Claire Hill Voorspellingen, Statistieken & Vorm
Recente Vorm
L
1
Geanalyseerde Wedstrijden
0%
Voorspellingsnauwkeurigheid
Tennisvoorspellingen
Aangedreven door 
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
366 634 |
O17.5 |
8.5/10 |
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
Over Claire Hill – Tennisvoorspellingen & Statistieken
Claire Hill Ons AI-algoritme heeft 1 wedstrijden van Claire Hill geanalyseerd en daarbij een voorspellingsnauwkeurigheid van meer dan 0% bereikt. Deze pagina biedt AI-gegenereerde voorspellingen voor aankomende wedstrijden — waaronder Wedstrijdwinnaar en Score — evenals gedetailleerde statistieken over service, return en breakpuntconversie.
Hoewel actieve voorspellingen uitsluitend beschikbaar zijn voor abonnees, garanderen wij volledige transparantie: alle resultaten van afgeronde wedstrijden blijven zichtbaar, zodat u ons trackrecord op elk moment kunt controleren.
Servicestatistieken & Returnstatistieken
| Statistiek | Laatste 10 (10) | Laatste 20 (12) | Laatste 52 Weken (12) |
|---|---|---|---|
| Eerste Service % | 61.5% | 61.5% | 61.5% |
| 1e Service Gewonnen | 63.9% | 63.9% | 63.9% |
| 2e Service Gewonnen | 53.8% | 53.8% | 53.8% |
| Aces / Wedstrijd | 0.9 | 0.8 | 0.8 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2 | 2.2 | 2.2 |
| Breakpunten Gered | 62.1% | 62.1% | 62.1% |
| Breakpunten Benut | 54.8% | 54.8% | 54.8% |
| Returnpunten Gewonnen | 48.7% | 48.7% | 48.7% |
| Service Behouden % | 100% | 133% | 133% |
| Totale Punten Gewonnen | 58.5% | 58.5% | 58.5% |
Statistieken by Surface
| Statistiek | Hardcourt (7) | Gravel (5) |
|---|---|---|
| Eerste Service % | 61.5% | - |
| 1e Service Gewonnen | 63.9% | - |
| 2e Service Gewonnen | 53.8% | - |
| Aces / Wedstrijd | 0.7 | 1 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 1.6 | 3 |
| Breakpunten Gered | 62.1% | - |
| Breakpunten Benut | 54.8% | - |
| Returnpunten Gewonnen | 52.4% | 27.7% |
Servicestatistieken & Returnstatistieken
Laatste 52 Weken (12)
Laatste 20 (12)
Laatste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 61.5% |
| 1e Service Gewonnen | 63.9% |
| 2e Service Gewonnen | 53.8% |
| Aces / Wedstrijd | 0.8 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.2 |
| Breakpunten Gered | 62.1% |
| Breakpunten Benut | 54.8% |
| Returnpunten Gewonnen | 48.7% |
| Service Behouden % | 133% |
| Totale Punten Gewonnen | 58.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 61.5% |
| 1e Service Gewonnen | 63.9% |
| 2e Service Gewonnen | 53.8% |
| Aces / Wedstrijd | 0.8 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.2 |
| Breakpunten Gered | 62.1% |
| Breakpunten Benut | 54.8% |
| Returnpunten Gewonnen | 48.7% |
| Service Behouden % | 133% |
| Totale Punten Gewonnen | 58.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 61.5% |
| 1e Service Gewonnen | 63.9% |
| 2e Service Gewonnen | 53.8% |
| Aces / Wedstrijd | 0.9 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2 |
| Breakpunten Gered | 62.1% |
| Breakpunten Benut | 54.8% |
| Returnpunten Gewonnen | 48.7% |
| Service Behouden % | 100% |
| Totale Punten Gewonnen | 58.5% |
Statistieken by Surface
Hardcourt (7)
Gravel (5)
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 61.5% |
| 1e Service Gewonnen | 63.9% |
| 2e Service Gewonnen | 53.8% |
| Aces / Wedstrijd | 0.7 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 1.6 |
| Breakpunten Gered | 62.1% |
| Breakpunten Benut | 54.8% |
| Returnpunten Gewonnen | 52.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Aces / Wedstrijd | 1 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3 |
| Returnpunten Gewonnen | 27.7% |