Andreea Prisacariu Prognoser, Statistikk & Form
Ranking#444
Alder25
Nylig form
L
L
L
L
L
16
Analyserte kamper
62.5%
Prediksjonsnøyaktighet
Tennisprognoser
Drevet av 
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:07 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
1 |
466 642 |
O20.5 |
6.2/10 | |
10:36 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
2 |
621 466 |
O20.5 |
4.6/10 | |
09:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
1 |
166 634 |
O19.5 |
5.7/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:42 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
1 |
756 572 |
O20.5 |
7.8/10 | |
13:24 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
1 |
166 633 |
O20.5 |
4.6/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
1 |
466 632 |
1 |
4.6/10 | |
10:30 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
167 635 |
1 |
8/10 | |
10:30 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
1 |
636 364 |
1 |
6.1/10 | |
12:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 31 |
1 |
10/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
1 |
656 273 |
O20.5 |
6.4/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:30 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
2 |
165 627 |
O20.5 |
5.6/10 | |
07:00 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
2 |
621 466 |
2 |
8/10 | |
07:00 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
1 |
566 721 |
O20.5 |
5.8/10 | |
08:30 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
1 |
626 460 |
1 |
8.3/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
2 |
625 067 |
O20.5 |
5.6/10 | |
07:00 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
1 |
566 721 |
1 |
8.3/10 |
Om Andreea Prisacariu – Tennisprognoser & Statistikk
Andreea Prisacariu er en 25 år gammel profesjonell tennisspiller. Vår AI-algoritme har analysert 16 kamper med Andreea Prisacariu og oppnådd en prognosenøyaktighet på over 62.5%. Denne siden tilbyr AI-genererte prognoser for kommende kamper — inkludert Kampvinner og Resultat — samt detaljert statistikk om serve, retur og breakpointkonvertering.
Selv om aktive prognoser er tilgjengelige eksklusivt for abonnenter, garanterer vi full åpenhet: alle resultater fra fullførte kamper forblir synlige slik at du kan verifisere vår historikk når som helst.
Servestatistikk & Returstatistikk
| Statistikk | Siste 10 (10) | Siste 20 (20) | Siste 52 uker (45) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | - | - | 82.4% |
| 1. serve vunnet | - | - | 50% |
| 2. serve vunnet | - | - | 33.3% |
| Ess / kamp | 1 | 0.8 | 0.6 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.9 | 3.8 | 4 |
| Breakballer reddet | - | - | 0% |
| Breakballer konvertert | - | - | 33.3% |
| Returpoeng vunnet | 40.8% | 40.8% | 40.6% |
| Servehold % | - | - | 6035.3% |
| Totalt poeng vunnet | 96.4% | 96.4% | 93.5% |
Statistikk by Surface
| Statistikk | Hard (8) | Grus (36) |
|---|---|---|
| Første serve % | - | 82.4% |
| 1. serve vunnet | - | 50% |
| 2. serve vunnet | - | 33.3% |
| Ess / kamp | 1.4 | 0.4 |
| Dobbeltfeil / kamp | 4 | 3.9 |
| Breakballer reddet | - | 0% |
| Breakballer konvertert | - | 33.3% |
| Returpoeng vunnet | 41.6% | 38% |
Servestatistikk & Returstatistikk
Siste 52 uker (45)
Siste 20 (20)
Siste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 82.4% |
| 1. serve vunnet | 50% |
| 2. serve vunnet | 33.3% |
| Ess / kamp | 0.6 |
| Dobbeltfeil / kamp | 4 |
| Breakballer reddet | 0% |
| Breakballer konvertert | 33.3% |
| Returpoeng vunnet | 40.6% |
| Servehold % | 6035.3% |
| Totalt poeng vunnet | 93.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / kamp | 0.8 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.8 |
| Returpoeng vunnet | 40.8% |
| Totalt poeng vunnet | 96.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / kamp | 1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.9 |
| Returpoeng vunnet | 40.8% |
| Totalt poeng vunnet | 96.4% |
Statistikk by Surface
Hard (8)
Grus (36)
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / kamp | 1.4 |
| Dobbeltfeil / kamp | 4 |
| Returpoeng vunnet | 41.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 82.4% |
| 1. serve vunnet | 50% |
| 2. serve vunnet | 33.3% |
| Ess / kamp | 0.4 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.9 |
| Breakballer reddet | 0% |
| Breakballer konvertert | 33.3% |
| Returpoeng vunnet | 38% |