourt (10) | Gravel (47) |
|---|---|---|
| Eerste Service % | - | 76.4% |
| 1e Service Gewonnen | - | 52% |
| 2e Service Gewonnen | - | 33.3% |
| Aces / Wedstrijd | 1 | 0.7 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 4.6 | 3.7 |
| Breakpunten Gered | - | 60.7% |
| Breakpunten Benut | - | 43.5% |
| Returnpunten Gewonnen | - | 50.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 76.4% |
| 1e Service Gewonnen | 52% |
| 2e Service Gewonnen | 33.3% |
| Aces / Wedstrijd | 0.7 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.9 |
| Breakpunten Gered | 60.7% |
| Breakpunten Benut | 43.5% |
| Returnpunten Gewonnen | 50.6% |
| Service Behouden % | 371.2% |
| Totale Punten Gewonnen | 82.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 80.4% |
| 1e Service Gewonnen | 58.8% |
| 2e Service Gewonnen | 31.3% |
| Aces / Wedstrijd | 0.5 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.7 |
| Breakpunten Gered | 70.4% |
| Breakpunten Benut | 37.5% |
| Returnpunten Gewonnen | 51.3% |
| Service Behouden % | 352.8% |
| Totale Punten Gewonnen | 92.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Aces / Wedstrijd | 0.6 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 4.3 |
| Returnpunten Gewonnen | 52.3% |
| Totale Punten Gewonnen | 108.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Aces / Wedstrijd | 1 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 4.6 |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 76.4% |
| 1e Service Gewonnen | 52% |
| 2e Service Gewonnen | 33.3% |
| Aces / Wedstrijd | 0.7 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.7 |
| Breakpunten Gered | 60.7% |
| Breakpunten Benut | 43.5% |
| Returnpunten Gewonnen | 50.6% |