Mats Rosenkranz Voorspellingen, Statistieken & Vorm
Recente Vorm
Tennisvoorspellingen
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:45 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
2 |
625 167 |
2 |
4.6/10 | |
14:45 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
U23.5 |
6.6/10 | |
12:40 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
1.6/10 | |
17:05 Afgerond |
| 1
2
|
|
|
2 |
634 166 |
2 |
6.2/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:05 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
35 67 |
2 |
10/10 | |
16:35 Afgerond |
| 1
2
|
|
|
2 |
23 66 |
U26.5 |
8.8/10 | |
14:30 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
22 66 |
U23.5 |
8/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
1 |
67 25 |
|
||
16:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
|
||
17:55 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
|
Over Mats Rosenkranz – Tennisvoorspellingen & Statistieken
Mats Rosenkranz is een 27-jarige rechts professionele tennisser, momenteel op de 327e plaats van de wereldranglijst. Ons AI-algoritme heeft 7 wedstrijden van Mats Rosenkranz geanalyseerd en daarbij een voorspellingsnauwkeurigheid van meer dan 57.1% bereikt. Deze pagina biedt AI-gegenereerde voorspellingen voor aankomende wedstrijden — waaronder Wedstrijdwinnaar en Score — evenals gedetailleerde statistieken over service, return en breakpuntconversie.
Hoewel actieve voorspellingen uitsluitend beschikbaar zijn voor abonnees, garanderen wij volledige transparantie: alle resultaten van afgeronde wedstrijden blijven zichtbaar, zodat u ons trackrecord op elk moment kunt controleren.
| Statistiek | Laatste 10 (10) | Laatste 20 (20) | Laatste 52 Weken (50) |
|---|---|---|---|
| Eerste Service % | 64.4% | 63.6% | 62.1% |
| 1e Service Gewonnen | 73% | 72.5% | 71.6% |
| 2e Service Gewonnen | 51.8% | 51.7% | 48.7% |
| Aces / Wedstrijd | 6.4 | 6.8 | 5.7 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2 | 2.6 | 3.2 |
| Breakpunten Gered | 58.1% | 70% | 66.3% |
| Breakpunten Benut | 34.3% | 30.7% | 22.5% |
| Returnpunten Gewonnen | 39.8% | 39.4% | 37.3% |
| Service Behouden % | 65.5% | 64.9% | 65.9% |
| Totale Punten Gewonnen | 52.5% | 52.3% | 50.2% |
| Statistiek | Hardcourt (39) | Gravel (11) |
|---|---|---|
| Eerste Service % | 61.8% | 63% |
| 1e Service Gewonnen | 74% | 65.3% |
| 2e Service Gewonnen | 49.2% | 47.3% |
| Aces / Wedstrijd | 6.4 | 3.2 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3 | 4 |
| Breakpunten Gered | 64.6% | 73.2% |
| Breakpunten Benut | 29.2% | 3.7% |
| Returnpunten Gewonnen | 38.8% | 33.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 62.1% |
| 1e Service Gewonnen | 71.6% |
| 2e Service Gewonnen | 48.7% |
| Aces / Wedstrijd | 5.7 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.2 |
| Breakpunten Gered | 66.3% |
| Breakpunten Benut | 22.5% |
| Returnpunten Gewonnen | 37.3% |
| Service Behouden % | 65.9% |
| Totale Punten Gewonnen | 50.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 63.6% |
| 1e Service Gewonnen | 72.5% |
| 2e Service Gewonnen | 51.7% |
| Aces / Wedstrijd | 6.8 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.6 |
| Breakpunten Gered | 70% |
| Breakpunten Benut | 30.7% |
| Returnpunten Gewonnen | 39.4% |
| Service Behouden % | 64.9% |
| Totale Punten Gewonnen | 52.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 64.4% |
| 1e Service Gewonnen | 73% |
| 2e Service Gewonnen | 51.8% |
| Aces / Wedstrijd | 6.4 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2 |
| Breakpunten Gered | 58.1% |
| Breakpunten Benut | 34.3% |
| Returnpunten Gewonnen | 39.8% |
| Service Behouden % | 65.5% |
| Totale Punten Gewonnen | 52.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 61.8% |
| 1e Service Gewonnen | 74% |
| 2e Service Gewonnen | 49.2% |
| Aces / Wedstrijd | 6.4 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3 |
| Breakpunten Gered | 64.6% |
| Breakpunten Benut | 29.2% |
| Returnpunten Gewonnen | 38.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 63% |
| 1e Service Gewonnen | 65.3% |
| 2e Service Gewonnen | 47.3% |
| Aces / Wedstrijd | 3.2 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 4 |
| Breakpunten Gered | 73.2% |
| Breakpunten Benut | 3.7% |
| Returnpunten Gewonnen | 33.3% |