Tilwith Di Girolami Voorspellingen, Statistieken & Vorm
Recente Vorm
Tennisvoorspellingen
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
732 566 |
O20.5 |
6.7/10 | |
05:30 Opgegeven |
| 1
1
|
|
|
2 |
43 66 |
U19.5 |
1/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:30 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
2 |
633 366 |
2 |
2.5/10 | |
10:00 Afgerond |
| 1
2
|
|
|
2 |
632 366 |
2 |
3.6/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
5.4/10 | |
10:00 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
3.7/10 | |
14:08 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
U21.5 |
2.5/10 | |
16:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 24 |
U19.5 |
2.3/10 | |
12:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
661 736 |
O20.5 |
7/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
6.8/10 | |
10:11 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
2/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
4/10 | |
09:00 Afgerond |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 23 |
U20.5 |
4.4/10 | |
11:00 Afgerond |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
1.1/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
31 66 |
2 |
6.6/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
|
Over Tilwith Di Girolami – Tennisvoorspellingen & Statistieken
Tilwith Di Girolami is een 22-jarige professionele tennisser. Ons AI-algoritme heeft 14 wedstrijden van Tilwith Di Girolami geanalyseerd en daarbij een voorspellingsnauwkeurigheid van meer dan 50% bereikt. Deze pagina biedt AI-gegenereerde voorspellingen voor aankomende wedstrijden — waaronder Wedstrijdwinnaar en Score — evenals gedetailleerde statistieken over service, return en breakpuntconversie.
Hoewel actieve voorspellingen uitsluitend beschikbaar zijn voor abonnees, garanderen wij volledige transparantie: alle resultaten van afgeronde wedstrijden blijven zichtbaar, zodat u ons trackrecord op elk moment kunt controleren.
| Statistiek | Laatste 10 (10) | Laatste 20 (20) | Laatste 52 Weken (48) |
|---|---|---|---|
| Eerste Service % | - | 67.9% | 67.6% |
| 1e Service Gewonnen | - | 54.2% | 58.3% |
| 2e Service Gewonnen | - | 51.6% | 47.7% |
| Aces / Wedstrijd | 0.3 | 0.5 | 0.4 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2 | 2.6 | 4.1 |
| Breakpunten Gered | - | 47.7% | 52.3% |
| Breakpunten Benut | - | 48.2% | 56.3% |
| Returnpunten Gewonnen | 49.4% | 49.6% | 51.4% |
| Service Behouden % | - | 157% | 105.2% |
| Totale Punten Gewonnen | 102% | 76.4% | 64.5% |
| Statistiek | Hardcourt (14) | Gravel (28) |
|---|---|---|
| Eerste Service % | 67.9% | 67.3% |
| 1e Service Gewonnen | 55.6% | 60.7% |
| 2e Service Gewonnen | 50% | 45.7% |
| Aces / Wedstrijd | 1 | 0.1 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.2 | 4.9 |
| Breakpunten Gered | 54.4% | 50% |
| Breakpunten Benut | 52.6% | 60% |
| Returnpunten Gewonnen | 49.7% | 51.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 67.6% |
| 1e Service Gewonnen | 58.3% |
| 2e Service Gewonnen | 47.7% |
| Aces / Wedstrijd | 0.4 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 4.1 |
| Breakpunten Gered | 52.3% |
| Breakpunten Benut | 56.3% |
| Returnpunten Gewonnen | 51.4% |
| Service Behouden % | 105.2% |
| Totale Punten Gewonnen | 64.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 67.9% |
| 1e Service Gewonnen | 54.2% |
| 2e Service Gewonnen | 51.6% |
| Aces / Wedstrijd | 0.5 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2.6 |
| Breakpunten Gered | 47.7% |
| Breakpunten Benut | 48.2% |
| Returnpunten Gewonnen | 49.6% |
| Service Behouden % | 157% |
| Totale Punten Gewonnen | 76.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Aces / Wedstrijd | 0.3 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 2 |
| Returnpunten Gewonnen | 49.4% |
| Totale Punten Gewonnen | 102% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 67.9% |
| 1e Service Gewonnen | 55.6% |
| 2e Service Gewonnen | 50% |
| Aces / Wedstrijd | 1 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.2 |
| Breakpunten Gered | 54.4% |
| Breakpunten Benut | 52.6% |
| Returnpunten Gewonnen | 49.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 67.3% |
| 1e Service Gewonnen | 60.7% |
| 2e Service Gewonnen | 45.7% |
| Aces / Wedstrijd | 0.1 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 4.9 |
| Breakpunten Gered | 50% |
| Breakpunten Benut | 60% |
| Returnpunten Gewonnen | 51.7% |