Felipe de Dios Voorspellingen, Statistieken & Vorm
Ranking#1252
Leeftijd22
Lengte5'7"
Recente Vorm
L
L
L
W
L
7
Geanalyseerde Wedstrijden
57.1%
Voorspellingsnauwkeurigheid
Tennisvoorspellingen
Aangedreven door 
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
U21.5 |
4.5/10 | |
18:11 Afgerond |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 32 |
U22.5 |
6.3/10 |
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:37 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
02 66 |
2 |
5.5/10 | |
14:35 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
4.4/10 |
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
636 462 |
1 |
7/10 |
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Afgerond |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
3.7/10 |
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
462 636 |
O19.5 |
7.3/10 |
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
Over Felipe de Dios – Tennisvoorspellingen & Statistieken
Felipe de Dios is een 22-jarige professionele tennisser. Ons AI-algoritme heeft 7 wedstrijden van Felipe de Dios geanalyseerd en daarbij een voorspellingsnauwkeurigheid van meer dan 57.1% bereikt. Deze pagina biedt AI-gegenereerde voorspellingen voor aankomende wedstrijden — waaronder Wedstrijdwinnaar en Score — evenals gedetailleerde statistieken over service, return en breakpuntconversie.
Hoewel actieve voorspellingen uitsluitend beschikbaar zijn voor abonnees, garanderen wij volledige transparantie: alle resultaten van afgeronde wedstrijden blijven zichtbaar, zodat u ons trackrecord op elk moment kunt controleren.
Servicestatistieken & Returnstatistieken
| Statistiek | Laatste 10 (10) | Laatste 20 (20) | Laatste 52 Weken (34) |
|---|---|---|---|
| Eerste Service % | - | 60.1% | 58.8% |
| 1e Service Gewonnen | - | 69.2% | 64.4% |
| 2e Service Gewonnen | - | 36.6% | 45.5% |
| Aces / Wedstrijd | 1 | 1 | 1.2 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.1 | 2 | 2 |
| Breakpunten Gered | - | 63.2% | 60.8% |
| Breakpunten Benut | - | 39.1% | 32.7% |
| Returnpunten Gewonnen | 37.2% | 38.5% | 40.6% |
| Service Behouden % | - | 246.1% | 115.2% |
| Totale Punten Gewonnen | 92.2% | 76% | 61% |
Statistieken by Surface
| Statistiek | Gravel (34) |
|---|---|
| Eerste Service % | 58.8% |
| 1e Service Gewonnen | 64.4% |
| 2e Service Gewonnen | 45.5% |
| Aces / Wedstrijd | 1.2 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2 |
| Breakpunten Gered | 60.8% |
| Breakpunten Benut | 32.7% |
| Returnpunten Gewonnen | 40.6% |
Servicestatistieken & Returnstatistieken
Laatste 52 Weken (34)
Laatste 20 (20)
Laatste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 58.8% |
| 1e Service Gewonnen | 64.4% |
| 2e Service Gewonnen | 45.5% |
| Aces / Wedstrijd | 1.2 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2 |
| Breakpunten Gered | 60.8% |
| Breakpunten Benut | 32.7% |
| Returnpunten Gewonnen | 40.6% |
| Service Behouden % | 115.2% |
| Totale Punten Gewonnen | 61% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 60.1% |
| 1e Service Gewonnen | 69.2% |
| 2e Service Gewonnen | 36.6% |
| Aces / Wedstrijd | 1 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2 |
| Breakpunten Gered | 63.2% |
| Breakpunten Benut | 39.1% |
| Returnpunten Gewonnen | 38.5% |
| Service Behouden % | 246.1% |
| Totale Punten Gewonnen | 76% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Aces / Wedstrijd | 1 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.1 |
| Returnpunten Gewonnen | 37.2% |
| Totale Punten Gewonnen | 92.2% |
Statistieken by Surface
Gravel (34)
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 58.8% |
| 1e Service Gewonnen | 64.4% |
| 2e Service Gewonnen | 45.5% |
| Aces / Wedstrijd | 1.2 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2 |
| Breakpunten Gered | 60.8% |
| Breakpunten Benut | 32.7% |
| Returnpunten Gewonnen | 40.6% |