Claire Hill Prognoser, Statistikk & Form
Nylig form
L
1
Analyserte kamper
0%
Prediksjonsnøyaktighet
Tennisprognoser
Drevet av 
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
366 634 |
O17.5 |
8.5/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
Om Claire Hill – Tennisprognoser & Statistikk
Claire Hill Vår AI-algoritme har analysert 1 kamper med Claire Hill og oppnådd en prognosenøyaktighet på over 0%. Denne siden tilbyr AI-genererte prognoser for kommende kamper — inkludert Kampvinner og Resultat — samt detaljert statistikk om serve, retur og breakpointkonvertering.
Selv om aktive prognoser er tilgjengelige eksklusivt for abonnenter, garanterer vi full åpenhet: alle resultater fra fullførte kamper forblir synlige slik at du kan verifisere vår historikk når som helst.
Servestatistikk & Returstatistikk
| Statistikk | Siste 10 (10) | Siste 20 (12) | Siste 52 uker (12) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | 61.5% | 61.5% | 61.5% |
| 1. serve vunnet | 63.9% | 63.9% | 63.9% |
| 2. serve vunnet | 53.8% | 53.8% | 53.8% |
| Ess / kamp | 0.9 | 0.8 | 0.8 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2 | 2.2 | 2.2 |
| Breakballer reddet | 62.1% | 62.1% | 62.1% |
| Breakballer konvertert | 54.8% | 54.8% | 54.8% |
| Returpoeng vunnet | 48.7% | 48.7% | 48.7% |
| Servehold % | 100% | 133% | 133% |
| Totalt poeng vunnet | 58.5% | 58.5% | 58.5% |
Statistikk by Surface
| Statistikk | Hard (7) | Grus (5) |
|---|---|---|
| Første serve % | 61.5% | - |
| 1. serve vunnet | 63.9% | - |
| 2. serve vunnet | 53.8% | - |
| Ess / kamp | 0.7 | 1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1.6 | 3 |
| Breakballer reddet | 62.1% | - |
| Breakballer konvertert | 54.8% | - |
| Returpoeng vunnet | 52.4% | 27.7% |
Servestatistikk & Returstatistikk
Siste 52 uker (12)
Siste 20 (12)
Siste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 61.5% |
| 1. serve vunnet | 63.9% |
| 2. serve vunnet | 53.8% |
| Ess / kamp | 0.8 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.2 |
| Breakballer reddet | 62.1% |
| Breakballer konvertert | 54.8% |
| Returpoeng vunnet | 48.7% |
| Servehold % | 133% |
| Totalt poeng vunnet | 58.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 61.5% |
| 1. serve vunnet | 63.9% |
| 2. serve vunnet | 53.8% |
| Ess / kamp | 0.8 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.2 |
| Breakballer reddet | 62.1% |
| Breakballer konvertert | 54.8% |
| Returpoeng vunnet | 48.7% |
| Servehold % | 133% |
| Totalt poeng vunnet | 58.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 61.5% |
| 1. serve vunnet | 63.9% |
| 2. serve vunnet | 53.8% |
| Ess / kamp | 0.9 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2 |
| Breakballer reddet | 62.1% |
| Breakballer konvertert | 54.8% |
| Returpoeng vunnet | 48.7% |
| Servehold % | 100% |
| Totalt poeng vunnet | 58.5% |
Statistikk by Surface
Hard (7)
Grus (5)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 61.5% |
| 1. serve vunnet | 63.9% |
| 2. serve vunnet | 53.8% |
| Ess / kamp | 0.7 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1.6 |
| Breakballer reddet | 62.1% |
| Breakballer konvertert | 54.8% |
| Returpoeng vunnet | 52.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / kamp | 1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3 |
| Returpoeng vunnet | 27.7% |