Sora Fukuda Voorspellingen, Statistieken & Vorm
Recente Vorm
Tennisvoorspellingen
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:30 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
1 |
657 275 |
O20.5 |
9.6/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
U22.5 |
4.4/10 | |
07:20 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
7.7/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:35 Afgerond |
| 1
2
|
|
|
2 |
635 367 |
2 |
1.5/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:00 Afgerond |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
5.3/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 631 |
1 |
4.2/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
2.9/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 33 |
U21.5 |
5/10 | |
02:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
8.8/10 | |
03:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
1.4/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:00 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
2 |
34 66 |
|
Over Sora Fukuda – Tennisvoorspellingen & Statistieken
Sora Fukuda is een 28-jarige rechts professionele tennisser, momenteel op de 705e plaats van de wereldranglijst. Ons AI-algoritme heeft 10 wedstrijden van Sora Fukuda geanalyseerd en daarbij een voorspellingsnauwkeurigheid van meer dan 80% bereikt. Deze pagina biedt AI-gegenereerde voorspellingen voor aankomende wedstrijden — waaronder Wedstrijdwinnaar en Score — evenals gedetailleerde statistieken over service, return en breakpuntconversie.
Hoewel actieve voorspellingen uitsluitend beschikbaar zijn voor abonnees, garanderen wij volledige transparantie: alle resultaten van afgeronde wedstrijden blijven zichtbaar, zodat u ons trackrecord op elk moment kunt controleren.
| Statistiek | Laatste 10 (10) | Laatste 20 (20) | Laatste 52 Weken (42) |
|---|---|---|---|
| Eerste Service % | 61.7% | 62.3% | 62.3% |
| 1e Service Gewonnen | 69.2% | 74.3% | 74.3% |
| 2e Service Gewonnen | 51.5% | 56.3% | 56.3% |
| Aces / Wedstrijd | 3.4 | 3.9 | 3.8 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.8 | 2.3 | 2.1 |
| Breakpunten Gered | 61.9% | 58.3% | 58.3% |
| Breakpunten Benut | 31% | 25% | 25% |
| Returnpunten Gewonnen | 38.8% | 37.8% | 37.8% |
| Service Behouden % | 169.6% | 154.5% | 282.8% |
| Totale Punten Gewonnen | 72.8% | 70.9% | 70.9% |
| Statistiek | Hardcourt (34) | Gravel (7) |
|---|---|---|
| Eerste Service % | 63.3% | 61.4% |
| 1e Service Gewonnen | 82.8% | 73.3% |
| 2e Service Gewonnen | 64.8% | 50% |
| Aces / Wedstrijd | 3.9 | 3.4 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.1 | 2.1 |
| Breakpunten Gered | 33.3% | 71.4% |
| Breakpunten Benut | 15.4% | 37.9% |
| Returnpunten Gewonnen | 36.5% | 45.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 62.3% |
| 1e Service Gewonnen | 74.3% |
| 2e Service Gewonnen | 56.3% |
| Aces / Wedstrijd | 3.8 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.1 |
| Breakpunten Gered | 58.3% |
| Breakpunten Benut | 25% |
| Returnpunten Gewonnen | 37.8% |
| Service Behouden % | 282.8% |
| Totale Punten Gewonnen | 70.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 62.3% |
| 1e Service Gewonnen | 74.3% |
| 2e Service Gewonnen | 56.3% |
| Aces / Wedstrijd | 3.9 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.3 |
| Breakpunten Gered | 58.3% |
| Breakpunten Benut | 25% |
| Returnpunten Gewonnen | 37.8% |
| Service Behouden % | 154.5% |
| Totale Punten Gewonnen | 70.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 61.7% |
| 1e Service Gewonnen | 69.2% |
| 2e Service Gewonnen | 51.5% |
| Aces / Wedstrijd | 3.4 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.8 |
| Breakpunten Gered | 61.9% |
| Breakpunten Benut | 31% |
| Returnpunten Gewonnen | 38.8% |
| Service Behouden % | 169.6% |
| Totale Punten Gewonnen | 72.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 63.3% |
| 1e Service Gewonnen | 82.8% |
| 2e Service Gewonnen | 64.8% |
| Aces / Wedstrijd | 3.9 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.1 |
| Breakpunten Gered | 33.3% |
| Breakpunten Benut | 15.4% |
| Returnpunten Gewonnen | 36.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 61.4% |
| 1e Service Gewonnen | 73.3% |
| 2e Service Gewonnen | 50% |
| Aces / Wedstrijd | 3.4 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.1 |
| Breakpunten Gered | 71.4% |
| Breakpunten Benut | 37.9% |
| Returnpunten Gewonnen | 45.4% |