Katrina Scott Voorspellingen, Statistieken & Vorm
Recente Vorm
Tennisvoorspellingen
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
636 363 |
O20.5 |
6.8/10 | |
19:09 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
366 632 |
O18.5 |
5.1/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:35 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
2 |
44 66 |
2 |
4/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:40 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
2 |
625 267 |
2 |
5.8/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
626 463 |
1 |
8.5/10 | |
16:30 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
2.3/10 | |
15:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
4.6/10 | |
18:30 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
1.8/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:00 Afgerond |
| 1
2
|
|
|
1 |
67 35 |
1 |
1/10 | |
03:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 25 |
1 |
1.1/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:30 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
2.7/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
|
Over Katrina Scott – Tennisvoorspellingen & Statistieken
Katrina Scott is een 21-jarige rechts professionele tennisser, momenteel op de 280e plaats van de wereldranglijst. Ons AI-algoritme heeft 11 wedstrijden van Katrina Scott geanalyseerd en daarbij een voorspellingsnauwkeurigheid van meer dan 63.6% bereikt. Deze pagina biedt AI-gegenereerde voorspellingen voor aankomende wedstrijden — waaronder Wedstrijdwinnaar en Score — evenals gedetailleerde statistieken over service, return en breakpuntconversie.
Hoewel actieve voorspellingen uitsluitend beschikbaar zijn voor abonnees, garanderen wij volledige transparantie: alle resultaten van afgeronde wedstrijden blijven zichtbaar, zodat u ons trackrecord op elk moment kunt controleren.
| Statistiek | Laatste 10 (10) | Laatste 20 (20) | Laatste 52 Weken (32) |
|---|---|---|---|
| Eerste Service % | 83.7% | 81.9% | 81.4% |
| 1e Service Gewonnen | 53.5% | 56.9% | 56.9% |
| 2e Service Gewonnen | 49% | 52.2% | 50.3% |
| Aces / Wedstrijd | 0.6 | 1.4 | 1.9 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.2 | 1.8 | 2.2 |
| Breakpunten Gered | 56% | 58.1% | 56.8% |
| Breakpunten Benut | 48.8% | 44.9% | 43.9% |
| Returnpunten Gewonnen | 46.4% | 46.1% | 45.7% |
| Service Behouden % | 66.6% | 68% | 90.5% |
| Totale Punten Gewonnen | 55.8% | 54.9% | 54.2% |
| Statistiek | Hardcourt (21) | Gravel (11) |
|---|---|---|
| Eerste Service % | 79.7% | 83.3% |
| 1e Service Gewonnen | 59.7% | 53.9% |
| 2e Service Gewonnen | 48.2% | 53% |
| Aces / Wedstrijd | 2.5 | 0.8 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.3 | 2 |
| Breakpunten Gered | 57.4% | 56.3% |
| Breakpunten Benut | 33.7% | 56.9% |
| Returnpunten Gewonnen | 42.4% | 48.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 81.4% |
| 1e Service Gewonnen | 56.9% |
| 2e Service Gewonnen | 50.3% |
| Aces / Wedstrijd | 1.9 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.2 |
| Breakpunten Gered | 56.8% |
| Breakpunten Benut | 43.9% |
| Returnpunten Gewonnen | 45.7% |
| Service Behouden % | 90.5% |
| Totale Punten Gewonnen | 54.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 81.9% |
| 1e Service Gewonnen | 56.9% |
| 2e Service Gewonnen | 52.2% |
| Aces / Wedstrijd | 1.4 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 1.8 |
| Breakpunten Gered | 58.1% |
| Breakpunten Benut | 44.9% |
| Returnpunten Gewonnen | 46.1% |
| Service Behouden % | 68% |
| Totale Punten Gewonnen | 54.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 83.7% |
| 1e Service Gewonnen | 53.5% |
| 2e Service Gewonnen | 49% |
| Aces / Wedstrijd | 0.6 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.2 |
| Breakpunten Gered | 56% |
| Breakpunten Benut | 48.8% |
| Returnpunten Gewonnen | 46.4% |
| Service Behouden % | 66.6% |
| Totale Punten Gewonnen | 55.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 79.7% |
| 1e Service Gewonnen | 59.7% |
| 2e Service Gewonnen | 48.2% |
| Aces / Wedstrijd | 2.5 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.3 |
| Breakpunten Gered | 57.4% |
| Breakpunten Benut | 33.7% |
| Returnpunten Gewonnen | 42.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 83.3% |
| 1e Service Gewonnen | 53.9% |
| 2e Service Gewonnen | 53% |
| Aces / Wedstrijd | 0.8 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2 |
| Breakpunten Gered | 56.3% |
| Breakpunten Benut | 56.9% |
| Returnpunten Gewonnen | 48.8% |