Francesca Jones Voorspellingen, Statistieken & Vorm
Recente Vorm
Tennisvoorspellingen
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:25 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
U23.5 |
5.3/10 | |
12:30 Afgerond |
| 1
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
10/10 | |
15:15 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
10/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:30 Afgerond |
| 1
2
|
|
|
1 |
637 266 |
O20.5 |
5.3/10 | |
13:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
36 67 |
2 |
4.1/10 | |
11:00 Afgerond |
| 1
2
|
|
|
2 |
373 666 |
2 |
2.4/10 | |
14:07 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
563 726 |
O18.5 |
7.9/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:50 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
1 |
266 643 |
O19.5 |
7.1/10 | |
12:35 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
6/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
U26.5 |
7.6/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
10/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:05 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
U27.5 |
9.2/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:00 Afgerond |
| 1
2
|
|
|
1 |
167 636 |
1 |
6.2/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:30 Afgerond |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 43 |
U26.5 |
7/10 | |
05:55 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
2 |
43 66 |
U26.5 |
5.3/10 |
Over Francesca Jones – Tennisvoorspellingen & Statistieken
Francesca Jones is een 25-jarige rechts professionele tennisser, momenteel op de 101e plaats van de wereldranglijst. Ons AI-algoritme heeft 15 wedstrijden van Francesca Jones geanalyseerd en daarbij een voorspellingsnauwkeurigheid van meer dan 73.3% bereikt. Deze pagina biedt AI-gegenereerde voorspellingen voor aankomende wedstrijden — waaronder Wedstrijdwinnaar en Score — evenals gedetailleerde statistieken over service, return en breakpuntconversie.
Hoewel actieve voorspellingen uitsluitend beschikbaar zijn voor abonnees, garanderen wij volledige transparantie: alle resultaten van afgeronde wedstrijden blijven zichtbaar, zodat u ons trackrecord op elk moment kunt controleren.
| Statistiek | Laatste 10 (10) | Laatste 20 (20) | Laatste 52 Weken (47) |
|---|---|---|---|
| Eerste Service % | 79.5% | 76.7% | 72.2% |
| 1e Service Gewonnen | 57.3% | 58.5% | 61.4% |
| 2e Service Gewonnen | 35.9% | 39.6% | 43.6% |
| Aces / Wedstrijd | 0.9 | 1.1 | 1.4 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.8 | 3.7 | 3.6 |
| Breakpunten Gered | 45.5% | 52.7% | 54.7% |
| Breakpunten Benut | 39.1% | 36.7% | 40% |
| Returnpunten Gewonnen | 47.1% | 44.3% | 45.9% |
| Service Behouden % | 94.2% | 69% | 64.5% |
| Totale Punten Gewonnen | 64.4% | 55.4% | 54.3% |
| Statistiek | Hardcourt (17) | Gravel (24) | Gras (6) |
|---|---|---|---|
| Eerste Service % | 73.1% | 72.6% | 68.7% |
| 1e Service Gewonnen | 62.3% | 61.4% | 58.7% |
| 2e Service Gewonnen | 43.4% | 45.5% | 39% |
| Aces / Wedstrijd | 2 | 1 | 1.3 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.4 | 3.7 | 4.2 |
| Breakpunten Gered | 58.3% | 48.1% | 60% |
| Breakpunten Benut | 36.1% | 47.3% | 29.3% |
| Returnpunten Gewonnen | 43.1% | 49.3% | 40.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 72.2% |
| 1e Service Gewonnen | 61.4% |
| 2e Service Gewonnen | 43.6% |
| Aces / Wedstrijd | 1.4 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.6 |
| Breakpunten Gered | 54.7% |
| Breakpunten Benut | 40% |
| Returnpunten Gewonnen | 45.9% |
| Service Behouden % | 64.5% |
| Totale Punten Gewonnen | 54.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 76.7% |
| 1e Service Gewonnen | 58.5% |
| 2e Service Gewonnen | 39.6% |
| Aces / Wedstrijd | 1.1 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.7 |
| Breakpunten Gered | 52.7% |
| Breakpunten Benut | 36.7% |
| Returnpunten Gewonnen | 44.3% |
| Service Behouden % | 69% |
| Totale Punten Gewonnen | 55.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 79.5% |
| 1e Service Gewonnen | 57.3% |
| 2e Service Gewonnen | 35.9% |
| Aces / Wedstrijd | 0.9 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.8 |
| Breakpunten Gered | 45.5% |
| Breakpunten Benut | 39.1% |
| Returnpunten Gewonnen | 47.1% |
| Service Behouden % | 94.2% |
| Totale Punten Gewonnen | 64.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 73.1% |
| 1e Service Gewonnen | 62.3% |
| 2e Service Gewonnen | 43.4% |
| Aces / Wedstrijd | 2 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.4 |
| Breakpunten Gered | 58.3% |
| Breakpunten Benut | 36.1% |
| Returnpunten Gewonnen | 43.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 72.6% |
| 1e Service Gewonnen | 61.4% |
| 2e Service Gewonnen | 45.5% |
| Aces / Wedstrijd | 1 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.7 |
| Breakpunten Gered | 48.1% |
| Breakpunten Benut | 47.3% |
| Returnpunten Gewonnen | 49.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 68.7% |
| 1e Service Gewonnen | 58.7% |
| 2e Service Gewonnen | 39% |
| Aces / Wedstrijd | 1.3 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 4.2 |
| Breakpunten Gered | 60% |
| Breakpunten Benut | 29.3% |
| Returnpunten Gewonnen | 40.3% |