Emilien Demanet Voorspellingen, Statistieken & Vorm
Recente Vorm
Tennisvoorspellingen
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:00 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
1 |
366 634 |
1 |
4.9/10 | |
05:00 Afgerond |
| 1
2
|
|
|
1 |
636 362 |
1 |
2.6/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 623 |
O20.5 |
5.9/10 | |
09:00 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
2 |
643 466 |
O19.5 |
5.8/10 | |
12:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
U22.5 |
4.4/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
2 |
263 646 |
O20.5 |
3.8/10 | |
09:30 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
1 |
466 643 |
O19.5 |
7.4/10 | |
16:30 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
1 |
637 365 |
1 |
2.8/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:40 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
7.6/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
3.3/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
|
||
10:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
|
||
11:30 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
2 |
635 267 |
|
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
2 |
663 736 |
|
Over Emilien Demanet – Tennisvoorspellingen & Statistieken
Emilien Demanet is een 20-jarige professionele tennisser. Ons AI-algoritme heeft 10 wedstrijden van Emilien Demanet geanalyseerd en daarbij een voorspellingsnauwkeurigheid van meer dan 60% bereikt. Deze pagina biedt AI-gegenereerde voorspellingen voor aankomende wedstrijden — waaronder Wedstrijdwinnaar en Score — evenals gedetailleerde statistieken over service, return en breakpuntconversie.
Hoewel actieve voorspellingen uitsluitend beschikbaar zijn voor abonnees, garanderen wij volledige transparantie: alle resultaten van afgeronde wedstrijden blijven zichtbaar, zodat u ons trackrecord op elk moment kunt controleren.
| Statistiek | Laatste 10 (10) | Laatste 20 (20) | Laatste 52 Weken (49) |
|---|---|---|---|
| Eerste Service % | - | 63.8% | 63.8% |
| 1e Service Gewonnen | - | 63.2% | 63.2% |
| 2e Service Gewonnen | - | 47.6% | 47.6% |
| Aces / Wedstrijd | 2.9 | 2.4 | 2.1 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 0.5 | 0.8 | 1 |
| Breakpunten Gered | - | 48.1% | 48.1% |
| Breakpunten Benut | - | 34.7% | 34.7% |
| Returnpunten Gewonnen | 45.4% | 44.5% | 44.5% |
| Service Behouden % | - | 214.5% | 389% |
| Totale Punten Gewonnen | 103.4% | 79.5% | 79.5% |
| Statistiek | Hardcourt (10) | Gravel (39) |
|---|---|---|
| Eerste Service % | - | 63.8% |
| 1e Service Gewonnen | - | 63.2% |
| 2e Service Gewonnen | - | 47.6% |
| Aces / Wedstrijd | 2.1 | 2.2 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 0.6 | 1.1 |
| Breakpunten Gered | - | 48.1% |
| Breakpunten Benut | - | 34.7% |
| Returnpunten Gewonnen | 44% | 44.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 63.8% |
| 1e Service Gewonnen | 63.2% |
| 2e Service Gewonnen | 47.6% |
| Aces / Wedstrijd | 2.1 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 1 |
| Breakpunten Gered | 48.1% |
| Breakpunten Benut | 34.7% |
| Returnpunten Gewonnen | 44.5% |
| Service Behouden % | 389% |
| Totale Punten Gewonnen | 79.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 63.8% |
| 1e Service Gewonnen | 63.2% |
| 2e Service Gewonnen | 47.6% |
| Aces / Wedstrijd | 2.4 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 0.8 |
| Breakpunten Gered | 48.1% |
| Breakpunten Benut | 34.7% |
| Returnpunten Gewonnen | 44.5% |
| Service Behouden % | 214.5% |
| Totale Punten Gewonnen | 79.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Aces / Wedstrijd | 2.9 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 0.5 |
| Returnpunten Gewonnen | 45.4% |
| Totale Punten Gewonnen | 103.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Aces / Wedstrijd | 2.1 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 0.6 |
| Returnpunten Gewonnen | 44% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 63.8% |
| 1e Service Gewonnen | 63.2% |
| 2e Service Gewonnen | 47.6% |
| Aces / Wedstrijd | 2.2 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 1.1 |
| Breakpunten Gered | 48.1% |
| Breakpunten Benut | 34.7% |
| Returnpunten Gewonnen | 44.7% |