Matic Dimic Voorspellingen, Statistieken & Vorm
Leeftijd24
Recente Vorm
L
L
L
L
4
Geanalyseerde Wedstrijden
75%
Voorspellingsnauwkeurigheid
Tennisvoorspellingen
Aangedreven door 
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:45 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
2 |
721 566 |
O18.5 |
7.8/10 | |
08:40 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
31 66 |
2 |
6.5/10 | |
08:30 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
21 66 |
2 |
8.1/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
167 625 |
1 |
4.3/10 |
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
Over Matic Dimic – Tennisvoorspellingen & Statistieken
Matic Dimic is een 24-jarige professionele tennisser. Ons AI-algoritme heeft 4 wedstrijden van Matic Dimic geanalyseerd en daarbij een voorspellingsnauwkeurigheid van meer dan 75% bereikt. Deze pagina biedt AI-gegenereerde voorspellingen voor aankomende wedstrijden — waaronder Wedstrijdwinnaar en Score — evenals gedetailleerde statistieken over service, return en breakpuntconversie.
Hoewel actieve voorspellingen uitsluitend beschikbaar zijn voor abonnees, garanderen wij volledige transparantie: alle resultaten van afgeronde wedstrijden blijven zichtbaar, zodat u ons trackrecord op elk moment kunt controleren.
Servicestatistieken & Returnstatistieken
| Statistiek | Laatste 10 (10) | Laatste 20 (20) | Laatste 52 Weken (21) |
|---|---|---|---|
| Eerste Service % | 61.6% | 60.5% | 60.5% |
| 1e Service Gewonnen | 66.7% | 62.9% | 62.9% |
| 2e Service Gewonnen | 50% | 46.3% | 46.3% |
| Aces / Wedstrijd | 1.4 | 2.2 | 2.2 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2 | 1.7 | 1.6 |
| Breakpunten Gered | 53.8% | 44.7% | 44.7% |
| Breakpunten Benut | 54.5% | 37.1% | 37.1% |
| Returnpunten Gewonnen | 46.5% | 43.4% | 43.4% |
| Service Behouden % | 172.2% | 118.6% | 134% |
| Totale Punten Gewonnen | 78.8% | 63.7% | 63.7% |
Statistieken by Surface
| Statistiek | Hardcourt (8) | Gravel (13) |
|---|---|---|
| Eerste Service % | - | 60.5% |
| 1e Service Gewonnen | - | 62.9% |
| 2e Service Gewonnen | - | 46.3% |
| Aces / Wedstrijd | 1.3 | 2.8 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2 | 1.4 |
| Breakpunten Gered | - | 44.7% |
| Breakpunten Benut | - | 37.1% |
| Returnpunten Gewonnen | 44.7% | 42.5% |
Servicestatistieken & Returnstatistieken
Laatste 52 Weken (21)
Laatste 20 (20)
Laatste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 60.5% |
| 1e Service Gewonnen | 62.9% |
| 2e Service Gewonnen | 46.3% |
| Aces / Wedstrijd | 2.2 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 1.6 |
| Breakpunten Gered | 44.7% |
| Breakpunten Benut | 37.1% |
| Returnpunten Gewonnen | 43.4% |
| Service Behouden % | 134% |
| Totale Punten Gewonnen | 63.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 60.5% |
| 1e Service Gewonnen | 62.9% |
| 2e Service Gewonnen | 46.3% |
| Aces / Wedstrijd | 2.2 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 1.7 |
| Breakpunten Gered | 44.7% |
| Breakpunten Benut | 37.1% |
| Returnpunten Gewonnen | 43.4% |
| Service Behouden % | 118.6% |
| Totale Punten Gewonnen | 63.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 61.6% |
| 1e Service Gewonnen | 66.7% |
| 2e Service Gewonnen | 50% |
| Aces / Wedstrijd | 1.4 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2 |
| Breakpunten Gered | 53.8% |
| Breakpunten Benut | 54.5% |
| Returnpunten Gewonnen | 46.5% |
| Service Behouden % | 172.2% |
| Totale Punten Gewonnen | 78.8% |
Statistieken by Surface
Hardcourt (8)
Gravel (13)
| Stat | Value |
|---|---|
| Aces / Wedstrijd | 1.3 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2 |
| Returnpunten Gewonnen | 44.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 60.5% |
| 1e Service Gewonnen | 62.9% |
| 2e Service Gewonnen | 46.3% |
| Aces / Wedstrijd | 2.8 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 1.4 |
| Breakpunten Gered | 44.7% |
| Breakpunten Benut | 37.1% |
| Returnpunten Gewonnen | 42.5% |