Mees Rottgering Voorspellingen, Statistieken & Vorm
Recente Vorm
Tennisvoorspellingen
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
53 76 |
2 |
1.8/10 | |
02:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
22 66 |
2 |
5.1/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:06 Afgerond |
| 1
1
|
|
|
2 |
53 76 |
2 |
6/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Afgerond |
| 1
2
|
|
|
2 |
662 736 |
2 |
4.6/10 | |
16:09 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
52 76 |
2 |
9.7/10 | |
14:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
264 626 |
O16.5 |
8/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
1 |
376 652 |
O17.5 |
9/10 | |
11:35 Afgerond |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
7.1/10 | |
14:40 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
9.9/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
U21.5 |
4.1/10 | |
19:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
4.7/10 | |
20:30 Afgerond |
| 1
2
|
|
|
1 |
646 263 |
O20.5 |
5.8/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
1 |
267 635 |
O21.5 |
5.9/10 | |
17:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
566 733 |
O20.5 |
7.9/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
|
Over Mees Rottgering – Tennisvoorspellingen & Statistieken
Mees Rottgering is een 18-jarige rechts professionele tennisser, momenteel op de 473e plaats van de wereldranglijst. Ons AI-algoritme heeft 14 wedstrijden van Mees Rottgering geanalyseerd en daarbij een voorspellingsnauwkeurigheid van meer dan 64.3% bereikt. Deze pagina biedt AI-gegenereerde voorspellingen voor aankomende wedstrijden — waaronder Wedstrijdwinnaar en Score — evenals gedetailleerde statistieken over service, return en breakpuntconversie.
Hoewel actieve voorspellingen uitsluitend beschikbaar zijn voor abonnees, garanderen wij volledige transparantie: alle resultaten van afgeronde wedstrijden blijven zichtbaar, zodat u ons trackrecord op elk moment kunt controleren.
| Statistiek | Laatste 10 (10) | Laatste 20 (20) | Laatste 52 Weken (37) |
|---|---|---|---|
| Eerste Service % | - | 55.1% | 61% |
| 1e Service Gewonnen | - | 64.8% | 64.2% |
| 2e Service Gewonnen | - | 45.9% | 47.4% |
| Aces / Wedstrijd | 4.6 | 3.7 | 3.2 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 4.1 | 3.8 | 3.2 |
| Breakpunten Gered | - | 59.1% | 64% |
| Breakpunten Benut | - | 28.1% | 22% |
| Returnpunten Gewonnen | 47.1% | 44.1% | 44.4% |
| Service Behouden % | - | 156.3% | 119.5% |
| Totale Punten Gewonnen | 111.9% | 76.1% | 67.6% |
| Statistiek | Hardcourt (29) | Gravel (6) | Gras (2) |
|---|---|---|---|
| Eerste Service % | 56.9% | 65.7% | 70.9% |
| 1e Service Gewonnen | 66.2% | 50% | 64.1% |
| 2e Service Gewonnen | 46.9% | 54.2% | 46.9% |
| Aces / Wedstrijd | 3.3 | 1.7 | 7 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.6 | 1.3 | 3 |
| Breakpunten Gered | 59.7% | 100% | 77.8% |
| Breakpunten Benut | 24.7% | 30% | 8.7% |
| Returnpunten Gewonnen | 42.5% | 59.1% | 57% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 61% |
| 1e Service Gewonnen | 64.2% |
| 2e Service Gewonnen | 47.4% |
| Aces / Wedstrijd | 3.2 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.2 |
| Breakpunten Gered | 64% |
| Breakpunten Benut | 22% |
| Returnpunten Gewonnen | 44.4% |
| Service Behouden % | 119.5% |
| Totale Punten Gewonnen | 67.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 55.1% |
| 1e Service Gewonnen | 64.8% |
| 2e Service Gewonnen | 45.9% |
| Aces / Wedstrijd | 3.7 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.8 |
| Breakpunten Gered | 59.1% |
| Breakpunten Benut | 28.1% |
| Returnpunten Gewonnen | 44.1% |
| Service Behouden % | 156.3% |
| Totale Punten Gewonnen | 76.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Aces / Wedstrijd | 4.6 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 4.1 |
| Returnpunten Gewonnen | 47.1% |
| Totale Punten Gewonnen | 111.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 56.9% |
| 1e Service Gewonnen | 66.2% |
| 2e Service Gewonnen | 46.9% |
| Aces / Wedstrijd | 3.3 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.6 |
| Breakpunten Gered | 59.7% |
| Breakpunten Benut | 24.7% |
| Returnpunten Gewonnen | 42.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 65.7% |
| 1e Service Gewonnen | 50% |
| 2e Service Gewonnen | 54.2% |
| Aces / Wedstrijd | 1.7 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 1.3 |
| Breakpunten Gered | 100% |
| Breakpunten Benut | 30% |
| Returnpunten Gewonnen | 59.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 70.9% |
| 1e Service Gewonnen | 64.1% |
| 2e Service Gewonnen | 46.9% |
| Aces / Wedstrijd | 7 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3 |
| Breakpunten Gered | 77.8% |
| Breakpunten Benut | 8.7% |
| Returnpunten Gewonnen | 57% |