Olga Danilovic Voorspellingen, Statistieken & Vorm
Ranking#88
Leeftijd24
Lengte6'0"
HandRechts
Recente Vorm
W
L
L
L
4
Geanalyseerde Wedstrijden
75%
Voorspellingsnauwkeurigheid
Tennisvoorspellingen
Aangedreven door 
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:10 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
2 |
165 637 |
O8.5 |
7.9/10 |
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:55 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
10/10 |
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
O8.5 |
7.5/10 | |
07:30 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
2 |
53 76 |
2 |
6.8/10 |
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
Over Olga Danilovic – Tennisvoorspellingen & Statistieken
Olga Danilovic is een 24-jarige rechts professionele tennisser, momenteel op de 88e plaats van de wereldranglijst. Ons AI-algoritme heeft 4 wedstrijden van Olga Danilovic geanalyseerd en daarbij een voorspellingsnauwkeurigheid van meer dan 75% bereikt. Deze pagina biedt AI-gegenereerde voorspellingen voor aankomende wedstrijden — waaronder Wedstrijdwinnaar en Score — evenals gedetailleerde statistieken over service, return en breakpuntconversie.
Hoewel actieve voorspellingen uitsluitend beschikbaar zijn voor abonnees, garanderen wij volledige transparantie: alle resultaten van afgeronde wedstrijden blijven zichtbaar, zodat u ons trackrecord op elk moment kunt controleren.
Servicestatistieken & Returnstatistieken
| Statistiek | Laatste 10 (10) | Laatste 20 (20) | Laatste 52 Weken (24) |
|---|---|---|---|
| Eerste Service % | 72.3% | 66.4% | 66.2% |
| 1e Service Gewonnen | 60.3% | 63.9% | 64.6% |
| 2e Service Gewonnen | 45.4% | 46.7% | 45.4% |
| Aces / Wedstrijd | 3.9 | 4.3 | 3.9 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.1 | 3.5 | 3.5 |
| Breakpunten Gered | 54.3% | 61.2% | 59% |
| Breakpunten Benut | 35.1% | 28.2% | 29% |
| Returnpunten Gewonnen | 42.9% | 39.8% | 40.2% |
| Service Behouden % | 56.2% | 58.4% | 58.3% |
| Totale Punten Gewonnen | 49.6% | 49.5% | 49.5% |
Statistieken by Surface
| Statistiek | Hardcourt (15) | Gravel (3) | Gras (6) |
|---|---|---|---|
| Eerste Service % | 67% | 65.5% | 64.5% |
| 1e Service Gewonnen | 61.4% | 65.9% | 73.1% |
| 2e Service Gewonnen | 46.6% | 41.2% | 44.3% |
| Aces / Wedstrijd | 3.9 | 1.7 | 5 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.1 | 3.7 | 4.5 |
| Breakpunten Gered | 57.7% | 47.1% | 70.6% |
| Breakpunten Benut | 30.9% | 34.4% | 21% |
| Returnpunten Gewonnen | 40.6% | 43.3% | 37.6% |
Servicestatistieken & Returnstatistieken
Laatste 52 Weken (24)
Laatste 20 (20)
Laatste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 66.2% |
| 1e Service Gewonnen | 64.6% |
| 2e Service Gewonnen | 45.4% |
| Aces / Wedstrijd | 3.9 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.5 |
| Breakpunten Gered | 59% |
| Breakpunten Benut | 29% |
| Returnpunten Gewonnen | 40.2% |
| Service Behouden % | 58.3% |
| Totale Punten Gewonnen | 49.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 66.4% |
| 1e Service Gewonnen | 63.9% |
| 2e Service Gewonnen | 46.7% |
| Aces / Wedstrijd | 4.3 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.5 |
| Breakpunten Gered | 61.2% |
| Breakpunten Benut | 28.2% |
| Returnpunten Gewonnen | 39.8% |
| Service Behouden % | 58.4% |
| Totale Punten Gewonnen | 49.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 72.3% |
| 1e Service Gewonnen | 60.3% |
| 2e Service Gewonnen | 45.4% |
| Aces / Wedstrijd | 3.9 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.1 |
| Breakpunten Gered | 54.3% |
| Breakpunten Benut | 35.1% |
| Returnpunten Gewonnen | 42.9% |
| Service Behouden % | 56.2% |
| Totale Punten Gewonnen | 49.6% |
Statistieken by Surface
Hardcourt (15)
Gravel (3)
Gras (6)
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 67% |
| 1e Service Gewonnen | 61.4% |
| 2e Service Gewonnen | 46.6% |
| Aces / Wedstrijd | 3.9 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.1 |
| Breakpunten Gered | 57.7% |
| Breakpunten Benut | 30.9% |
| Returnpunten Gewonnen | 40.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 65.5% |
| 1e Service Gewonnen | 65.9% |
| 2e Service Gewonnen | 41.2% |
| Aces / Wedstrijd | 1.7 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.7 |
| Breakpunten Gered | 47.1% |
| Breakpunten Benut | 34.4% |
| Returnpunten Gewonnen | 43.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 64.5% |
| 1e Service Gewonnen | 73.1% |
| 2e Service Gewonnen | 44.3% |
| Aces / Wedstrijd | 5 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 4.5 |
| Breakpunten Gered | 70.6% |
| Breakpunten Benut | 21% |
| Returnpunten Gewonnen | 37.6% |