Patrick Zahraj Voorspellingen, Statistieken & Vorm
Recente Vorm
Tennisvoorspellingen
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
2 |
23 66 |
U20.5 |
4.5/10 | |
11:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
0:2 |
3.7/10 | |
13:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
52 76 |
2 |
1.4/10 | |
12:11 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
3.9/10 | |
10:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
3.5/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
44 66 |
2 |
6.8/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:30 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
4.4/10 | |
02:30 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
52 76 |
2 |
3.2/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
463 626 |
O20.5 |
5.9/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
10/10 | |
03:50 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
U23.5 |
3.2/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:05 Afgerond |
| 1
2
|
|
|
2 |
625 167 |
O20.5 |
7.1/10 | |
18:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 35 |
1 |
4.3/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:05 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 643 |
1 |
2.7/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
10/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:40 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
2 |
36 67 |
2 |
9.3/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:10 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
666 731 |
1 |
8/10 | |
12:20 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 54 |
1 |
8/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:50 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 45 |
U28.5 |
6.6/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:50 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
8/10 |
Over Patrick Zahraj – Tennisvoorspellingen & Statistieken
Patrick Zahraj is een 26-jarige rechts professionele tennisser, momenteel op de 402e plaats van de wereldranglijst. Ons AI-algoritme heeft 23 wedstrijden van Patrick Zahraj geanalyseerd en daarbij een voorspellingsnauwkeurigheid van meer dan 87% bereikt. Deze pagina biedt AI-gegenereerde voorspellingen voor aankomende wedstrijden — waaronder Wedstrijdwinnaar en Score — evenals gedetailleerde statistieken over service, return en breakpuntconversie.
Hoewel actieve voorspellingen uitsluitend beschikbaar zijn voor abonnees, garanderen wij volledige transparantie: alle resultaten van afgeronde wedstrijden blijven zichtbaar, zodat u ons trackrecord op elk moment kunt controleren.
| Statistiek | Laatste 10 (10) | Laatste 20 (20) | Laatste 52 Weken (59) |
|---|---|---|---|
| Eerste Service % | 52.9% | 57.9% | 56.8% |
| 1e Service Gewonnen | 66.9% | 65.1% | 68.3% |
| 2e Service Gewonnen | 36.5% | 42.3% | 41.9% |
| Aces / Wedstrijd | 3.7 | 3.7 | 4.1 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 6.3 | 6.2 | 4.6 |
| Breakpunten Gered | 55.6% | 63.9% | 60.5% |
| Breakpunten Benut | 27.9% | 27% | 21.8% |
| Returnpunten Gewonnen | 45.2% | 41.9% | 39.2% |
| Service Behouden % | 121.3% | 74.6% | 63.1% |
| Totale Punten Gewonnen | 67.8% | 56% | 50.3% |
| Statistiek | Hardcourt (33) | Gravel (18) | Gras (8) |
|---|---|---|---|
| Eerste Service % | 59% | 52% | 57% |
| 1e Service Gewonnen | 67.2% | 66.6% | 77.5% |
| 2e Service Gewonnen | 43.6% | 39.8% | 39.1% |
| Aces / Wedstrijd | 4.6 | 2.8 | 5.4 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 4.5 | 5.3 | 3.1 |
| Breakpunten Gered | 60.9% | 61.1% | 50% |
| Breakpunten Benut | 24.4% | 21.9% | 12.9% |
| Returnpunten Gewonnen | 39.2% | 38.4% | 40.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 56.8% |
| 1e Service Gewonnen | 68.3% |
| 2e Service Gewonnen | 41.9% |
| Aces / Wedstrijd | 4.1 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 4.6 |
| Breakpunten Gered | 60.5% |
| Breakpunten Benut | 21.8% |
| Returnpunten Gewonnen | 39.2% |
| Service Behouden % | 63.1% |
| Totale Punten Gewonnen | 50.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 57.9% |
| 1e Service Gewonnen | 65.1% |
| 2e Service Gewonnen | 42.3% |
| Aces / Wedstrijd | 3.7 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 6.2 |
| Breakpunten Gered | 63.9% |
| Breakpunten Benut | 27% |
| Returnpunten Gewonnen | 41.9% |
| Service Behouden % | 74.6% |
| Totale Punten Gewonnen | 56% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 52.9% |
| 1e Service Gewonnen | 66.9% |
| 2e Service Gewonnen | 36.5% |
| Aces / Wedstrijd | 3.7 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 6.3 |
| Breakpunten Gered | 55.6% |
| Breakpunten Benut | 27.9% |
| Returnpunten Gewonnen | 45.2% |
| Service Behouden % | 121.3% |
| Totale Punten Gewonnen | 67.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 59% |
| 1e Service Gewonnen | 67.2% |
| 2e Service Gewonnen | 43.6% |
| Aces / Wedstrijd | 4.6 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 4.5 |
| Breakpunten Gered | 60.9% |
| Breakpunten Benut | 24.4% |
| Returnpunten Gewonnen | 39.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 52% |
| 1e Service Gewonnen | 66.6% |
| 2e Service Gewonnen | 39.8% |
| Aces / Wedstrijd | 2.8 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 5.3 |
| Breakpunten Gered | 61.1% |
| Breakpunten Benut | 21.9% |
| Returnpunten Gewonnen | 38.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 57% |
| 1e Service Gewonnen | 77.5% |
| 2e Service Gewonnen | 39.1% |
| Aces / Wedstrijd | 5.4 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.1 |
| Breakpunten Gered | 50% |
| Breakpunten Benut | 12.9% |
| Returnpunten Gewonnen | 40.3% |