Antoni Fabre Prognoser, Statistikk & Form
Ranking#1282
Nylig form
L
W
L
L
L
9
Analyserte kamper
88.9%
Prediksjonsnøyaktighet
Tennisprognoser
Drevet av 
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:43 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
U20.5 |
3.7/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:54 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 13 |
1 |
6.2/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:08 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
6.8/10 | |
09:00 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
2 |
666 277 |
2 |
1/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
2.1/10 | |
08:30 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
2 |
273 656 |
2 |
6.4/10 | |
08:30 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
167 625 |
1 |
1.9/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 35 |
1 |
2/10 | |
07:10 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
1.9/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
Om Antoni Fabre – Tennisprognoser & Statistikk
Antoni Fabre Vår AI-algoritme har analysert 9 kamper med Antoni Fabre og oppnådd en prognosenøyaktighet på over 88.9%. Denne siden tilbyr AI-genererte prognoser for kommende kamper — inkludert Kampvinner og Resultat — samt detaljert statistikk om serve, retur og breakpointkonvertering.
Selv om aktive prognoser er tilgjengelige eksklusivt for abonnenter, garanterer vi full åpenhet: alle resultater fra fullførte kamper forblir synlige slik at du kan verifisere vår historikk når som helst.
Servestatistikk & Returstatistikk
| Statistikk | Siste 10 (10) | Siste 20 (20) | Siste 52 uker (21) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | - | 61.1% | 63% |
| 1. serve vunnet | - | 63.2% | 61.8% |
| 2. serve vunnet | - | 49.3% | 52.2% |
| Ess / kamp | 0.8 | 1.2 | 1.2 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.2 | 2.5 | 2.5 |
| Breakballer reddet | - | 56.8% | 57.8% |
| Breakballer konvertert | - | 37.3% | 40.3% |
| Returpoeng vunnet | 45.8% | 46.1% | 46.3% |
| Servehold % | - | 143.6% | 132.1% |
| Totalt poeng vunnet | 98.1% | 70.4% | 68.6% |
Statistikk by Surface
| Statistikk | Hard (3) | Grus (18) |
|---|---|---|
| Første serve % | - | 63% |
| 1. serve vunnet | - | 61.8% |
| 2. serve vunnet | - | 52.2% |
| Ess / kamp | 0.3 | 1.3 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.7 | 2.4 |
| Breakballer reddet | - | 57.8% |
| Breakballer konvertert | - | 40.3% |
| Returpoeng vunnet | 37.5% | 47.1% |
Servestatistikk & Returstatistikk
Siste 52 uker (21)
Siste 20 (20)
Siste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 63% |
| 1. serve vunnet | 61.8% |
| 2. serve vunnet | 52.2% |
| Ess / kamp | 1.2 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.5 |
| Breakballer reddet | 57.8% |
| Breakballer konvertert | 40.3% |
| Returpoeng vunnet | 46.3% |
| Servehold % | 132.1% |
| Totalt poeng vunnet | 68.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 61.1% |
| 1. serve vunnet | 63.2% |
| 2. serve vunnet | 49.3% |
| Ess / kamp | 1.2 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.5 |
| Breakballer reddet | 56.8% |
| Breakballer konvertert | 37.3% |
| Returpoeng vunnet | 46.1% |
| Servehold % | 143.6% |
| Totalt poeng vunnet | 70.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / kamp | 0.8 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.2 |
| Returpoeng vunnet | 45.8% |
| Totalt poeng vunnet | 98.1% |
Statistikk by Surface
Hard (3)
Grus (18)
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / kamp | 0.3 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.7 |
| Returpoeng vunnet | 37.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 63% |
| 1. serve vunnet | 61.8% |
| 2. serve vunnet | 52.2% |
| Ess / kamp | 1.3 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.4 |
| Breakballer reddet | 57.8% |
| Breakballer konvertert | 40.3% |
| Returpoeng vunnet | 47.1% |