Ryan Peniston Voorspellingen, Statistieken & Vorm
Recente Vorm
Tennisvoorspellingen
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
6.6/10 | |
13:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
637 166 |
1 |
8.4/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:20 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
2 |
266 637 |
O19.5 |
6.5/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:25 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 25 |
1 |
7.1/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
2 |
52 76 |
O8.5 |
7.7/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
6647 3366 |
O20.5 |
9.7/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:05 Afgerond |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
9.4/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:40 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
25 67 |
|
||
05:20 Afgerond |
| 1
2
|
|
|
2 |
33 66 |
|
Over Ryan Peniston – Tennisvoorspellingen & Statistieken
Ryan Peniston is een 29-jarige rechts professionele tennisser, momenteel op de 234e plaats van de wereldranglijst. Ons AI-algoritme heeft 7 wedstrijden van Ryan Peniston geanalyseerd en daarbij een voorspellingsnauwkeurigheid van meer dan 71.4% bereikt. Deze pagina biedt AI-gegenereerde voorspellingen voor aankomende wedstrijden — waaronder Wedstrijdwinnaar en Score — evenals gedetailleerde statistieken over service, return en breakpuntconversie.
Hoewel actieve voorspellingen uitsluitend beschikbaar zijn voor abonnees, garanderen wij volledige transparantie: alle resultaten van afgeronde wedstrijden blijven zichtbaar, zodat u ons trackrecord op elk moment kunt controleren.
| Statistiek | Laatste 10 (10) | Laatste 20 (20) | Laatste 52 Weken (44) |
|---|---|---|---|
| Eerste Service % | 67.3% | 63.6% | 64.2% |
| 1e Service Gewonnen | 63.7% | 63.6% | 63.8% |
| 2e Service Gewonnen | 44.7% | 47.4% | 48.4% |
| Aces / Wedstrijd | 1.8 | 1.8 | 2.3 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 4.1 | 4.6 | 4 |
| Breakpunten Gered | 52.2% | 47.5% | 55% |
| Breakpunten Benut | 26.1% | 39% | 30.2% |
| Returnpunten Gewonnen | 41% | 44.9% | 42.8% |
| Service Behouden % | 58.1% | 58% | 64.2% |
| Totale Punten Gewonnen | 49% | 51% | 50.3% |
| Statistiek | Hardcourt (35) | Gras (9) |
|---|---|---|
| Eerste Service % | 62.4% | 68.6% |
| 1e Service Gewonnen | 62.1% | 67.5% |
| 2e Service Gewonnen | 45.9% | 55.8% |
| Aces / Wedstrijd | 2.3 | 2.4 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 4.3 | 2.9 |
| Breakpunten Gered | 49.7% | 68.3% |
| Breakpunten Benut | 32.7% | 24.5% |
| Returnpunten Gewonnen | 45.4% | 36.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 64.2% |
| 1e Service Gewonnen | 63.8% |
| 2e Service Gewonnen | 48.4% |
| Aces / Wedstrijd | 2.3 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 4 |
| Breakpunten Gered | 55% |
| Breakpunten Benut | 30.2% |
| Returnpunten Gewonnen | 42.8% |
| Service Behouden % | 64.2% |
| Totale Punten Gewonnen | 50.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 63.6% |
| 1e Service Gewonnen | 63.6% |
| 2e Service Gewonnen | 47.4% |
| Aces / Wedstrijd | 1.8 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 4.6 |
| Breakpunten Gered | 47.5% |
| Breakpunten Benut | 39% |
| Returnpunten Gewonnen | 44.9% |
| Service Behouden % | 58% |
| Totale Punten Gewonnen | 51% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 67.3% |
| 1e Service Gewonnen | 63.7% |
| 2e Service Gewonnen | 44.7% |
| Aces / Wedstrijd | 1.8 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 4.1 |
| Breakpunten Gered | 52.2% |
| Breakpunten Benut | 26.1% |
| Returnpunten Gewonnen | 41% |
| Service Behouden % | 58.1% |
| Totale Punten Gewonnen | 49% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 62.4% |
| 1e Service Gewonnen | 62.1% |
| 2e Service Gewonnen | 45.9% |
| Aces / Wedstrijd | 2.3 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 4.3 |
| Breakpunten Gered | 49.7% |
| Breakpunten Benut | 32.7% |
| Returnpunten Gewonnen | 45.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 68.6% |
| 1e Service Gewonnen | 67.5% |
| 2e Service Gewonnen | 55.8% |
| Aces / Wedstrijd | 2.4 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.9 |
| Breakpunten Gered | 68.3% |
| Breakpunten Benut | 24.5% |
| Returnpunten Gewonnen | 36.9% |