Tianhui Zhang Voorspellingen, Statistieken & Vorm
Recente Vorm
Tennisvoorspellingen
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:50 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
377 655 |
O16.5 |
9.9/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
U22.5 |
5.4/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
U21.5 |
1.3/10 | |
05:30 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
1.8/10 | |
03:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
9.2/10 | |
05:00 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
4.3/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:10 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
2/10 | |
02:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 44 |
U22.5 |
2.8/10 | |
05:59 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
477 655 |
O20.5 |
9/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:30 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
52 76 |
2 |
1.4/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Afgerond |
| 1
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
7.2/10 | |
13:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
1 |
366 634 |
1 |
2.1/10 |
Over Tianhui Zhang – Tennisvoorspellingen & Statistieken
Tianhui Zhang is een 19-jarige rechts professionele tennisser, momenteel op de 772e plaats van de wereldranglijst. Ons AI-algoritme heeft 12 wedstrijden van Tianhui Zhang geanalyseerd en daarbij een voorspellingsnauwkeurigheid van meer dan 75% bereikt. Deze pagina biedt AI-gegenereerde voorspellingen voor aankomende wedstrijden — waaronder Wedstrijdwinnaar en Score — evenals gedetailleerde statistieken over service, return en breakpuntconversie.
Hoewel actieve voorspellingen uitsluitend beschikbaar zijn voor abonnees, garanderen wij volledige transparantie: alle resultaten van afgeronde wedstrijden blijven zichtbaar, zodat u ons trackrecord op elk moment kunt controleren.
| Statistiek | Laatste 10 (10) | Laatste 20 (20) | Laatste 52 Weken (34) |
|---|---|---|---|
| Eerste Service % | 67.1% | 59% | 59% |
| 1e Service Gewonnen | 61.7% | 64.7% | 64.7% |
| 2e Service Gewonnen | 39.1% | 46.1% | 46.1% |
| Aces / Wedstrijd | 1.4 | 2.2 | 3.3 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.1 | 3.4 | 3.3 |
| Breakpunten Gered | 33.3% | 60.3% | 60.3% |
| Breakpunten Benut | 20% | 13.8% | 13.8% |
| Returnpunten Gewonnen | 39.4% | 36% | 36% |
| Service Behouden % | 440% | 123.4% | 180.7% |
| Totale Punten Gewonnen | 85.1% | 63.6% | 63.6% |
| Statistiek | Hardcourt (34) |
|---|---|
| Eerste Service % | 59% |
| 1e Service Gewonnen | 64.7% |
| 2e Service Gewonnen | 46.1% |
| Aces / Wedstrijd | 3.3 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.3 |
| Breakpunten Gered | 60.3% |
| Breakpunten Benut | 13.8% |
| Returnpunten Gewonnen | 36% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 59% |
| 1e Service Gewonnen | 64.7% |
| 2e Service Gewonnen | 46.1% |
| Aces / Wedstrijd | 3.3 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.3 |
| Breakpunten Gered | 60.3% |
| Breakpunten Benut | 13.8% |
| Returnpunten Gewonnen | 36% |
| Service Behouden % | 180.7% |
| Totale Punten Gewonnen | 63.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 59% |
| 1e Service Gewonnen | 64.7% |
| 2e Service Gewonnen | 46.1% |
| Aces / Wedstrijd | 2.2 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.4 |
| Breakpunten Gered | 60.3% |
| Breakpunten Benut | 13.8% |
| Returnpunten Gewonnen | 36% |
| Service Behouden % | 123.4% |
| Totale Punten Gewonnen | 63.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 67.1% |
| 1e Service Gewonnen | 61.7% |
| 2e Service Gewonnen | 39.1% |
| Aces / Wedstrijd | 1.4 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.1 |
| Breakpunten Gered | 33.3% |
| Breakpunten Benut | 20% |
| Returnpunten Gewonnen | 39.4% |
| Service Behouden % | 440% |
| Totale Punten Gewonnen | 85.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 59% |
| 1e Service Gewonnen | 64.7% |
| 2e Service Gewonnen | 46.1% |
| Aces / Wedstrijd | 3.3 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.3 |
| Breakpunten Gered | 60.3% |
| Breakpunten Benut | 13.8% |
| Returnpunten Gewonnen | 36% |