Clara Tauson Voorspellingen, Statistieken & Vorm
Recente Vorm
Tennisvoorspellingen
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
2 |
34 66 |
U27.5 |
8.5/10 | |
19:05 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
461 636 |
2 |
8.5/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Afgerond |
| 1
2
|
|
|
2 |
631 466 |
2 |
8/10 | |
07:10 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
1 |
627 165 |
O17.5 |
8.8/10 | |
07:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U27.5 |
8.6/10 | |
09:05 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
462 636 |
O17.5 |
5.6/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:20 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
167 625 |
O18.5 |
7.3/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:50 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
2 |
34 66 |
U27.5 |
8/10 | |
09:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
2 |
42 66 |
U28.5 |
9.2/10 | |
15:20 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 642 |
1 |
8/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:00 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
1 |
466 643 |
O8.5 |
7.8/10 | |
02:45 Afgerond |
| 1
2
|
|
|
2 |
42 66 |
O8.5 |
9.5/10 | |
03:20 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
U27.5 |
9.4/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:20 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
U27.5 |
8.7/10 |
Over Clara Tauson – Tennisvoorspellingen & Statistieken
Clara Tauson is een 22-jarige rechts professionele tennisser, momenteel op de 18e plaats van de wereldranglijst. Ons AI-algoritme heeft 14 wedstrijden van Clara Tauson geanalyseerd en daarbij een voorspellingsnauwkeurigheid van meer dan 78.6% bereikt. Deze pagina biedt AI-gegenereerde voorspellingen voor aankomende wedstrijden — waaronder Wedstrijdwinnaar en Score — evenals gedetailleerde statistieken over service, return en breakpuntconversie.
Hoewel actieve voorspellingen uitsluitend beschikbaar zijn voor abonnees, garanderen wij volledige transparantie: alle resultaten van afgeronde wedstrijden blijven zichtbaar, zodat u ons trackrecord op elk moment kunt controleren.
| Statistiek | Laatste 10 (10) | Laatste 20 (20) | Laatste 52 Weken (43) |
|---|---|---|---|
| Eerste Service % | 68.2% | 66.9% | 63.5% |
| 1e Service Gewonnen | 72.7% | 69.7% | 69% |
| 2e Service Gewonnen | 39.1% | 43.6% | 45.9% |
| Aces / Wedstrijd | 8.2 | 7.4 | 6.6 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.1 | 3.1 | 3.8 |
| Breakpunten Gered | 57.6% | 53.4% | 57.4% |
| Breakpunten Benut | 34.9% | 35.5% | 33% |
| Returnpunten Gewonnen | 42.2% | 42.8% | 41.8% |
| Service Behouden % | 62% | 61% | 60.5% |
| Totale Punten Gewonnen | 51.9% | 51.6% | 51.2% |
| Statistiek | Hardcourt (30) | Gravel (4) | Gras (9) |
|---|---|---|---|
| Eerste Service % | 64.5% | 59.8% | 62.2% |
| 1e Service Gewonnen | 69.8% | 63% | 69.1% |
| 2e Service Gewonnen | 45.8% | 45.8% | 46.3% |
| Aces / Wedstrijd | 7 | 4.3 | 6.6 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.6 | 5.3 | 3.7 |
| Breakpunten Gered | 57.8% | 55% | 57.9% |
| Breakpunten Benut | 34.5% | 39.6% | 24.8% |
| Returnpunten Gewonnen | 42.3% | 45.8% | 38.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 63.5% |
| 1e Service Gewonnen | 69% |
| 2e Service Gewonnen | 45.9% |
| Aces / Wedstrijd | 6.6 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.8 |
| Breakpunten Gered | 57.4% |
| Breakpunten Benut | 33% |
| Returnpunten Gewonnen | 41.8% |
| Service Behouden % | 60.5% |
| Totale Punten Gewonnen | 51.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 66.9% |
| 1e Service Gewonnen | 69.7% |
| 2e Service Gewonnen | 43.6% |
| Aces / Wedstrijd | 7.4 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.1 |
| Breakpunten Gered | 53.4% |
| Breakpunten Benut | 35.5% |
| Returnpunten Gewonnen | 42.8% |
| Service Behouden % | 61% |
| Totale Punten Gewonnen | 51.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 68.2% |
| 1e Service Gewonnen | 72.7% |
| 2e Service Gewonnen | 39.1% |
| Aces / Wedstrijd | 8.2 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.1 |
| Breakpunten Gered | 57.6% |
| Breakpunten Benut | 34.9% |
| Returnpunten Gewonnen | 42.2% |
| Service Behouden % | 62% |
| Totale Punten Gewonnen | 51.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 64.5% |
| 1e Service Gewonnen | 69.8% |
| 2e Service Gewonnen | 45.8% |
| Aces / Wedstrijd | 7 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.6 |
| Breakpunten Gered | 57.8% |
| Breakpunten Benut | 34.5% |
| Returnpunten Gewonnen | 42.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 59.8% |
| 1e Service Gewonnen | 63% |
| 2e Service Gewonnen | 45.8% |
| Aces / Wedstrijd | 4.3 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 5.3 |
| Breakpunten Gered | 55% |
| Breakpunten Benut | 39.6% |
| Returnpunten Gewonnen | 45.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 62.2% |
| 1e Service Gewonnen | 69.1% |
| 2e Service Gewonnen | 46.3% |
| Aces / Wedstrijd | 6.6 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.7 |
| Breakpunten Gered | 57.9% |
| Breakpunten Benut | 24.8% |
| Returnpunten Gewonnen | 38.1% |