Emma Raducanu Prognoser, Statistikk & Form
Ranking#30
Alder22
Høyde5'9"
HåndHøyre
Nylig form
W
W
L
W
L
9
Analyserte kamper
88.9%
Prediksjonsnøyaktighet
Tennisprognoser
Drevet av 
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:55 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
U27.5 |
9.3/10 | |
19:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
U27.5 |
9.6/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:30 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
164 636 |
O18.5 |
7.6/10 | |
15:20 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
8/10 | |
14:20 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
7.8/10 | |
17:10 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
U27.5 |
9.8/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:20 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
2 |
33 66 |
U27.5 |
9.1/10 | |
10:40 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
U26.5 |
9.7/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:30 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
U26.5 |
8.8/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
Om Emma Raducanu – Tennisprognoser & Statistikk
Emma Raducanu er en 22 år gammel høyre profesjonell tennisspiller, for tiden rangert som nummer 30 i verden. Vår AI-algoritme har analysert 9 kamper med Emma Raducanu og oppnådd en prognosenøyaktighet på over 88.9%. Denne siden tilbyr AI-genererte prognoser for kommende kamper — inkludert Kampvinner og Resultat — samt detaljert statistikk om serve, retur og breakpointkonvertering.
Selv om aktive prognoser er tilgjengelige eksklusivt for abonnenter, garanterer vi full åpenhet: alle resultater fra fullførte kamper forblir synlige slik at du kan verifisere vår historikk når som helst.
Servestatistikk & Returstatistikk
| Statistikk | Siste 10 (10) | Siste 20 (20) | Siste 52 uker (42) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | 75.1% | 70.1% | 69% |
| 1. serve vunnet | 60.1% | 61.3% | 64% |
| 2. serve vunnet | 42.2% | 41.1% | 42.9% |
| Ess / kamp | 1.6 | 2.5 | 2.8 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3 | 3 | 3 |
| Breakballer reddet | 50% | 57.5% | 58.7% |
| Breakballer konvertert | 43.3% | 39.3% | 39.6% |
| Returpoeng vunnet | 44% | 43.7% | 44.5% |
| Servehold % | 55.7% | 55.2% | 57.4% |
| Totalt poeng vunnet | 49.7% | 49.4% | 50.9% |
Statistikk by Surface
| Statistikk | Hard (30) | Grus (4) | Gress (8) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | 69.1% | 60.7% | 72.5% |
| 1. serve vunnet | 63.9% | 63% | 64.4% |
| 2. serve vunnet | 43.9% | 33.6% | 45.5% |
| Ess / kamp | 3 | 1.8 | 2.5 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.2 | 2.5 | 2.8 |
| Breakballer reddet | 59.1% | 47.4% | 63.6% |
| Breakballer konvertert | 37.8% | 42.2% | 44.6% |
| Returpoeng vunnet | 43.7% | 45.3% | 47% |
Servestatistikk & Returstatistikk
Siste 52 uker (42)
Siste 20 (20)
Siste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 69% |
| 1. serve vunnet | 64% |
| 2. serve vunnet | 42.9% |
| Ess / kamp | 2.8 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3 |
| Breakballer reddet | 58.7% |
| Breakballer konvertert | 39.6% |
| Returpoeng vunnet | 44.5% |
| Servehold % | 57.4% |
| Totalt poeng vunnet | 50.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 70.1% |
| 1. serve vunnet | 61.3% |
| 2. serve vunnet | 41.1% |
| Ess / kamp | 2.5 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3 |
| Breakballer reddet | 57.5% |
| Breakballer konvertert | 39.3% |
| Returpoeng vunnet | 43.7% |
| Servehold % | 55.2% |
| Totalt poeng vunnet | 49.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 75.1% |
| 1. serve vunnet | 60.1% |
| 2. serve vunnet | 42.2% |
| Ess / kamp | 1.6 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3 |
| Breakballer reddet | 50% |
| Breakballer konvertert | 43.3% |
| Returpoeng vunnet | 44% |
| Servehold % | 55.7% |
| Totalt poeng vunnet | 49.7% |
Statistikk by Surface
Hard (30)
Grus (4)
Gress (8)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 69.1% |
| 1. serve vunnet | 63.9% |
| 2. serve vunnet | 43.9% |
| Ess / kamp | 3 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.2 |
| Breakballer reddet | 59.1% |
| Breakballer konvertert | 37.8% |
| Returpoeng vunnet | 43.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 60.7% |
| 1. serve vunnet | 63% |
| 2. serve vunnet | 33.6% |
| Ess / kamp | 1.8 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.5 |
| Breakballer reddet | 47.4% |
| Breakballer konvertert | 42.2% |
| Returpoeng vunnet | 45.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 72.5% |
| 1. serve vunnet | 64.4% |
| 2. serve vunnet | 45.5% |
| Ess / kamp | 2.5 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.8 |
| Breakballer reddet | 63.6% |
| Breakballer konvertert | 44.6% |
| Returpoeng vunnet | 47% |