Laura Siegemund Voorspellingen, Statistieken & Vorm
Recente Vorm
Tennisvoorspellingen
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:20 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
1 |
646 362 |
O18.5 |
8.7/10 | |
16:15 Afgerond |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 34 |
U27.5 |
8.6/10 | |
13:25 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
U27.5 |
9.4/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:55 Afgerond |
| 1
2
|
|
|
2 |
42 66 |
U26.5 |
8.7/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
1 |
637 166 |
1 |
7.3/10 | |
20:40 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 25 |
U28.5 |
6.3/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:40 Afgerond |
| 1
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
10/10 | |
19:00 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
2 |
636 167 |
O18.5 |
6.6/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:50 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
1 |
267 625 |
O18.5 |
6.2/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
U27.5 |
9.8/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:20 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
2 |
662 736 |
O8.5 |
7.7/10 |
Over Laura Siegemund – Tennisvoorspellingen & Statistieken
Laura Siegemund is een 37-jarige rechts professionele tennisser, momenteel op de 46e plaats van de wereldranglijst. Ons AI-algoritme heeft 11 wedstrijden van Laura Siegemund geanalyseerd en daarbij een voorspellingsnauwkeurigheid van meer dan 63.6% bereikt. Deze pagina biedt AI-gegenereerde voorspellingen voor aankomende wedstrijden — waaronder Wedstrijdwinnaar en Score — evenals gedetailleerde statistieken over service, return en breakpuntconversie.
Hoewel actieve voorspellingen uitsluitend beschikbaar zijn voor abonnees, garanderen wij volledige transparantie: alle resultaten van afgeronde wedstrijden blijven zichtbaar, zodat u ons trackrecord op elk moment kunt controleren.
| Statistiek | Laatste 10 (10) | Laatste 20 (20) | Laatste 52 Weken (39) |
|---|---|---|---|
| Eerste Service % | 77.8% | 75.8% | 74.7% |
| 1e Service Gewonnen | 58% | 57.1% | 59.6% |
| 2e Service Gewonnen | 47.6% | 46% | 45.9% |
| Aces / Wedstrijd | 1.1 | 1.3 | 1.1 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.7 | 2.9 | 3 |
| Breakpunten Gered | 61.5% | 55.9% | 54.7% |
| Breakpunten Benut | 36.8% | 35.9% | 36.5% |
| Returnpunten Gewonnen | 43.6% | 43.4% | 44% |
| Service Behouden % | 55.6% | 54.4% | 56% |
| Totale Punten Gewonnen | 49.7% | 48.9% | 49.9% |
| Statistiek | Hardcourt (22) | Gravel (8) | Gras (9) |
|---|---|---|---|
| Eerste Service % | 73.6% | 79.8% | 72.7% |
| 1e Service Gewonnen | 59.1% | 55.4% | 65.5% |
| 2e Service Gewonnen | 44.9% | 47.2% | 48% |
| Aces / Wedstrijd | 1.3 | 1.1 | 0.4 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.9 | 1.9 | 1.8 |
| Breakpunten Gered | 52.1% | 61.4% | 54% |
| Breakpunten Benut | 35.4% | 40.4% | 35.7% |
| Returnpunten Gewonnen | 43.7% | 45.3% | 43.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 74.7% |
| 1e Service Gewonnen | 59.6% |
| 2e Service Gewonnen | 45.9% |
| Aces / Wedstrijd | 1.1 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3 |
| Breakpunten Gered | 54.7% |
| Breakpunten Benut | 36.5% |
| Returnpunten Gewonnen | 44% |
| Service Behouden % | 56% |
| Totale Punten Gewonnen | 49.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 75.8% |
| 1e Service Gewonnen | 57.1% |
| 2e Service Gewonnen | 46% |
| Aces / Wedstrijd | 1.3 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.9 |
| Breakpunten Gered | 55.9% |
| Breakpunten Benut | 35.9% |
| Returnpunten Gewonnen | 43.4% |
| Service Behouden % | 54.4% |
| Totale Punten Gewonnen | 48.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 77.8% |
| 1e Service Gewonnen | 58% |
| 2e Service Gewonnen | 47.6% |
| Aces / Wedstrijd | 1.1 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.7 |
| Breakpunten Gered | 61.5% |
| Breakpunten Benut | 36.8% |
| Returnpunten Gewonnen | 43.6% |
| Service Behouden % | 55.6% |
| Totale Punten Gewonnen | 49.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 73.6% |
| 1e Service Gewonnen | 59.1% |
| 2e Service Gewonnen | 44.9% |
| Aces / Wedstrijd | 1.3 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.9 |
| Breakpunten Gered | 52.1% |
| Breakpunten Benut | 35.4% |
| Returnpunten Gewonnen | 43.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 79.8% |
| 1e Service Gewonnen | 55.4% |
| 2e Service Gewonnen | 47.2% |
| Aces / Wedstrijd | 1.1 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 1.9 |
| Breakpunten Gered | 61.4% |
| Breakpunten Benut | 40.4% |
| Returnpunten Gewonnen | 45.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 72.7% |
| 1e Service Gewonnen | 65.5% |
| 2e Service Gewonnen | 48% |
| Aces / Wedstrijd | 0.4 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 1.8 |
| Breakpunten Gered | 54% |
| Breakpunten Benut | 35.7% |
| Returnpunten Gewonnen | 43.4% |