Kitti Molnar Voorspellingen, Statistieken & Vorm
Recente Vorm
L
W
L
2
Geanalyseerde Wedstrijden
50%
Voorspellingsnauwkeurigheid
Tennisvoorspellingen
Aangedreven door 
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 21 |
1 |
3/10 | |
10:30 Afgerond |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
1.4/10 |
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
|
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
Over Kitti Molnar – Tennisvoorspellingen & Statistieken
Kitti Molnar Ons AI-algoritme heeft 2 wedstrijden van Kitti Molnar geanalyseerd en daarbij een voorspellingsnauwkeurigheid van meer dan 50% bereikt. Deze pagina biedt AI-gegenereerde voorspellingen voor aankomende wedstrijden — waaronder Wedstrijdwinnaar en Score — evenals gedetailleerde statistieken over service, return en breakpuntconversie.
Hoewel actieve voorspellingen uitsluitend beschikbaar zijn voor abonnees, garanderen wij volledige transparantie: alle resultaten van afgeronde wedstrijden blijven zichtbaar, zodat u ons trackrecord op elk moment kunt controleren.
Servicestatistieken & Returnstatistieken
| Statistiek | Laatste 10 (10) | Laatste 20 (11) | Laatste 52 Weken (11) |
|---|---|---|---|
| Eerste Service % | 61.3% | 61.4% | 61.4% |
| 1e Service Gewonnen | 57.8% | 57.5% | 57.5% |
| 2e Service Gewonnen | 41.9% | 43.3% | 43.3% |
| Aces / Wedstrijd | 2 | 1.9 | 1.9 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 5 | 4.8 | 4.8 |
| Breakpunten Gered | 57.3% | 57.3% | 57.3% |
| Breakpunten Benut | 54.3% | 57% | 57% |
| Returnpunten Gewonnen | 48.2% | 49.2% | 49.2% |
| Service Behouden % | 76.3% | 73.7% | 73.7% |
| Totale Punten Gewonnen | 60.1% | 59.7% | 59.7% |
Statistieken by Surface
| Statistiek | Hardcourt (3) | Gravel (8) |
|---|---|---|
| Eerste Service % | - | 61.4% |
| 1e Service Gewonnen | - | 57.5% |
| 2e Service Gewonnen | - | 43.3% |
| Aces / Wedstrijd | 3.7 | 1.3 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 6 | 4.4 |
| Breakpunten Gered | - | 57.3% |
| Breakpunten Benut | - | 57% |
| Returnpunten Gewonnen | 38.9% | 52.8% |
Servicestatistieken & Returnstatistieken
Laatste 52 Weken (11)
Laatste 20 (11)
Laatste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 61.4% |
| 1e Service Gewonnen | 57.5% |
| 2e Service Gewonnen | 43.3% |
| Aces / Wedstrijd | 1.9 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 4.8 |
| Breakpunten Gered | 57.3% |
| Breakpunten Benut | 57% |
| Returnpunten Gewonnen | 49.2% |
| Service Behouden % | 73.7% |
| Totale Punten Gewonnen | 59.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 61.4% |
| 1e Service Gewonnen | 57.5% |
| 2e Service Gewonnen | 43.3% |
| Aces / Wedstrijd | 1.9 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 4.8 |
| Breakpunten Gered | 57.3% |
| Breakpunten Benut | 57% |
| Returnpunten Gewonnen | 49.2% |
| Service Behouden % | 73.7% |
| Totale Punten Gewonnen | 59.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 61.3% |
| 1e Service Gewonnen | 57.8% |
| 2e Service Gewonnen | 41.9% |
| Aces / Wedstrijd | 2 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 5 |
| Breakpunten Gered | 57.3% |
| Breakpunten Benut | 54.3% |
| Returnpunten Gewonnen | 48.2% |
| Service Behouden % | 76.3% |
| Totale Punten Gewonnen | 60.1% |
Statistieken by Surface
Hardcourt (3)
Gravel (8)
| Stat | Value |
|---|---|
| Aces / Wedstrijd | 3.7 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 6 |
| Returnpunten Gewonnen | 38.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 61.4% |
| 1e Service Gewonnen | 57.5% |
| 2e Service Gewonnen | 43.3% |
| Aces / Wedstrijd | 1.3 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 4.4 |
| Breakpunten Gered | 57.3% |
| Breakpunten Benut | 57% |
| Returnpunten Gewonnen | 52.8% |