Camila Romero Voorspellingen, Statistieken & Vorm
Ranking#738
Leeftijd27
Recente Vorm
L
L
W
L
L
7
Geanalyseerde Wedstrijden
57.1%
Voorspellingsnauwkeurigheid
Tennisvoorspellingen
Aangedreven door 
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
4.4/10 |
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:11 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 22 |
1 |
1/10 | |
19:41 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
1 |
656 273 |
O20.5 |
6.8/10 |
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
621 466 |
2 |
8.1/10 |
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 Afgerond |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
5.4/10 |
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Afgerond |
| 1
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
8/10 |
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
1.6/10 |
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
Over Camila Romero – Tennisvoorspellingen & Statistieken
Camila Romero is een 27-jarige professionele tennisser. Ons AI-algoritme heeft 7 wedstrijden van Camila Romero geanalyseerd en daarbij een voorspellingsnauwkeurigheid van meer dan 57.1% bereikt. Deze pagina biedt AI-gegenereerde voorspellingen voor aankomende wedstrijden — waaronder Wedstrijdwinnaar en Score — evenals gedetailleerde statistieken over service, return en breakpuntconversie.
Hoewel actieve voorspellingen uitsluitend beschikbaar zijn voor abonnees, garanderen wij volledige transparantie: alle resultaten van afgeronde wedstrijden blijven zichtbaar, zodat u ons trackrecord op elk moment kunt controleren.
Servicestatistieken & Returnstatistieken
| Statistiek | Laatste 10 (10) | Laatste 20 (20) | Laatste 52 Weken (32) |
|---|---|---|---|
| Eerste Service % | 96.3% | 96.3% | 96.3% |
| 1e Service Gewonnen | 48.1% | 48.1% | 48.1% |
| 2e Service Gewonnen | 0% | 0% | 0% |
| Aces / Wedstrijd | 0.5 | 0.8 | 0.7 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 1.8 | 2 | 2.2 |
| Breakpunten Gered | 22.2% | 22.2% | 22.2% |
| Breakpunten Benut | 38.5% | 38.5% | 38.5% |
| Returnpunten Gewonnen | 38.8% | 38.8% | 38.8% |
| Service Behouden % | 222% | 302.4% | 785.4% |
| Totale Punten Gewonnen | 71.3% | 71.3% | 71.3% |
Statistieken by Surface
| Statistiek | Hardcourt (11) | Gravel (21) |
|---|---|---|
| Eerste Service % | - | 96.3% |
| 1e Service Gewonnen | - | 48.1% |
| 2e Service Gewonnen | - | 0% |
| Aces / Wedstrijd | 0.7 | 0.7 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2 | 2.3 |
| Breakpunten Gered | - | 22.2% |
| Breakpunten Benut | - | 38.5% |
| Returnpunten Gewonnen | - | 38.8% |
Servicestatistieken & Returnstatistieken
Laatste 52 Weken (32)
Laatste 20 (20)
Laatste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 96.3% |
| 1e Service Gewonnen | 48.1% |
| 2e Service Gewonnen | 0% |
| Aces / Wedstrijd | 0.7 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.2 |
| Breakpunten Gered | 22.2% |
| Breakpunten Benut | 38.5% |
| Returnpunten Gewonnen | 38.8% |
| Service Behouden % | 785.4% |
| Totale Punten Gewonnen | 71.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 96.3% |
| 1e Service Gewonnen | 48.1% |
| 2e Service Gewonnen | 0% |
| Aces / Wedstrijd | 0.8 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2 |
| Breakpunten Gered | 22.2% |
| Breakpunten Benut | 38.5% |
| Returnpunten Gewonnen | 38.8% |
| Service Behouden % | 302.4% |
| Totale Punten Gewonnen | 71.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 96.3% |
| 1e Service Gewonnen | 48.1% |
| 2e Service Gewonnen | 0% |
| Aces / Wedstrijd | 0.5 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 1.8 |
| Breakpunten Gered | 22.2% |
| Breakpunten Benut | 38.5% |
| Returnpunten Gewonnen | 38.8% |
| Service Behouden % | 222% |
| Totale Punten Gewonnen | 71.3% |
Statistieken by Surface
Hardcourt (11)
Gravel (21)
| Stat | Value |
|---|---|
| Aces / Wedstrijd | 0.7 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2 |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 96.3% |
| 1e Service Gewonnen | 48.1% |
| 2e Service Gewonnen | 0% |
| Aces / Wedstrijd | 0.7 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.3 |
| Breakpunten Gered | 22.2% |
| Breakpunten Benut | 38.5% |
| Returnpunten Gewonnen | 38.8% |