Alejandro Moro Canas Prognoser, Statistikk & Form
Nylig form
Tennisprognoser
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:45 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 34 |
U22.5 |
4.4/10 | |
07:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
646 362 |
O20.5 |
7/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
4.5/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
367 646 |
1 |
1/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
1 |
646 263 |
O20.5 |
6/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:40 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
2/10 | |
15:40 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
U23.5 |
6.3/10 | |
10:40 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
6.3/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:10 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
1 |
366 642 |
O19.5 |
7.1/10 | |
15:30 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
U23.5 |
3.3/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:30 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 53 |
1 |
8.4/10 | |
13:30 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
1 |
666 732 |
O21.5 |
7.1/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:05 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
2 |
43 66 |
U24.5 |
6/10 | |
10:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
2 |
364 636 |
2 |
8/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:25 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
2 |
265 647 |
2 |
8/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:40 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
1 |
366 634 |
1 |
4.5/10 | |
16:30 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
2 |
653 276 |
2 |
5.1/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
44 66 |
2 |
7/10 | |
13:40 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
9/10 | |
11:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
U24.5 |
6.7/10 |
Om Alejandro Moro Canas – Tennisprognoser & Statistikk
Alejandro Moro Canas er en 24 år gammel høyre profesjonell tennisspiller, for tiden rangert som nummer 242 i verden. Vår AI-algoritme har analysert 26 kamper med Alejandro Moro Canas og oppnådd en prognosenøyaktighet på over 65.4%. Denne siden tilbyr AI-genererte prognoser for kommende kamper — inkludert Kampvinner og Resultat — samt detaljert statistikk om serve, retur og breakpointkonvertering.
Selv om aktive prognoser er tilgjengelige eksklusivt for abonnenter, garanterer vi full åpenhet: alle resultater fra fullførte kamper forblir synlige slik at du kan verifisere vår historikk når som helst.
| Statistikk | Siste 10 (10) | Siste 20 (20) | Siste 52 uker (73) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | 68.4% | 68% | 67.1% |
| 1. serve vunnet | 63.3% | 63.3% | 65.3% |
| 2. serve vunnet | 48.9% | 51.1% | 51.1% |
| Ess / kamp | 2.2 | 2.2 | 2.3 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1.9 | 2.2 | 2.4 |
| Breakballer reddet | 50.7% | 55.3% | 59.7% |
| Breakballer konvertert | 31% | 28.6% | 25.9% |
| Returpoeng vunnet | 43.1% | 41.3% | 40.6% |
| Servehold % | 58.7% | 59.4% | 63.3% |
| Totalt poeng vunnet | 50.5% | 50% | 50.3% |
| Statistikk | Hard (30) | Grus (42) | Gress (1) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | 67.2% | 66.8% | 72.4% |
| 1. serve vunnet | 66.7% | 64.2% | 64.1% |
| 2. serve vunnet | 52.7% | 50.1% | 45.7% |
| Ess / kamp | 2.5 | 2.1 | 7 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.2 | 2.5 | 4 |
| Breakballer reddet | 62.8% | 57.9% | 50% |
| Breakballer konvertert | 20.9% | 30.2% | 23.5% |
| Returpoeng vunnet | 38.8% | 42.1% | 38.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 67.1% |
| 1. serve vunnet | 65.3% |
| 2. serve vunnet | 51.1% |
| Ess / kamp | 2.3 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.4 |
| Breakballer reddet | 59.7% |
| Breakballer konvertert | 25.9% |
| Returpoeng vunnet | 40.6% |
| Servehold % | 63.3% |
| Totalt poeng vunnet | 50.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 68% |
| 1. serve vunnet | 63.3% |
| 2. serve vunnet | 51.1% |
| Ess / kamp | 2.2 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.2 |
| Breakballer reddet | 55.3% |
| Breakballer konvertert | 28.6% |
| Returpoeng vunnet | 41.3% |
| Servehold % | 59.4% |
| Totalt poeng vunnet | 50% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 68.4% |
| 1. serve vunnet | 63.3% |
| 2. serve vunnet | 48.9% |
| Ess / kamp | 2.2 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1.9 |
| Breakballer reddet | 50.7% |
| Breakballer konvertert | 31% |
| Returpoeng vunnet | 43.1% |
| Servehold % | 58.7% |
| Totalt poeng vunnet | 50.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 67.2% |
| 1. serve vunnet | 66.7% |
| 2. serve vunnet | 52.7% |
| Ess / kamp | 2.5 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.2 |
| Breakballer reddet | 62.8% |
| Breakballer konvertert | 20.9% |
| Returpoeng vunnet | 38.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 66.8% |
| 1. serve vunnet | 64.2% |
| 2. serve vunnet | 50.1% |
| Ess / kamp | 2.1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.5 |
| Breakballer reddet | 57.9% |
| Breakballer konvertert | 30.2% |
| Returpoeng vunnet | 42.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 72.4% |
| 1. serve vunnet | 64.1% |
| 2. serve vunnet | 45.7% |
| Ess / kamp | 7 |
| Dobbeltfeil / kamp | 4 |
| Breakballer reddet | 50% |
| Breakballer konvertert | 23.5% |
| Returpoeng vunnet | 38.5% |