Pranav Kumar Voorspellingen, Statistieken & Vorm
Recente Vorm
Tennisvoorspellingen
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 631 |
1 |
7.9/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
9.3/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
166 633 |
1 |
8/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:35 Afgerond |
| 1
2
|
|
|
2 |
165 637 |
2 |
8/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:25 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
632 466 |
2 |
8/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:30 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 631 |
1 |
7.5/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Afgerond |
| 1
2
|
|
|
2 |
22 66 |
|
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:05 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 21 |
|
Over Pranav Kumar – Tennisvoorspellingen & Statistieken
Pranav Kumar is een 26-jarige rechts professionele tennisser, momenteel op de 1469e plaats van de wereldranglijst. Ons AI-algoritme heeft 6 wedstrijden van Pranav Kumar geanalyseerd en daarbij een voorspellingsnauwkeurigheid van meer dan 100% bereikt. Deze pagina biedt AI-gegenereerde voorspellingen voor aankomende wedstrijden — waaronder Wedstrijdwinnaar en Score — evenals gedetailleerde statistieken over service, return en breakpuntconversie.
Hoewel actieve voorspellingen uitsluitend beschikbaar zijn voor abonnees, garanderen wij volledige transparantie: alle resultaten van afgeronde wedstrijden blijven zichtbaar, zodat u ons trackrecord op elk moment kunt controleren.
| Statistiek | Laatste 10 (10) | Laatste 20 (17) | Laatste 52 Weken (17) |
|---|---|---|---|
| Eerste Service % | 57.9% | 59.8% | 59.8% |
| 1e Service Gewonnen | 60.7% | 60.3% | 60.3% |
| 2e Service Gewonnen | 36.6% | 35.6% | 35.6% |
| Aces / Wedstrijd | 2.5 | 2.4 | 2.4 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.6 | 4.1 | 4.1 |
| Breakpunten Gered | 53.9% | 55.9% | 55.9% |
| Breakpunten Benut | 17.2% | 13.5% | 13.5% |
| Returnpunten Gewonnen | 33.3% | 33.1% | 33.1% |
| Service Behouden % | 55.6% | 53.4% | 53.4% |
| Totale Punten Gewonnen | 44.1% | 42.8% | 42.8% |
| Statistiek | Hardcourt (15) | Gravel (1) | Gras (1) |
|---|---|---|---|
| Eerste Service % | 59.2% | 52.4% | 72.7% |
| 1e Service Gewonnen | 60.5% | 45.5% | 64.6% |
| 2e Service Gewonnen | 35.5% | 35% | 38.9% |
| Aces / Wedstrijd | 2.3 | 1 | 5 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 4.2 | 3 | 4 |
| Breakpunten Gered | 57.3% | 42.9% | 0% |
| Breakpunten Benut | 15.2% | 0% | 0% |
| Returnpunten Gewonnen | 33.9% | 29.3% | 23.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 59.8% |
| 1e Service Gewonnen | 60.3% |
| 2e Service Gewonnen | 35.6% |
| Aces / Wedstrijd | 2.4 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 4.1 |
| Breakpunten Gered | 55.9% |
| Breakpunten Benut | 13.5% |
| Returnpunten Gewonnen | 33.1% |
| Service Behouden % | 53.4% |
| Totale Punten Gewonnen | 42.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 59.8% |
| 1e Service Gewonnen | 60.3% |
| 2e Service Gewonnen | 35.6% |
| Aces / Wedstrijd | 2.4 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 4.1 |
| Breakpunten Gered | 55.9% |
| Breakpunten Benut | 13.5% |
| Returnpunten Gewonnen | 33.1% |
| Service Behouden % | 53.4% |
| Totale Punten Gewonnen | 42.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 57.9% |
| 1e Service Gewonnen | 60.7% |
| 2e Service Gewonnen | 36.6% |
| Aces / Wedstrijd | 2.5 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.6 |
| Breakpunten Gered | 53.9% |
| Breakpunten Benut | 17.2% |
| Returnpunten Gewonnen | 33.3% |
| Service Behouden % | 55.6% |
| Totale Punten Gewonnen | 44.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 59.2% |
| 1e Service Gewonnen | 60.5% |
| 2e Service Gewonnen | 35.5% |
| Aces / Wedstrijd | 2.3 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 4.2 |
| Breakpunten Gered | 57.3% |
| Breakpunten Benut | 15.2% |
| Returnpunten Gewonnen | 33.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 52.4% |
| 1e Service Gewonnen | 45.5% |
| 2e Service Gewonnen | 35% |
| Aces / Wedstrijd | 1 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3 |
| Breakpunten Gered | 42.9% |
| Breakpunten Benut | 0% |
| Returnpunten Gewonnen | 29.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 72.7% |
| 1e Service Gewonnen | 64.6% |
| 2e Service Gewonnen | 38.9% |
| Aces / Wedstrijd | 5 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 4 |
| Breakpunten Gered | 0% |
| Breakpunten Benut | 0% |
| Returnpunten Gewonnen | 23.1% |