Diana-Ioana Simionescu Prognoser, Statistikk & Form
Ranking#871
Nylig form
L
L
W
L
L
6
Analyserte kamper
66.7%
Prediksjonsnøyaktighet
Tennisprognoser
Drevet av 
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:39 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
2 |
32 66 |
U20.5 |
4.3/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
167 635 |
1 |
8/10 | |
10:30 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
7.9/10 | |
10:45 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
3.5/10 | |
10:30 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
2 |
625 267 |
2 |
8/10 | |
10:30 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
2 |
562 736 |
O19.5 |
7.6/10 | |
08:45 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
1 |
466 643 |
|
||
10:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
|
||
09:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 12 |
|
||
06:45 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
2 |
653 276 |
|
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
Om Diana-Ioana Simionescu – Tennisprognoser & Statistikk
Diana-Ioana Simionescu Vår AI-algoritme har analysert 6 kamper med Diana-Ioana Simionescu og oppnådd en prognosenøyaktighet på over 66.7%. Denne siden tilbyr AI-genererte prognoser for kommende kamper — inkludert Kampvinner og Resultat — samt detaljert statistikk om serve, retur og breakpointkonvertering.
Selv om aktive prognoser er tilgjengelige eksklusivt for abonnenter, garanterer vi full åpenhet: alle resultater fra fullførte kamper forblir synlige slik at du kan verifisere vår historikk når som helst.
Servestatistikk & Returstatistikk
| Statistikk | Siste 10 (10) | Siste 20 (20) | Siste 52 uker (23) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | 68.8% | 68.8% | 68.8% |
| 1. serve vunnet | 58.2% | 58.2% | 58.2% |
| 2. serve vunnet | 42.2% | 42.2% | 42.2% |
| Ess / kamp | 0.2 | 0.2 | 0.6 |
| Dobbeltfeil / kamp | 4.2 | 4.7 | 4.4 |
| Breakballer reddet | 59.4% | 59.4% | 59.4% |
| Breakballer konvertert | 48.4% | 48.4% | 48.4% |
| Returpoeng vunnet | 48% | 48% | 48% |
| Servehold % | 87.8% | 107.8% | 154.1% |
| Totalt poeng vunnet | 59.1% | 59.1% | 59.1% |
Statistikk by Surface
| Statistikk | Grus (23) |
|---|---|
| Første serve % | 68.8% |
| 1. serve vunnet | 58.2% |
| 2. serve vunnet | 42.2% |
| Ess / kamp | 0.6 |
| Dobbeltfeil / kamp | 4.4 |
| Breakballer reddet | 59.4% |
| Breakballer konvertert | 48.4% |
| Returpoeng vunnet | 48% |
Servestatistikk & Returstatistikk
Siste 52 uker (23)
Siste 20 (20)
Siste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 68.8% |
| 1. serve vunnet | 58.2% |
| 2. serve vunnet | 42.2% |
| Ess / kamp | 0.6 |
| Dobbeltfeil / kamp | 4.4 |
| Breakballer reddet | 59.4% |
| Breakballer konvertert | 48.4% |
| Returpoeng vunnet | 48% |
| Servehold % | 154.1% |
| Totalt poeng vunnet | 59.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 68.8% |
| 1. serve vunnet | 58.2% |
| 2. serve vunnet | 42.2% |
| Ess / kamp | 0.2 |
| Dobbeltfeil / kamp | 4.7 |
| Breakballer reddet | 59.4% |
| Breakballer konvertert | 48.4% |
| Returpoeng vunnet | 48% |
| Servehold % | 107.8% |
| Totalt poeng vunnet | 59.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 68.8% |
| 1. serve vunnet | 58.2% |
| 2. serve vunnet | 42.2% |
| Ess / kamp | 0.2 |
| Dobbeltfeil / kamp | 4.2 |
| Breakballer reddet | 59.4% |
| Breakballer konvertert | 48.4% |
| Returpoeng vunnet | 48% |
| Servehold % | 87.8% |
| Totalt poeng vunnet | 59.1% |
Statistikk by Surface
Grus (23)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 68.8% |
| 1. serve vunnet | 58.2% |
| 2. serve vunnet | 42.2% |
| Ess / kamp | 0.6 |
| Dobbeltfeil / kamp | 4.4 |
| Breakballer reddet | 59.4% |
| Breakballer konvertert | 48.4% |
| Returpoeng vunnet | 48% |