Sol Rabin Voorspellingen, Statistieken & Vorm
Recente Vorm
L
0
Geanalyseerde Wedstrijden
0%
Voorspellingsnauwkeurigheid
Tennisvoorspellingen
Aangedreven door 
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 22 |
|
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
Over Sol Rabin – Tennisvoorspellingen & Statistieken
Sol Rabin Ons AI-algoritme heeft 0 wedstrijden van Sol Rabin geanalyseerd en daarbij een voorspellingsnauwkeurigheid van meer dan 0% bereikt. Deze pagina biedt AI-gegenereerde voorspellingen voor aankomende wedstrijden — waaronder Wedstrijdwinnaar en Score — evenals gedetailleerde statistieken over service, return en breakpuntconversie.
Hoewel actieve voorspellingen uitsluitend beschikbaar zijn voor abonnees, garanderen wij volledige transparantie: alle resultaten van afgeronde wedstrijden blijven zichtbaar, zodat u ons trackrecord op elk moment kunt controleren.
Servicestatistieken & Returnstatistieken
| Statistiek | Laatste 10 (10) | Laatste 20 (19) | Laatste 52 Weken (19) |
|---|---|---|---|
| Eerste Service % | 69.5% | 63.1% | 63.1% |
| 1e Service Gewonnen | 52.6% | 48.9% | 48.9% |
| 2e Service Gewonnen | 39.8% | 35.9% | 35.9% |
| Aces / Wedstrijd | 0.1 | 0.1 | 0.1 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 5 | 7.2 | 7.2 |
| Breakpunten Gered | 43.3% | 35.7% | 35.7% |
| Breakpunten Benut | 39.3% | 44.5% | 44.5% |
| Returnpunten Gewonnen | 48.5% | 49% | 49% |
| Service Behouden % | 73% | 62.6% | 62.6% |
| Totale Punten Gewonnen | 56.6% | 51.5% | 51.5% |
Statistieken by Surface
| Statistiek | Hardcourt (1) | Gravel (18) |
|---|---|---|
| Eerste Service % | - | 63.1% |
| 1e Service Gewonnen | - | 48.9% |
| 2e Service Gewonnen | - | 35.9% |
| Aces / Wedstrijd | 0 | 0.1 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 4 | 7.4 |
| Breakpunten Gered | - | 35.7% |
| Breakpunten Benut | - | 44.5% |
| Returnpunten Gewonnen | - | 49% |
Servicestatistieken & Returnstatistieken
Laatste 52 Weken (19)
Laatste 20 (19)
Laatste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 63.1% |
| 1e Service Gewonnen | 48.9% |
| 2e Service Gewonnen | 35.9% |
| Aces / Wedstrijd | 0.1 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 7.2 |
| Breakpunten Gered | 35.7% |
| Breakpunten Benut | 44.5% |
| Returnpunten Gewonnen | 49% |
| Service Behouden % | 62.6% |
| Totale Punten Gewonnen | 51.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 63.1% |
| 1e Service Gewonnen | 48.9% |
| 2e Service Gewonnen | 35.9% |
| Aces / Wedstrijd | 0.1 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 7.2 |
| Breakpunten Gered | 35.7% |
| Breakpunten Benut | 44.5% |
| Returnpunten Gewonnen | 49% |
| Service Behouden % | 62.6% |
| Totale Punten Gewonnen | 51.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 69.5% |
| 1e Service Gewonnen | 52.6% |
| 2e Service Gewonnen | 39.8% |
| Aces / Wedstrijd | 0.1 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 5 |
| Breakpunten Gered | 43.3% |
| Breakpunten Benut | 39.3% |
| Returnpunten Gewonnen | 48.5% |
| Service Behouden % | 73% |
| Totale Punten Gewonnen | 56.6% |
Statistieken by Surface
Hardcourt (1)
Gravel (18)
| Stat | Value |
|---|---|
| Aces / Wedstrijd | 0 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 4 |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 63.1% |
| 1e Service Gewonnen | 48.9% |
| 2e Service Gewonnen | 35.9% |
| Aces / Wedstrijd | 0.1 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 7.4 |
| Breakpunten Gered | 35.7% |
| Breakpunten Benut | 44.5% |
| Returnpunten Gewonnen | 49% |