Jozef Kovalik Voorspellingen, Statistieken & Vorm
Ranking#792
Leeftijd32
Lengte6'0"
Gewicht181 lb
HandRechts
Recente Vorm
L
1
Geanalyseerde Wedstrijden
100%
Voorspellingsnauwkeurigheid
Tennisvoorspellingen
Aangedreven door 
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
734 666 |
2 |
6.9/10 |
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
Over Jozef Kovalik – Tennisvoorspellingen & Statistieken
Jozef Kovalik is een 32-jarige rechts professionele tennisser, momenteel op de 792e plaats van de wereldranglijst. Ons AI-algoritme heeft 1 wedstrijden van Jozef Kovalik geanalyseerd en daarbij een voorspellingsnauwkeurigheid van meer dan 100% bereikt. Deze pagina biedt AI-gegenereerde voorspellingen voor aankomende wedstrijden — waaronder Wedstrijdwinnaar en Score — evenals gedetailleerde statistieken over service, return en breakpuntconversie.
Hoewel actieve voorspellingen uitsluitend beschikbaar zijn voor abonnees, garanderen wij volledige transparantie: alle resultaten van afgeronde wedstrijden blijven zichtbaar, zodat u ons trackrecord op elk moment kunt controleren.
Servicestatistieken & Returnstatistieken
| Statistiek | Laatste 10 (10) | Laatste 20 (20) | Laatste 52 Weken (23) |
|---|---|---|---|
| Eerste Service % | 55.9% | 58.8% | 58.2% |
| 1e Service Gewonnen | 68.5% | 68.9% | 68.5% |
| 2e Service Gewonnen | 53.2% | 49.6% | 49.6% |
| Aces / Wedstrijd | 2.4 | 2.9 | 3 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3 | 3 | 3 |
| Breakpunten Gered | 45.5% | 57.6% | 57.4% |
| Breakpunten Benut | 40.2% | 28.6% | 26.9% |
| Returnpunten Gewonnen | 43.7% | 41.1% | 40.8% |
| Service Behouden % | 65.3% | 62.4% | 61.8% |
| Totale Punten Gewonnen | 53.8% | 51.9% | 51.4% |
Statistieken by Surface
| Statistiek | Gravel (21) | Gras (2) |
|---|---|---|
| Eerste Service % | 55.9% | 75.1% |
| 1e Service Gewonnen | 68.5% | 68.3% |
| 2e Service Gewonnen | 49.4% | 52.1% |
| Aces / Wedstrijd | 2.9 | 3.5 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.1 | 2 |
| Breakpunten Gered | 52.6% | 83.3% |
| Breakpunten Benut | 29.3% | 7.4% |
| Returnpunten Gewonnen | 42.1% | 30.2% |
Servicestatistieken & Returnstatistieken
Laatste 52 Weken (23)
Laatste 20 (20)
Laatste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 58.2% |
| 1e Service Gewonnen | 68.5% |
| 2e Service Gewonnen | 49.6% |
| Aces / Wedstrijd | 3 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3 |
| Breakpunten Gered | 57.4% |
| Breakpunten Benut | 26.9% |
| Returnpunten Gewonnen | 40.8% |
| Service Behouden % | 61.8% |
| Totale Punten Gewonnen | 51.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 58.8% |
| 1e Service Gewonnen | 68.9% |
| 2e Service Gewonnen | 49.6% |
| Aces / Wedstrijd | 2.9 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3 |
| Breakpunten Gered | 57.6% |
| Breakpunten Benut | 28.6% |
| Returnpunten Gewonnen | 41.1% |
| Service Behouden % | 62.4% |
| Totale Punten Gewonnen | 51.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 55.9% |
| 1e Service Gewonnen | 68.5% |
| 2e Service Gewonnen | 53.2% |
| Aces / Wedstrijd | 2.4 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3 |
| Breakpunten Gered | 45.5% |
| Breakpunten Benut | 40.2% |
| Returnpunten Gewonnen | 43.7% |
| Service Behouden % | 65.3% |
| Totale Punten Gewonnen | 53.8% |
Statistieken by Surface
Gravel (21)
Gras (2)
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 55.9% |
| 1e Service Gewonnen | 68.5% |
| 2e Service Gewonnen | 49.4% |
| Aces / Wedstrijd | 2.9 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.1 |
| Breakpunten Gered | 52.6% |
| Breakpunten Benut | 29.3% |
| Returnpunten Gewonnen | 42.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 75.1% |
| 1e Service Gewonnen | 68.3% |
| 2e Service Gewonnen | 52.1% |
| Aces / Wedstrijd | 3.5 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2 |
| Breakpunten Gered | 83.3% |
| Breakpunten Benut | 7.4% |
| Returnpunten Gewonnen | 30.2% |