Pyotr Nesterov Voorspellingen, Statistieken & Vorm
Recente Vorm
Tennisvoorspellingen
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
1 |
646 462 |
1 |
8.2/10 | |
04:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
637 366 |
1 |
8/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
723 566 |
2 |
5/10 | |
09:00 Afgerond |
| 1
2
|
|
|
2 |
635 267 |
O20.5 |
5/10 | |
09:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
645 267 |
O20.5 |
5.6/10 | |
09:00 Afgerond |
| 1
2
|
|
|
2 |
53 76 |
2 |
5.7/10 | |
13:35 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
3.5/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
2 |
366 637 |
O20.5 |
9.2/10 | |
11:38 Afgerond |
| 1
2
|
|
|
2 |
52 76 |
2 |
10/10 | |
10:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
2 |
646 267 |
2 |
4/10 | |
11:39 Afgerond |
| 1
2
|
|
|
2 |
643 266 |
O20.5 |
6.1/10 | |
09:30 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
25 67 |
2 |
2/10 | |
09:30 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
2 |
463 636 |
2 |
1/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
1 |
637 365 |
O20.5 |
7.4/10 | |
07:30 Afgerond |
| 1
2
|
|
|
2 |
732 666 |
2 |
5.8/10 | |
07:30 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
566 732 |
O18.5 |
9.6/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
U23.5 |
7.6/10 | |
08:30 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
1 |
566 724 |
O19.5 |
8.8/10 | |
13:10 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
2 |
625 267 |
O19.5 |
5.6/10 | |
11:05 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
1 |
476 653 |
O20.5 |
9.1/10 |
Over Pyotr Nesterov – Tennisvoorspellingen & Statistieken
Pyotr Nesterov is een 22-jarige rechts professionele tennisser, momenteel op de 428e plaats van de wereldranglijst. Ons AI-algoritme heeft 34 wedstrijden van Pyotr Nesterov geanalyseerd en daarbij een voorspellingsnauwkeurigheid van meer dan 82.4% bereikt. Deze pagina biedt AI-gegenereerde voorspellingen voor aankomende wedstrijden — waaronder Wedstrijdwinnaar en Score — evenals gedetailleerde statistieken over service, return en breakpuntconversie.
Hoewel actieve voorspellingen uitsluitend beschikbaar zijn voor abonnees, garanderen wij volledige transparantie: alle resultaten van afgeronde wedstrijden blijven zichtbaar, zodat u ons trackrecord op elk moment kunt controleren.
| Statistiek | Laatste 10 (10) | Laatste 20 (20) | Laatste 52 Weken (54) |
|---|---|---|---|
| Eerste Service % | - | 65.2% | 62.5% |
| 1e Service Gewonnen | - | 63.2% | 60.1% |
| 2e Service Gewonnen | - | 60.6% | 52.7% |
| Aces / Wedstrijd | 2.6 | 3.8 | 3.3 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 1.9 | 1.7 | 1.9 |
| Breakpunten Gered | - | 42.9% | 56.5% |
| Breakpunten Benut | - | 21.2% | 24.1% |
| Returnpunten Gewonnen | 44.6% | 43.9% | 43.6% |
| Service Behouden % | - | 452% | 125.6% |
| Totale Punten Gewonnen | 106.4% | 90.5% | 66.8% |
| Statistiek | Hardcourt (31) | Gravel (23) |
|---|---|---|
| Eerste Service % | 64.6% | 58.7% |
| 1e Service Gewonnen | 63.2% | 53.9% |
| 2e Service Gewonnen | 54.5% | 49.8% |
| Aces / Wedstrijd | 3.9 | 2.5 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 1.9 | 1.8 |
| Breakpunten Gered | 51.9% | 67.6% |
| Breakpunten Benut | 23.5% | 25.3% |
| Returnpunten Gewonnen | 41.6% | 47.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 62.5% |
| 1e Service Gewonnen | 60.1% |
| 2e Service Gewonnen | 52.7% |
| Aces / Wedstrijd | 3.3 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 1.9 |
| Breakpunten Gered | 56.5% |
| Breakpunten Benut | 24.1% |
| Returnpunten Gewonnen | 43.6% |
| Service Behouden % | 125.6% |
| Totale Punten Gewonnen | 66.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 65.2% |
| 1e Service Gewonnen | 63.2% |
| 2e Service Gewonnen | 60.6% |
| Aces / Wedstrijd | 3.8 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 1.7 |
| Breakpunten Gered | 42.9% |
| Breakpunten Benut | 21.2% |
| Returnpunten Gewonnen | 43.9% |
| Service Behouden % | 452% |
| Totale Punten Gewonnen | 90.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Aces / Wedstrijd | 2.6 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 1.9 |
| Returnpunten Gewonnen | 44.6% |
| Totale Punten Gewonnen | 106.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 64.6% |
| 1e Service Gewonnen | 63.2% |
| 2e Service Gewonnen | 54.5% |
| Aces / Wedstrijd | 3.9 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 1.9 |
| Breakpunten Gered | 51.9% |
| Breakpunten Benut | 23.5% |
| Returnpunten Gewonnen | 41.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 58.7% |
| 1e Service Gewonnen | 53.9% |
| 2e Service Gewonnen | 49.8% |
| Aces / Wedstrijd | 2.5 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 1.8 |
| Breakpunten Gered | 67.6% |
| Breakpunten Benut | 25.3% |
| Returnpunten Gewonnen | 47.7% |