Harold Mayot Voorspellingen, Statistieken & Vorm
Recente Vorm
Tennisvoorspellingen
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:00 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
1 |
67 46 |
1 |
1.6/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
766 543 |
1 |
8/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:10 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
2 |
464 646 |
2 |
3.2/10 | |
11:20 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
U28.5 |
7.5/10 | |
11:40 Afgerond |
| 1
2
|
|
|
2 |
564 736 |
2 |
7.5/10 | |
11:20 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
53 76 |
2 |
7.2/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:10 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
2 |
656 277 |
|
Over Harold Mayot – Tennisvoorspellingen & Statistieken
Harold Mayot is een 23-jarige rechts professionele tennisser, momenteel op de 210e plaats van de wereldranglijst. Ons AI-algoritme heeft 6 wedstrijden van Harold Mayot geanalyseerd en daarbij een voorspellingsnauwkeurigheid van meer dan 83.3% bereikt. Deze pagina biedt AI-gegenereerde voorspellingen voor aankomende wedstrijden — waaronder Wedstrijdwinnaar en Score — evenals gedetailleerde statistieken over service, return en breakpuntconversie.
Hoewel actieve voorspellingen uitsluitend beschikbaar zijn voor abonnees, garanderen wij volledige transparantie: alle resultaten van afgeronde wedstrijden blijven zichtbaar, zodat u ons trackrecord op elk moment kunt controleren.
| Statistiek | Laatste 10 (10) | Laatste 20 (20) | Laatste 52 Weken (48) |
|---|---|---|---|
| Eerste Service % | 61.8% | 63% | 64.2% |
| 1e Service Gewonnen | 70.2% | 71.5% | 70.5% |
| 2e Service Gewonnen | 55.3% | 49.7% | 47.4% |
| Aces / Wedstrijd | 5.1 | 5 | 5.2 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.4 | 2.5 | 2.3 |
| Breakpunten Gered | 55.3% | 59.2% | 63.7% |
| Breakpunten Benut | 20.2% | 21.9% | 19.3% |
| Returnpunten Gewonnen | 36.9% | 38.1% | 37.2% |
| Service Behouden % | 64.5% | 63.4% | 62.2% |
| Totale Punten Gewonnen | 50.1% | 50.2% | 49.1% |
| Statistiek | Hardcourt (28) | Gravel (16) | Gras (4) |
|---|---|---|---|
| Eerste Service % | 65% | 62.9% | 63.3% |
| 1e Service Gewonnen | 72.1% | 67.8% | 69.2% |
| 2e Service Gewonnen | 50.7% | 40.7% | 53.1% |
| Aces / Wedstrijd | 5.1 | 5.1 | 6 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.2 | 2.5 | 2.5 |
| Breakpunten Gered | 65.4% | 61.8% | 61.5% |
| Breakpunten Benut | 23.9% | 14.8% | 6.5% |
| Returnpunten Gewonnen | 39.3% | 38.2% | 21.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 64.2% |
| 1e Service Gewonnen | 70.5% |
| 2e Service Gewonnen | 47.4% |
| Aces / Wedstrijd | 5.2 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.3 |
| Breakpunten Gered | 63.7% |
| Breakpunten Benut | 19.3% |
| Returnpunten Gewonnen | 37.2% |
| Service Behouden % | 62.2% |
| Totale Punten Gewonnen | 49.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 63% |
| 1e Service Gewonnen | 71.5% |
| 2e Service Gewonnen | 49.7% |
| Aces / Wedstrijd | 5 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.5 |
| Breakpunten Gered | 59.2% |
| Breakpunten Benut | 21.9% |
| Returnpunten Gewonnen | 38.1% |
| Service Behouden % | 63.4% |
| Totale Punten Gewonnen | 50.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 61.8% |
| 1e Service Gewonnen | 70.2% |
| 2e Service Gewonnen | 55.3% |
| Aces / Wedstrijd | 5.1 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.4 |
| Breakpunten Gered | 55.3% |
| Breakpunten Benut | 20.2% |
| Returnpunten Gewonnen | 36.9% |
| Service Behouden % | 64.5% |
| Totale Punten Gewonnen | 50.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 65% |
| 1e Service Gewonnen | 72.1% |
| 2e Service Gewonnen | 50.7% |
| Aces / Wedstrijd | 5.1 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.2 |
| Breakpunten Gered | 65.4% |
| Breakpunten Benut | 23.9% |
| Returnpunten Gewonnen | 39.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 62.9% |
| 1e Service Gewonnen | 67.8% |
| 2e Service Gewonnen | 40.7% |
| Aces / Wedstrijd | 5.1 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.5 |
| Breakpunten Gered | 61.8% |
| Breakpunten Benut | 14.8% |
| Returnpunten Gewonnen | 38.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 63.3% |
| 1e Service Gewonnen | 69.2% |
| 2e Service Gewonnen | 53.1% |
| Aces / Wedstrijd | 6 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.5 |
| Breakpunten Gered | 61.5% |
| Breakpunten Benut | 6.5% |
| Returnpunten Gewonnen | 21.4% |