Yael Saffar Voorspellingen, Statistieken & Vorm
Recente Vorm
W
L
L
3
Geanalyseerde Wedstrijden
66.7%
Voorspellingsnauwkeurigheid
Tennisvoorspellingen
Aangedreven door 
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:00 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
2 |
636 367 |
O19.5 |
9.5/10 |
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:30 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
4/10 | |
17:30 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
3.3/10 |
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
Over Yael Saffar – Tennisvoorspellingen & Statistieken
Yael Saffar Ons AI-algoritme heeft 3 wedstrijden van Yael Saffar geanalyseerd en daarbij een voorspellingsnauwkeurigheid van meer dan 66.7% bereikt. Deze pagina biedt AI-gegenereerde voorspellingen voor aankomende wedstrijden — waaronder Wedstrijdwinnaar en Score — evenals gedetailleerde statistieken over service, return en breakpuntconversie.
Hoewel actieve voorspellingen uitsluitend beschikbaar zijn voor abonnees, garanderen wij volledige transparantie: alle resultaten van afgeronde wedstrijden blijven zichtbaar, zodat u ons trackrecord op elk moment kunt controleren.
Servicestatistieken & Returnstatistieken
| Statistiek | Laatste 10 (10) | Laatste 20 (12) | Laatste 52 Weken (12) |
|---|---|---|---|
| Eerste Service % | 56.8% | 56.4% | 56.4% |
| 1e Service Gewonnen | 55% | 55.7% | 55.7% |
| 2e Service Gewonnen | 53.1% | 49.5% | 49.5% |
| Aces / Wedstrijd | 1.2 | 1.4 | 1.4 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 5.2 | 5.2 | 5.2 |
| Breakpunten Gered | 61.4% | 59.1% | 59.1% |
| Breakpunten Benut | 34.9% | 31.7% | 31.7% |
| Returnpunten Gewonnen | 44.8% | 44.2% | 44.2% |
| Service Behouden % | 133.6% | 107.8% | 107.8% |
| Totale Punten Gewonnen | 70.2% | 65.4% | 65.4% |
Statistieken by Surface
| Statistiek | Hardcourt (6) | Gravel (6) |
|---|---|---|
| Eerste Service % | 56.4% | - |
| 1e Service Gewonnen | 55.7% | - |
| 2e Service Gewonnen | 49.5% | - |
| Aces / Wedstrijd | 1.7 | 1.2 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 4.2 | 6.2 |
| Breakpunten Gered | 59.1% | - |
| Breakpunten Benut | 31.7% | - |
| Returnpunten Gewonnen | 42.8% | 45.6% |
Servicestatistieken & Returnstatistieken
Laatste 52 Weken (12)
Laatste 20 (12)
Laatste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 56.4% |
| 1e Service Gewonnen | 55.7% |
| 2e Service Gewonnen | 49.5% |
| Aces / Wedstrijd | 1.4 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 5.2 |
| Breakpunten Gered | 59.1% |
| Breakpunten Benut | 31.7% |
| Returnpunten Gewonnen | 44.2% |
| Service Behouden % | 107.8% |
| Totale Punten Gewonnen | 65.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 56.4% |
| 1e Service Gewonnen | 55.7% |
| 2e Service Gewonnen | 49.5% |
| Aces / Wedstrijd | 1.4 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 5.2 |
| Breakpunten Gered | 59.1% |
| Breakpunten Benut | 31.7% |
| Returnpunten Gewonnen | 44.2% |
| Service Behouden % | 107.8% |
| Totale Punten Gewonnen | 65.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 56.8% |
| 1e Service Gewonnen | 55% |
| 2e Service Gewonnen | 53.1% |
| Aces / Wedstrijd | 1.2 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 5.2 |
| Breakpunten Gered | 61.4% |
| Breakpunten Benut | 34.9% |
| Returnpunten Gewonnen | 44.8% |
| Service Behouden % | 133.6% |
| Totale Punten Gewonnen | 70.2% |
Statistieken by Surface
Hardcourt (6)
Gravel (6)
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 56.4% |
| 1e Service Gewonnen | 55.7% |
| 2e Service Gewonnen | 49.5% |
| Aces / Wedstrijd | 1.7 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 4.2 |
| Breakpunten Gered | 59.1% |
| Breakpunten Benut | 31.7% |
| Returnpunten Gewonnen | 42.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Aces / Wedstrijd | 1.2 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 6.2 |
| Returnpunten Gewonnen | 45.6% |