Yuya Ando Voorspellingen, Statistieken & Vorm
Recente Vorm
L
1
Geanalyseerde Wedstrijden
0%
Voorspellingsnauwkeurigheid
Tennisvoorspellingen
Aangedreven door 
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
1 |
666 732 |
1 |
1.4/10 |
Tijd
Wedstr.
Best Tip
Vertr.
Over Yuya Ando – Tennisvoorspellingen & Statistieken
Yuya Ando Ons AI-algoritme heeft 1 wedstrijden van Yuya Ando geanalyseerd en daarbij een voorspellingsnauwkeurigheid van meer dan 0% bereikt. Deze pagina biedt AI-gegenereerde voorspellingen voor aankomende wedstrijden — waaronder Wedstrijdwinnaar en Score — evenals gedetailleerde statistieken over service, return en breakpuntconversie.
Hoewel actieve voorspellingen uitsluitend beschikbaar zijn voor abonnees, garanderen wij volledige transparantie: alle resultaten van afgeronde wedstrijden blijven zichtbaar, zodat u ons trackrecord op elk moment kunt controleren.
Servicestatistieken & Returnstatistieken
| Statistiek | Laatste 10 (10) | Laatste 20 (12) | Laatste 52 Weken (12) |
|---|---|---|---|
| Eerste Service % | 59.6% | 58.9% | 58.9% |
| 1e Service Gewonnen | 59.3% | 59.3% | 59.3% |
| 2e Service Gewonnen | 41.2% | 42% | 42% |
| Aces / Wedstrijd | 0.9 | 0.8 | 0.8 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 6.6 | 7.6 | 7.6 |
| Breakpunten Gered | 54.3% | 55.9% | 55.9% |
| Breakpunten Benut | 38.2% | 36.6% | 36.6% |
| Returnpunten Gewonnen | 44.2% | 43.5% | 43.5% |
| Service Behouden % | 55.7% | 55.3% | 55.3% |
| Totale Punten Gewonnen | 53.4% | 49.6% | 49.6% |
Statistieken by Surface
| Statistiek | Hardcourt (12) |
|---|---|
| Eerste Service % | 58.9% |
| 1e Service Gewonnen | 59.3% |
| 2e Service Gewonnen | 42% |
| Aces / Wedstrijd | 0.8 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 7.6 |
| Breakpunten Gered | 55.9% |
| Breakpunten Benut | 36.6% |
| Returnpunten Gewonnen | 43.5% |
Servicestatistieken & Returnstatistieken
Laatste 52 Weken (12)
Laatste 20 (12)
Laatste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 58.9% |
| 1e Service Gewonnen | 59.3% |
| 2e Service Gewonnen | 42% |
| Aces / Wedstrijd | 0.8 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 7.6 |
| Breakpunten Gered | 55.9% |
| Breakpunten Benut | 36.6% |
| Returnpunten Gewonnen | 43.5% |
| Service Behouden % | 55.3% |
| Totale Punten Gewonnen | 49.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 58.9% |
| 1e Service Gewonnen | 59.3% |
| 2e Service Gewonnen | 42% |
| Aces / Wedstrijd | 0.8 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 7.6 |
| Breakpunten Gered | 55.9% |
| Breakpunten Benut | 36.6% |
| Returnpunten Gewonnen | 43.5% |
| Service Behouden % | 55.3% |
| Totale Punten Gewonnen | 49.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 59.6% |
| 1e Service Gewonnen | 59.3% |
| 2e Service Gewonnen | 41.2% |
| Aces / Wedstrijd | 0.9 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 6.6 |
| Breakpunten Gered | 54.3% |
| Breakpunten Benut | 38.2% |
| Returnpunten Gewonnen | 44.2% |
| Service Behouden % | 55.7% |
| Totale Punten Gewonnen | 53.4% |
Statistieken by Surface
Hardcourt (12)
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 58.9% |
| 1e Service Gewonnen | 59.3% |
| 2e Service Gewonnen | 42% |
| Aces / Wedstrijd | 0.8 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 7.6 |
| Breakpunten Gered | 55.9% |
| Breakpunten Benut | 36.6% |
| Returnpunten Gewonnen | 43.5% |