Malkia Ngounoue Voorspellingen, Statistieken & Vorm
Ranking#1098
Recente Vorm
L
L
L
L
L
6
Geanalyseerde Wedstrijden
50%
Voorspellingsnauwkeurigheid
Tennisvoorspellingen
Aangedreven door 
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:30 Afgerond |
| 1
2
|
|
|
1 |
626 463 |
O20.5 |
5.7/10 |
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:44 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
732 566 |
O19.5 |
5.8/10 |
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:38 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
2.9/10 |
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:40 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
2.4/10 |
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:15 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
3.7/10 |
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 21 |
1 |
1.9/10 |
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
|
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
Over Malkia Ngounoue – Tennisvoorspellingen & Statistieken
Malkia Ngounoue Ons AI-algoritme heeft 6 wedstrijden van Malkia Ngounoue geanalyseerd en daarbij een voorspellingsnauwkeurigheid van meer dan 50% bereikt. Deze pagina biedt AI-gegenereerde voorspellingen voor aankomende wedstrijden — waaronder Wedstrijdwinnaar en Score — evenals gedetailleerde statistieken over service, return en breakpuntconversie.
Hoewel actieve voorspellingen uitsluitend beschikbaar zijn voor abonnees, garanderen wij volledige transparantie: alle resultaten van afgeronde wedstrijden blijven zichtbaar, zodat u ons trackrecord op elk moment kunt controleren.
Servicestatistieken & Returnstatistieken
| Statistiek | Laatste 10 (10) | Laatste 20 (20) | Laatste 52 Weken (41) |
|---|---|---|---|
| Eerste Service % | - | 67.7% | 70.1% |
| 1e Service Gewonnen | - | 59.8% | 63.3% |
| 2e Service Gewonnen | - | 51.2% | 53.1% |
| Aces / Wedstrijd | 2.8 | 2 | 2.3 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.2 | 2.8 | 2.5 |
| Breakpunten Gered | - | 48.8% | 57.5% |
| Breakpunten Benut | - | 51.6% | 48.8% |
| Returnpunten Gewonnen | 43.9% | 47.2% | 48.3% |
| Service Behouden % | - | 176.1% | 94.3% |
| Totale Punten Gewonnen | 104% | 79.5% | 62.6% |
Statistieken by Surface
| Statistiek | Hardcourt (15) | Gravel (23) |
|---|---|---|
| Eerste Service % | 67.3% | 72.2% |
| 1e Service Gewonnen | 62.5% | 63.9% |
| 2e Service Gewonnen | 53.2% | 53% |
| Aces / Wedstrijd | 1.8 | 2.8 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.8 | 2.2 |
| Breakpunten Gered | 52.2% | 61.6% |
| Breakpunten Benut | 55.1% | 44.4% |
| Returnpunten Gewonnen | 52.6% | 46.5% |
Servicestatistieken & Returnstatistieken
Laatste 52 Weken (41)
Laatste 20 (20)
Laatste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 70.1% |
| 1e Service Gewonnen | 63.3% |
| 2e Service Gewonnen | 53.1% |
| Aces / Wedstrijd | 2.3 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.5 |
| Breakpunten Gered | 57.5% |
| Breakpunten Benut | 48.8% |
| Returnpunten Gewonnen | 48.3% |
| Service Behouden % | 94.3% |
| Totale Punten Gewonnen | 62.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 67.7% |
| 1e Service Gewonnen | 59.8% |
| 2e Service Gewonnen | 51.2% |
| Aces / Wedstrijd | 2 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.8 |
| Breakpunten Gered | 48.8% |
| Breakpunten Benut | 51.6% |
| Returnpunten Gewonnen | 47.2% |
| Service Behouden % | 176.1% |
| Totale Punten Gewonnen | 79.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Aces / Wedstrijd | 2.8 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.2 |
| Returnpunten Gewonnen | 43.9% |
| Totale Punten Gewonnen | 104% |
Statistieken by Surface
Hardcourt (15)
Gravel (23)
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 67.3% |
| 1e Service Gewonnen | 62.5% |
| 2e Service Gewonnen | 53.2% |
| Aces / Wedstrijd | 1.8 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.8 |
| Breakpunten Gered | 52.2% |
| Breakpunten Benut | 55.1% |
| Returnpunten Gewonnen | 52.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 72.2% |
| 1e Service Gewonnen | 63.9% |
| 2e Service Gewonnen | 53% |
| Aces / Wedstrijd | 2.8 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.2 |
| Breakpunten Gered | 61.6% |
| Breakpunten Benut | 44.4% |
| Returnpunten Gewonnen | 46.5% |