Barbora Krejčiková Prognoser, Statistikk & Form
Nylig form
Tennisprognoser
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Kommende |
| - |
|
|
? |
? |
|||
08:45 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U24.5 |
7.3/10 | |
06:55 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
U24.5 |
4.2/10 | |
05:00 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
6.6/10 | |
14:10 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
6.6/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
7.6/10 | |
10:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
U27.5 |
6.4/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:45 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
U27.5 |
10/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:05 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 43 |
U27.5 |
6.3/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:10 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
2 |
722 566 |
2 |
8/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:25 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
2 |
372 656 |
O19.5 |
8.1/10 | |
06:30 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
634 366 |
O18.5 |
7.8/10 | |
23:30 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
8/10 |
Om Barbora Krejčiková – Tennisprognoser & Statistikk
Barbora Krejčiková er en 29 år gammel høyre profesjonell tennisspiller, for tiden rangert som nummer 53 i verden. Vår AI-algoritme har analysert 12 kamper med Barbora Krejčiková og oppnådd en prognosenøyaktighet på over 66.7%. Denne siden tilbyr AI-genererte prognoser for kommende kamper — inkludert Kampvinner og Resultat — samt detaljert statistikk om serve, retur og breakpointkonvertering.
Selv om aktive prognoser er tilgjengelige eksklusivt for abonnenter, garanterer vi full åpenhet: alle resultater fra fullførte kamper forblir synlige slik at du kan verifisere vår historikk når som helst.
| Statistikk | Siste 10 (10) | Siste 20 (20) | Siste 52 uker (36) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | 65.4% | 63.3% | 63% |
| 1. serve vunnet | 69.3% | 70.7% | 69% |
| 2. serve vunnet | 49.3% | 45.6% | 45.6% |
| Ess / kamp | 4.3 | 3.8 | 3.6 |
| Dobbeltfeil / kamp | 5.3 | 5.1 | 5.3 |
| Breakballer reddet | 63.2% | 57.5% | 54% |
| Breakballer konvertert | 31.4% | 36.4% | 35.2% |
| Returpoeng vunnet | 40.8% | 43.2% | 43.3% |
| Servehold % | 62.3% | 61.5% | 60.4% |
| Totalt poeng vunnet | 51.1% | 52.1% | 51.6% |
| Statistikk | Hard (21) | Grus (9) | Gress (6) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | 60.8% | 66.2% | 65.7% |
| 1. serve vunnet | 71.6% | 65.5% | 66.1% |
| 2. serve vunnet | 43.6% | 50.2% | 46.9% |
| Ess / kamp | 4 | 2.6 | 3.3 |
| Dobbeltfeil / kamp | 5.8 | 4.2 | 5 |
| Breakballer reddet | 55.8% | 58.1% | 41% |
| Breakballer konvertert | 36.2% | 33.7% | 34.1% |
| Returpoeng vunnet | 43.9% | 41.8% | 43.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 63% |
| 1. serve vunnet | 69% |
| 2. serve vunnet | 45.6% |
| Ess / kamp | 3.6 |
| Dobbeltfeil / kamp | 5.3 |
| Breakballer reddet | 54% |
| Breakballer konvertert | 35.2% |
| Returpoeng vunnet | 43.3% |
| Servehold % | 60.4% |
| Totalt poeng vunnet | 51.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 63.3% |
| 1. serve vunnet | 70.7% |
| 2. serve vunnet | 45.6% |
| Ess / kamp | 3.8 |
| Dobbeltfeil / kamp | 5.1 |
| Breakballer reddet | 57.5% |
| Breakballer konvertert | 36.4% |
| Returpoeng vunnet | 43.2% |
| Servehold % | 61.5% |
| Totalt poeng vunnet | 52.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 65.4% |
| 1. serve vunnet | 69.3% |
| 2. serve vunnet | 49.3% |
| Ess / kamp | 4.3 |
| Dobbeltfeil / kamp | 5.3 |
| Breakballer reddet | 63.2% |
| Breakballer konvertert | 31.4% |
| Returpoeng vunnet | 40.8% |
| Servehold % | 62.3% |
| Totalt poeng vunnet | 51.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 60.8% |
| 1. serve vunnet | 71.6% |
| 2. serve vunnet | 43.6% |
| Ess / kamp | 4 |
| Dobbeltfeil / kamp | 5.8 |
| Breakballer reddet | 55.8% |
| Breakballer konvertert | 36.2% |
| Returpoeng vunnet | 43.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 66.2% |
| 1. serve vunnet | 65.5% |
| 2. serve vunnet | 50.2% |
| Ess / kamp | 2.6 |
| Dobbeltfeil / kamp | 4.2 |
| Breakballer reddet | 58.1% |
| Breakballer konvertert | 33.7% |
| Returpoeng vunnet | 41.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 65.7% |
| 1. serve vunnet | 66.1% |
| 2. serve vunnet | 46.9% |
| Ess / kamp | 3.3 |
| Dobbeltfeil / kamp | 5 |
| Breakballer reddet | 41% |
| Breakballer konvertert | 34.1% |
| Returpoeng vunnet | 43.6% |