Juan Carlos Aguilar Voorspellingen, Statistieken & Vorm
Recente Vorm
Tennisvoorspellingen
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
10/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
637 166 |
1 |
8.7/10 | |
15:45 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
2.4/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:10 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
564 726 |
O19.5 |
6.6/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:55 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
8.2/10 | |
16:25 Afgerond |
| 1
2
|
|
|
2 |
720 566 |
2 |
||
17:10 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 13 |
|
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:05 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
|
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
1 |
566 731 |
|
||
16:30 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 11 |
|
Over Juan Carlos Aguilar – Tennisvoorspellingen & Statistieken
Juan Carlos Aguilar is een 26-jarige rechts professionele tennisser, momenteel op de 747e plaats van de wereldranglijst. Ons AI-algoritme heeft 5 wedstrijden van Juan Carlos Aguilar geanalyseerd en daarbij een voorspellingsnauwkeurigheid van meer dan 60% bereikt. Deze pagina biedt AI-gegenereerde voorspellingen voor aankomende wedstrijden — waaronder Wedstrijdwinnaar en Score — evenals gedetailleerde statistieken over service, return en breakpuntconversie.
Hoewel actieve voorspellingen uitsluitend beschikbaar zijn voor abonnees, garanderen wij volledige transparantie: alle resultaten van afgeronde wedstrijden blijven zichtbaar, zodat u ons trackrecord op elk moment kunt controleren.
| Statistiek | Laatste 10 (10) | Laatste 20 (15) | Laatste 52 Weken (15) |
|---|---|---|---|
| Eerste Service % | 61.5% | 63.4% | 63.4% |
| 1e Service Gewonnen | 57.4% | 56.7% | 56.7% |
| 2e Service Gewonnen | 41.4% | 45.2% | 45.2% |
| Aces / Wedstrijd | 1.6 | 1.3 | 1.3 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 4.3 | 3.9 | 3.9 |
| Breakpunten Gered | 58% | 54.4% | 54.4% |
| Breakpunten Benut | 18.8% | 25.5% | 25.5% |
| Returnpunten Gewonnen | 39.5% | 41.3% | 41.3% |
| Service Behouden % | 51.3% | 52.4% | 52.4% |
| Totale Punten Gewonnen | 45.4% | 46.8% | 46.8% |
| Statistiek | Hardcourt (8) | Gravel (7) |
|---|---|---|
| Eerste Service % | 66.2% | 60.9% |
| 1e Service Gewonnen | 53% | 60.1% |
| 2e Service Gewonnen | 45% | 45.3% |
| Aces / Wedstrijd | 1.1 | 1.4 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.1 | 4.9 |
| Breakpunten Gered | 57.5% | 52.4% |
| Breakpunten Benut | 17.6% | 32.9% |
| Returnpunten Gewonnen | 36.4% | 45.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 63.4% |
| 1e Service Gewonnen | 56.7% |
| 2e Service Gewonnen | 45.2% |
| Aces / Wedstrijd | 1.3 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.9 |
| Breakpunten Gered | 54.4% |
| Breakpunten Benut | 25.5% |
| Returnpunten Gewonnen | 41.3% |
| Service Behouden % | 52.4% |
| Totale Punten Gewonnen | 46.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 63.4% |
| 1e Service Gewonnen | 56.7% |
| 2e Service Gewonnen | 45.2% |
| Aces / Wedstrijd | 1.3 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.9 |
| Breakpunten Gered | 54.4% |
| Breakpunten Benut | 25.5% |
| Returnpunten Gewonnen | 41.3% |
| Service Behouden % | 52.4% |
| Totale Punten Gewonnen | 46.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 61.5% |
| 1e Service Gewonnen | 57.4% |
| 2e Service Gewonnen | 41.4% |
| Aces / Wedstrijd | 1.6 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 4.3 |
| Breakpunten Gered | 58% |
| Breakpunten Benut | 18.8% |
| Returnpunten Gewonnen | 39.5% |
| Service Behouden % | 51.3% |
| Totale Punten Gewonnen | 45.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 66.2% |
| 1e Service Gewonnen | 53% |
| 2e Service Gewonnen | 45% |
| Aces / Wedstrijd | 1.1 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.1 |
| Breakpunten Gered | 57.5% |
| Breakpunten Benut | 17.6% |
| Returnpunten Gewonnen | 36.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 60.9% |
| 1e Service Gewonnen | 60.1% |
| 2e Service Gewonnen | 45.3% |
| Aces / Wedstrijd | 1.4 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 4.9 |
| Breakpunten Gered | 52.4% |
| Breakpunten Benut | 32.9% |
| Returnpunten Gewonnen | 45.3% |