Zizou Bergs Voorspellingen, Statistieken & Vorm
Recente Vorm
Tennisvoorspellingen
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
46 67 |
U29.5 |
5.4/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:05 Afgerond |
| 1
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
6.2/10 | |
13:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U25.5 |
8.3/10 | |
10:00 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
1 |
76 64 |
1 |
2.6/10 | |
10:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
10/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Afgerond |
| 1
2
|
|
|
1 |
67 36 |
U30.5 |
7.8/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:30 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
626 364 |
O19.5 |
4.8/10 | |
14:50 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
636 164 |
1 |
7/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
10/10 | |
10:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
U28.5 |
9.7/10 | |
11:45 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
626 463 |
O18.5 |
8.8/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
1 |
576 752 |
O19.5 |
6.8/10 | |
15:00 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
U25.5 |
6.9/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:35 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
646 464 |
1 |
2.6/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Afgerond |
| 0
2
|
|
|
2 |
53 76 |
U28.5 |
6.8/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:30 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 35 |
1 |
8.2/10 | |
14:40 Afgerond |
| 2
1
|
|
|
1 |
67 45 |
U31.5 |
8.9/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:35 Afgerond |
| 3
1
|
|
|
1 |
766 632 |
U47.5 |
9.6/10 |
| Datum | Wedstr. | Score | 1 | 2 | TIP | VOORSP. SCORE | BEST TIP | VERTR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:00 Afgerond |
| 1
2
|
|
|
2 |
561 736 |
O19.5 |
8.5/10 | |
06:30 Afgerond |
| 2
0
|
|
|
2 |
733 666 |
O19.5 |
9.1/10 |
Over Zizou Bergs – Tennisvoorspellingen & Statistieken
Zizou Bergs is een 26-jarige rechts professionele tennisser, momenteel op de 39e plaats van de wereldranglijst. Ons AI-algoritme heeft 22 wedstrijden van Zizou Bergs geanalyseerd en daarbij een voorspellingsnauwkeurigheid van meer dan 81.8% bereikt. Deze pagina biedt AI-gegenereerde voorspellingen voor aankomende wedstrijden — waaronder Wedstrijdwinnaar en Score — evenals gedetailleerde statistieken over service, return en breakpuntconversie.
Hoewel actieve voorspellingen uitsluitend beschikbaar zijn voor abonnees, garanderen wij volledige transparantie: alle resultaten van afgeronde wedstrijden blijven zichtbaar, zodat u ons trackrecord op elk moment kunt controleren.
| Statistiek | Laatste 10 (10) | Laatste 20 (20) | Laatste 52 Weken (55) |
|---|---|---|---|
| Eerste Service % | 58.6% | 58.9% | 58% |
| 1e Service Gewonnen | 72.1% | 71.7% | 70.9% |
| 2e Service Gewonnen | 52.2% | 52.2% | 51.7% |
| Aces / Wedstrijd | 5.3 | 6.5 | 6.5 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.8 | 4.1 | 4.7 |
| Breakpunten Gered | 65.2% | 62.9% | 61.1% |
| Breakpunten Benut | 19.2% | 14.9% | 17.6% |
| Returnpunten Gewonnen | 36.6% | 34.7% | 35.2% |
| Service Behouden % | 63.9% | 63.7% | 62.8% |
| Totale Punten Gewonnen | 50.6% | 49.4% | 49.2% |
| Statistiek | Hardcourt (30) | Gravel (13) | Gras (8) |
|---|---|---|---|
| Eerste Service % | 58.1% | 58.4% | 52.7% |
| 1e Service Gewonnen | 70.8% | 71.2% | 70.3% |
| 2e Service Gewonnen | 52.4% | 51.3% | 50.9% |
| Aces / Wedstrijd | 7 | 5.4 | 7.9 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 4.3 | 4.3 | 8 |
| Breakpunten Gered | 58% | 63.9% | 71.2% |
| Breakpunten Benut | 16.6% | 19% | 20.4% |
| Returnpunten Gewonnen | 34.7% | 36.5% | 36.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 58% |
| 1e Service Gewonnen | 70.9% |
| 2e Service Gewonnen | 51.7% |
| Aces / Wedstrijd | 6.5 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 4.7 |
| Breakpunten Gered | 61.1% |
| Breakpunten Benut | 17.6% |
| Returnpunten Gewonnen | 35.2% |
| Service Behouden % | 62.8% |
| Totale Punten Gewonnen | 49.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 58.9% |
| 1e Service Gewonnen | 71.7% |
| 2e Service Gewonnen | 52.2% |
| Aces / Wedstrijd | 6.5 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 4.1 |
| Breakpunten Gered | 62.9% |
| Breakpunten Benut | 14.9% |
| Returnpunten Gewonnen | 34.7% |
| Service Behouden % | 63.7% |
| Totale Punten Gewonnen | 49.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 58.6% |
| 1e Service Gewonnen | 72.1% |
| 2e Service Gewonnen | 52.2% |
| Aces / Wedstrijd | 5.3 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 3.8 |
| Breakpunten Gered | 65.2% |
| Breakpunten Benut | 19.2% |
| Returnpunten Gewonnen | 36.6% |
| Service Behouden % | 63.9% |
| Totale Punten Gewonnen | 50.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 58.1% |
| 1e Service Gewonnen | 70.8% |
| 2e Service Gewonnen | 52.4% |
| Aces / Wedstrijd | 7 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 4.3 |
| Breakpunten Gered | 58% |
| Breakpunten Benut | 16.6% |
| Returnpunten Gewonnen | 34.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 58.4% |
| 1e Service Gewonnen | 71.2% |
| 2e Service Gewonnen | 51.3% |
| Aces / Wedstrijd | 5.4 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 4.3 |
| Breakpunten Gered | 63.9% |
| Breakpunten Benut | 19% |
| Returnpunten Gewonnen | 36.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Eerste Service % | 52.7% |
| 1e Service Gewonnen | 70.3% |
| 2e Service Gewonnen | 50.9% |
| Aces / Wedstrijd | 7.9 |
| Dubbele Fouten / Wedstrijd | 8 |
| Breakpunten Gered | 71.2% |
| Breakpunten Benut | 20.4% |
| Returnpunten Gewonnen | 36.3% |