Lautaro Agustin Falabella Voorspellingen, Statistieken & Vorm
Recente Vorm
Tennisvoorspellingen
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:45 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
10/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:30 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
5.7/10 | |
14:30 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
8.2/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:17 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
5/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:10 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
1 |
266 624 |
O7.5 |
9.3/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
1 |
167 635 |
O21.5 |
6.3/10 |
Over Lautaro Agustin Falabella – Tennisvoorspellingen & Statistieken
Lautaro Agustin Falabella is een 27-jarige rechts professionele tennisser, momenteel op de 906e plaats van de wereldranglijst. Ons AI-algoritme heeft 6 wedstrijden van Lautaro Agustin Falabella geanalyseerd en daarbij een voorspellingsnauwkeurigheid van meer dan 50% bereikt. Deze pagina biedt AI-gegenereerde voorspellingen voor aankomende wedstrijden — waaronder Wedstrijdwinnaar en Score — evenals gedetailleerde statistieken over service, return en breakpuntconversie.
Hoewel actieve voorspellingen uitsluitend beschikbaar zijn voor abonnees, garanderen wij volledige transparantie: alle resultaten van afgeronde wedstrijden blijven zichtbaar, zodat u ons trackrecord op elk moment kunt controleren.
| Statistiek | Laatste 10 (10) | Laatste 20 (20) | Laatste 52 Weken (61) |
|---|---|---|---|
| Eerste Service % | 62.3% | 63.7% | 61.7% |
| 1e Service Gewonnen | 64% | 64.1% | 64.9% |
| 2e Service Gewonnen | 43.7% | 46.6% | 46.2% |
| Aces / Wedstrijd | 1.2 | 1.3 | 1.8 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.6 | 3 | 3 |
| Breakpunten Gered | 59.2% | 59.5% | 59% |
| Breakpunten Benut | 35.5% | 41.4% | 40.4% |
| Returnpunten Gewonnen | 43.2% | 44.2% | 44.7% |
| Service Behouden % | 62.9% | 61.9% | 76% |
| Totale Punten Gewonnen | 52.7% | 52.6% | 52% |
| Statistiek | Hardcourt (2) | Gravel (59) |
|---|---|---|
| Eerste Service % | - | 61.7% |
| 1e Service Gewonnen | - | 64.9% |
| 2e Service Gewonnen | - | 46.2% |
| Aces / Wedstrijd | 2.5 | 1.8 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.5 | 3 |
| Breakpunten Gered | - | 59% |
| Breakpunten Benut | - | 40.4% |
| Returnpunten Gewonnen | - | 44.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 61.7% |
| 1e Service Gewonnen | 64.9% |
| 2e Service Gewonnen | 46.2% |
| Aces / Wedstrijd | 1.8 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3 |
| Breakpunten Gered | 59% |
| Breakpunten Benut | 40.4% |
| Returnpunten Gewonnen | 44.7% |
| Service Behouden % | 76% |
| Totale Punten Gewonnen | 52% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 63.7% |
| 1e Service Gewonnen | 64.1% |
| 2e Service Gewonnen | 46.6% |
| Aces / Wedstrijd | 1.3 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3 |
| Breakpunten Gered | 59.5% |
| Breakpunten Benut | 41.4% |
| Returnpunten Gewonnen | 44.2% |
| Service Behouden % | 61.9% |
| Totale Punten Gewonnen | 52.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 62.3% |
| 1e Service Gewonnen | 64% |
| 2e Service Gewonnen | 43.7% |
| Aces / Wedstrijd | 1.2 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.6 |
| Breakpunten Gered | 59.2% |
| Breakpunten Benut | 35.5% |
| Returnpunten Gewonnen | 43.2% |
| Service Behouden % | 62.9% |
| Totale Punten Gewonnen | 52.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Aces / Wedstrijd | 2.5 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.5 |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 61.7% |
| 1e Service Gewonnen | 64.9% |
| 2e Service Gewonnen | 46.2% |
| Aces / Wedstrijd | 1.8 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3 |
| Breakpunten Gered | 59% |
| Breakpunten Benut | 40.4% |
| Returnpunten Gewonnen | 44.7% |