Tadija Radovanović Voorspellingen, Statistieken & Vorm
Recente Vorm
L
1
Geanalyseerde Wedstrijden
100%
Voorspellingsnauwkeurigheid
Tennisvoorspellingen
Aangedreven door 
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:17 Afgerond |
| 1
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
1/10 |
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
Over Tadija Radovanović – Tennisvoorspellingen & Statistieken
Tadija Radovanović Ons AI-algoritme heeft 1 wedstrijden van Tadija Radovanović geanalyseerd en daarbij een voorspellingsnauwkeurigheid van meer dan 100% bereikt. Deze pagina biedt AI-gegenereerde voorspellingen voor aankomende wedstrijden — waaronder Wedstrijdwinnaar en Score — evenals gedetailleerde statistieken over service, return en breakpuntconversie.
Hoewel actieve voorspellingen uitsluitend beschikbaar zijn voor abonnees, garanderen wij volledige transparantie: alle resultaten van afgeronde wedstrijden blijven zichtbaar, zodat u ons trackrecord op elk moment kunt controleren.
Servicestatistieken & Returnstatistieken
| Statistiek | Laatste 10 (10) | Laatste 20 (20) | Laatste 52 Weken (43) |
|---|---|---|---|
| Eerste Service % | 69.5% | 71.4% | 66.8% |
| 1e Service Gewonnen | 70.7% | 65.5% | 65.4% |
| 2e Service Gewonnen | 49.2% | 48.6% | 48.8% |
| Aces / Wedstrijd | 5.9 | 4.8 | 4.3 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 1.7 | 1.5 | 2.3 |
| Breakpunten Gered | 48% | 61.7% | 61% |
| Breakpunten Benut | 11.8% | 21% | 19.1% |
| Returnpunten Gewonnen | 30.2% | 35.9% | 35.4% |
| Service Behouden % | 90.9% | 70.6% | 64.1% |
| Totale Punten Gewonnen | 55.3% | 52.2% | 49.6% |
Statistieken by Surface
| Statistiek | Hardcourt (4) | Gravel (33) |
|---|---|---|
| Eerste Service % | - | 66.3% |
| 1e Service Gewonnen | - | 64.3% |
| 2e Service Gewonnen | - | 48.8% |
| Aces / Wedstrijd | 3.8 | 3.8 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2 | 2.4 |
| Breakpunten Gered | - | 62.3% |
| Breakpunten Benut | - | 20.6% |
| Returnpunten Gewonnen | 27.8% | 36.6% |
Servicestatistieken & Returnstatistieken
Laatste 52 Weken (43)
Laatste 20 (20)
Laatste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 66.8% |
| 1e Service Gewonnen | 65.4% |
| 2e Service Gewonnen | 48.8% |
| Aces / Wedstrijd | 4.3 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.3 |
| Breakpunten Gered | 61% |
| Breakpunten Benut | 19.1% |
| Returnpunten Gewonnen | 35.4% |
| Service Behouden % | 64.1% |
| Totale Punten Gewonnen | 49.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 71.4% |
| 1e Service Gewonnen | 65.5% |
| 2e Service Gewonnen | 48.6% |
| Aces / Wedstrijd | 4.8 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 1.5 |
| Breakpunten Gered | 61.7% |
| Breakpunten Benut | 21% |
| Returnpunten Gewonnen | 35.9% |
| Service Behouden % | 70.6% |
| Totale Punten Gewonnen | 52.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 69.5% |
| 1e Service Gewonnen | 70.7% |
| 2e Service Gewonnen | 49.2% |
| Aces / Wedstrijd | 5.9 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 1.7 |
| Breakpunten Gered | 48% |
| Breakpunten Benut | 11.8% |
| Returnpunten Gewonnen | 30.2% |
| Service Behouden % | 90.9% |
| Totale Punten Gewonnen | 55.3% |
Statistieken by Surface
Hardcourt (4)
Gravel (33)
| Stat | Value |
|---|---|
| Aces / Wedstrijd | 3.8 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2 |
| Returnpunten Gewonnen | 27.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 66.3% |
| 1e Service Gewonnen | 64.3% |
| 2e Service Gewonnen | 48.8% |
| Aces / Wedstrijd | 3.8 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.4 |
| Breakpunten Gered | 62.3% |
| Breakpunten Benut | 20.6% |
| Returnpunten Gewonnen | 36.6% |