Mua Shigeta Voorspellingen, Statistieken & Vorm
Recente Vorm
L
W
L
3
Geanalyseerde Wedstrijden
66.7%
Voorspellingsnauwkeurigheid
Tennisvoorspellingen
Aangedreven door 
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
8.5/10 | |
07:30 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
2.6/10 | |
12:00 Afgerond |
| 1
2
|
|
|
2 |
625 267 |
2 |
4/10 |
Over Mua Shigeta – Tennisvoorspellingen & Statistieken
Mua Shigeta Ons AI-algoritme heeft 3 wedstrijden van Mua Shigeta geanalyseerd en daarbij een voorspellingsnauwkeurigheid van meer dan 66.7% bereikt. Deze pagina biedt AI-gegenereerde voorspellingen voor aankomende wedstrijden — waaronder Wedstrijdwinnaar en Score — evenals gedetailleerde statistieken over service, return en breakpuntconversie.
Hoewel actieve voorspellingen uitsluitend beschikbaar zijn voor abonnees, garanderen wij volledige transparantie: alle resultaten van afgeronde wedstrijden blijven zichtbaar, zodat u ons trackrecord op elk moment kunt controleren.
Servicestatistieken & Returnstatistieken
| Statistiek | Laatste 10 (10) | Laatste 20 (20) | Laatste 52 Weken (49) |
|---|---|---|---|
| Eerste Service % | 61.8% | 62.6% | 61% |
| 1e Service Gewonnen | 52.5% | 55% | 56.5% |
| 2e Service Gewonnen | 44.4% | 45.6% | 42.8% |
| Aces / Wedstrijd | 0.8 | 0.7 | 0.7 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 4.3 | 3.1 | 3.9 |
| Breakpunten Gered | 50.5% | 47.1% | 44% |
| Breakpunten Benut | 45.8% | 48% | 47.4% |
| Returnpunten Gewonnen | 48.9% | 49.5% | 48.6% |
| Service Behouden % | 49.4% | 51.5% | 51.2% |
| Totale Punten Gewonnen | 49.2% | 50.5% | 47.1% |
Statistieken by Surface
| Statistiek | Hardcourt (49) |
|---|---|
| Eerste Service % | 61% |
| 1e Service Gewonnen | 56.5% |
| 2e Service Gewonnen | 42.8% |
| Aces / Wedstrijd | 0.7 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.9 |
| Breakpunten Gered | 44% |
| Breakpunten Benut | 47.4% |
| Returnpunten Gewonnen | 48.6% |
Servicestatistieken & Returnstatistieken
Laatste 52 Weken (49)
Laatste 20 (20)
Laatste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 61% |
| 1e Service Gewonnen | 56.5% |
| 2e Service Gewonnen | 42.8% |
| Aces / Wedstrijd | 0.7 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.9 |
| Breakpunten Gered | 44% |
| Breakpunten Benut | 47.4% |
| Returnpunten Gewonnen | 48.6% |
| Service Behouden % | 51.2% |
| Totale Punten Gewonnen | 47.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 62.6% |
| 1e Service Gewonnen | 55% |
| 2e Service Gewonnen | 45.6% |
| Aces / Wedstrijd | 0.7 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.1 |
| Breakpunten Gered | 47.1% |
| Breakpunten Benut | 48% |
| Returnpunten Gewonnen | 49.5% |
| Service Behouden % | 51.5% |
| Totale Punten Gewonnen | 50.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 61.8% |
| 1e Service Gewonnen | 52.5% |
| 2e Service Gewonnen | 44.4% |
| Aces / Wedstrijd | 0.8 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 4.3 |
| Breakpunten Gered | 50.5% |
| Breakpunten Benut | 45.8% |
| Returnpunten Gewonnen | 48.9% |
| Service Behouden % | 49.4% |
| Totale Punten Gewonnen | 49.2% |
Statistieken by Surface
Hardcourt (49)
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 61% |
| 1e Service Gewonnen | 56.5% |
| 2e Service Gewonnen | 42.8% |
| Aces / Wedstrijd | 0.7 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.9 |
| Breakpunten Gered | 44% |
| Breakpunten Benut | 47.4% |
| Returnpunten Gewonnen | 48.6% |