Patricio Alvarado Voorspellingen, Statistieken & Vorm
Recente Vorm
Tennisvoorspellingen
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
8.5/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:10 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
10/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:10 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
666 732 |
1 |
8/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:50 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
10/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:50 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 52 |
U22.5 |
4.1/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:10 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
|
Over Patricio Alvarado – Tennisvoorspellingen & Statistieken
Patricio Alvarado is een 36-jarige rechts professionele tennisser, momenteel op de 1496e plaats van de wereldranglijst. Ons AI-algoritme heeft 5 wedstrijden van Patricio Alvarado geanalyseerd en daarbij een voorspellingsnauwkeurigheid van meer dan 100% bereikt. Deze pagina biedt AI-gegenereerde voorspellingen voor aankomende wedstrijden — waaronder Wedstrijdwinnaar en Score — evenals gedetailleerde statistieken over service, return en breakpuntconversie.
Hoewel actieve voorspellingen uitsluitend beschikbaar zijn voor abonnees, garanderen wij volledige transparantie: alle resultaten van afgeronde wedstrijden blijven zichtbaar, zodat u ons trackrecord op elk moment kunt controleren.
| Statistiek | Laatste 10 (10) | Laatste 20 (20) | Laatste 52 Weken (53) |
|---|---|---|---|
| Eerste Service % | 72% | 69.8% | 70.4% |
| 1e Service Gewonnen | 57.6% | 56.5% | 59.8% |
| 2e Service Gewonnen | 38.2% | 41% | 47.4% |
| Aces / Wedstrijd | 2.1 | 1.4 | 1.3 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.1 | 2 | 1.8 |
| Breakpunten Gered | 50.8% | 53.1% | 50.3% |
| Breakpunten Benut | 16.2% | 22.9% | 34.4% |
| Returnpunten Gewonnen | 37.9% | 39.9% | 42.9% |
| Service Behouden % | 75.6% | 62.1% | 62.6% |
| Totale Punten Gewonnen | 54.4% | 50.6% | 50.6% |
| Statistiek | Hardcourt (30) | Gravel (23) |
|---|---|---|
| Eerste Service % | 70.3% | 70.5% |
| 1e Service Gewonnen | 61.7% | 57.7% |
| 2e Service Gewonnen | 48.7% | 46% |
| Aces / Wedstrijd | 1.1 | 1.6 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 1.4 | 2.2 |
| Breakpunten Gered | 52.7% | 47.9% |
| Breakpunten Benut | 36% | 32.9% |
| Returnpunten Gewonnen | 43.8% | 42.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 70.4% |
| 1e Service Gewonnen | 59.8% |
| 2e Service Gewonnen | 47.4% |
| Aces / Wedstrijd | 1.3 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 1.8 |
| Breakpunten Gered | 50.3% |
| Breakpunten Benut | 34.4% |
| Returnpunten Gewonnen | 42.9% |
| Service Behouden % | 62.6% |
| Totale Punten Gewonnen | 50.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 69.8% |
| 1e Service Gewonnen | 56.5% |
| 2e Service Gewonnen | 41% |
| Aces / Wedstrijd | 1.4 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2 |
| Breakpunten Gered | 53.1% |
| Breakpunten Benut | 22.9% |
| Returnpunten Gewonnen | 39.9% |
| Service Behouden % | 62.1% |
| Totale Punten Gewonnen | 50.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 72% |
| 1e Service Gewonnen | 57.6% |
| 2e Service Gewonnen | 38.2% |
| Aces / Wedstrijd | 2.1 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.1 |
| Breakpunten Gered | 50.8% |
| Breakpunten Benut | 16.2% |
| Returnpunten Gewonnen | 37.9% |
| Service Behouden % | 75.6% |
| Totale Punten Gewonnen | 54.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 70.3% |
| 1e Service Gewonnen | 61.7% |
| 2e Service Gewonnen | 48.7% |
| Aces / Wedstrijd | 1.1 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 1.4 |
| Breakpunten Gered | 52.7% |
| Breakpunten Benut | 36% |
| Returnpunten Gewonnen | 43.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 70.5% |
| 1e Service Gewonnen | 57.7% |
| 2e Service Gewonnen | 46% |
| Aces / Wedstrijd | 1.6 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.2 |
| Breakpunten Gered | 47.9% |
| Breakpunten Benut | 32.9% |
| Returnpunten Gewonnen | 42.2% |