Andreas Loizas Prognoser, Statistikk & Form
Nylig form
L
1
Analyserte kamper
100%
Prediksjonsnøyaktighet
Tennisprognoser
Drevet av 
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
8.9/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
Om Andreas Loizas – Tennisprognoser & Statistikk
Andreas Loizas Vår AI-algoritme har analysert 1 kamper med Andreas Loizas og oppnådd en prognosenøyaktighet på over 100%. Denne siden tilbyr AI-genererte prognoser for kommende kamper — inkludert Kampvinner og Resultat — samt detaljert statistikk om serve, retur og breakpointkonvertering.
Selv om aktive prognoser er tilgjengelige eksklusivt for abonnenter, garanterer vi full åpenhet: alle resultater fra fullførte kamper forblir synlige slik at du kan verifisere vår historikk når som helst.
Servestatistikk & Returstatistikk
| Statistikk | Siste 10 (10) | Siste 20 (13) | Siste 52 uker (13) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | 58.8% | 58.9% | 58.9% |
| 1. serve vunnet | 62.1% | 60.6% | 60.6% |
| 2. serve vunnet | 45.3% | 46.5% | 46.5% |
| Ess / kamp | 2.8 | 2.3 | 2.3 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.5 | 2.8 | 2.8 |
| Breakballer reddet | 49.3% | 48.9% | 48.9% |
| Breakballer konvertert | 25.8% | 30.5% | 30.5% |
| Returpoeng vunnet | 40.4% | 42.3% | 42.3% |
| Servehold % | 60.3% | 59.3% | 59.3% |
| Totalt poeng vunnet | 40.3% | 42% | 42% |
Statistikk by Surface
| Statistikk | Hard (8) | Grus (5) |
|---|---|---|
| Første serve % | 59.2% | 58.1% |
| 1. serve vunnet | 61.9% | 57.4% |
| 2. serve vunnet | 46.4% | 46.9% |
| Ess / kamp | 2.5 | 2 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.9 | 2.6 |
| Breakballer reddet | 49.2% | 48.4% |
| Breakballer konvertert | 30.4% | 30.6% |
| Returpoeng vunnet | 41.2% | 43.2% |
Servestatistikk & Returstatistikk
Siste 52 uker (13)
Siste 20 (13)
Siste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 58.9% |
| 1. serve vunnet | 60.6% |
| 2. serve vunnet | 46.5% |
| Ess / kamp | 2.3 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.8 |
| Breakballer reddet | 48.9% |
| Breakballer konvertert | 30.5% |
| Returpoeng vunnet | 42.3% |
| Servehold % | 59.3% |
| Totalt poeng vunnet | 42% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 58.9% |
| 1. serve vunnet | 60.6% |
| 2. serve vunnet | 46.5% |
| Ess / kamp | 2.3 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.8 |
| Breakballer reddet | 48.9% |
| Breakballer konvertert | 30.5% |
| Returpoeng vunnet | 42.3% |
| Servehold % | 59.3% |
| Totalt poeng vunnet | 42% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 58.8% |
| 1. serve vunnet | 62.1% |
| 2. serve vunnet | 45.3% |
| Ess / kamp | 2.8 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.5 |
| Breakballer reddet | 49.3% |
| Breakballer konvertert | 25.8% |
| Returpoeng vunnet | 40.4% |
| Servehold % | 60.3% |
| Totalt poeng vunnet | 40.3% |
Statistikk by Surface
Hard (8)
Grus (5)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 59.2% |
| 1. serve vunnet | 61.9% |
| 2. serve vunnet | 46.4% |
| Ess / kamp | 2.5 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.9 |
| Breakballer reddet | 49.2% |
| Breakballer konvertert | 30.4% |
| Returpoeng vunnet | 41.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 58.1% |
| 1. serve vunnet | 57.4% |
| 2. serve vunnet | 46.9% |
| Ess / kamp | 2 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.6 |
| Breakballer reddet | 48.4% |
| Breakballer konvertert | 30.6% |
| Returpoeng vunnet | 43.2% |