James Pikkaart Voorspellingen, Statistieken & Vorm
Recente Vorm
L
1
Geanalyseerde Wedstrijden
0%
Voorspellingsnauwkeurigheid
Tennisvoorspellingen
Aangedreven door 
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:10 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
364 646 |
O18.5 |
8.4/10 |
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
Over James Pikkaart – Tennisvoorspellingen & Statistieken
James Pikkaart Ons AI-algoritme heeft 1 wedstrijden van James Pikkaart geanalyseerd en daarbij een voorspellingsnauwkeurigheid van meer dan 0% bereikt. Deze pagina biedt AI-gegenereerde voorspellingen voor aankomende wedstrijden — waaronder Wedstrijdwinnaar en Score — evenals gedetailleerde statistieken over service, return en breakpuntconversie.
Hoewel actieve voorspellingen uitsluitend beschikbaar zijn voor abonnees, garanderen wij volledige transparantie: alle resultaten van afgeronde wedstrijden blijven zichtbaar, zodat u ons trackrecord op elk moment kunt controleren.
Servicestatistieken & Returnstatistieken
| Statistiek | Laatste 10 (10) | Laatste 20 (20) | Laatste 52 Weken (31) |
|---|---|---|---|
| Eerste Service % | 60.5% | 57.4% | 57.5% |
| 1e Service Gewonnen | 63.6% | 62.6% | 63.4% |
| 2e Service Gewonnen | 42.4% | 46.1% | 44.4% |
| Aces / Wedstrijd | 1.9 | 2.1 | 1.9 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 4 | 3.8 | 3.8 |
| Breakpunten Gered | 51.9% | 52.6% | 51% |
| Breakpunten Benut | 31.8% | 31.9% | 34.8% |
| Returnpunten Gewonnen | 42.5% | 42.4% | 43.8% |
| Service Behouden % | 58.1% | 57% | 56.2% |
| Totale Punten Gewonnen | 46.8% | 48% | 48.9% |
Statistieken by Surface
| Statistiek | Gravel (25) |
|---|---|
| Eerste Service % | 57.7% |
| 1e Service Gewonnen | 61.9% |
| 2e Service Gewonnen | 42.8% |
| Aces / Wedstrijd | 1.4 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.9 |
| Breakpunten Gered | 49.3% |
| Breakpunten Benut | 33.2% |
| Returnpunten Gewonnen | 43% |
Servicestatistieken & Returnstatistieken
Laatste 52 Weken (31)
Laatste 20 (20)
Laatste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 57.5% |
| 1e Service Gewonnen | 63.4% |
| 2e Service Gewonnen | 44.4% |
| Aces / Wedstrijd | 1.9 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.8 |
| Breakpunten Gered | 51% |
| Breakpunten Benut | 34.8% |
| Returnpunten Gewonnen | 43.8% |
| Service Behouden % | 56.2% |
| Totale Punten Gewonnen | 48.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 57.4% |
| 1e Service Gewonnen | 62.6% |
| 2e Service Gewonnen | 46.1% |
| Aces / Wedstrijd | 2.1 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.8 |
| Breakpunten Gered | 52.6% |
| Breakpunten Benut | 31.9% |
| Returnpunten Gewonnen | 42.4% |
| Service Behouden % | 57% |
| Totale Punten Gewonnen | 48% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 60.5% |
| 1e Service Gewonnen | 63.6% |
| 2e Service Gewonnen | 42.4% |
| Aces / Wedstrijd | 1.9 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 4 |
| Breakpunten Gered | 51.9% |
| Breakpunten Benut | 31.8% |
| Returnpunten Gewonnen | 42.5% |
| Service Behouden % | 58.1% |
| Totale Punten Gewonnen | 46.8% |
Statistieken by Surface
Gravel (25)
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 57.7% |
| 1e Service Gewonnen | 61.9% |
| 2e Service Gewonnen | 42.8% |
| Aces / Wedstrijd | 1.4 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.9 |
| Breakpunten Gered | 49.3% |
| Breakpunten Benut | 33.2% |
| Returnpunten Gewonnen | 43% |