Federico Cinà Prognoser, Statistikk & Form
Nylig form
Tennisprognoser
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:25 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
3.3/10 | |
05:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
1 |
76 64 |
1 |
5.8/10 | |
11:15 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
1 |
636 264 |
O21.5 |
5.1/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:55 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
10/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:55 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
1 |
646 263 |
O19.5 |
8.1/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U24.5 |
3.9/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
633 466 |
O18.5 |
7.8/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
U23.5 |
5.2/10 | |
12:05 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
636 463 |
O18.5 |
8.4/10 | |
11:10 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
4/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
8.8/10 | |
10:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
10/10 | |
08:35 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
U24.5 |
8.2/10 | |
08:30 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
7.6/10 | |
04:30 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
4.6/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:15 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
2 |
43 66 |
U24.5 |
6.8/10 | |
08:15 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
277 655 |
O19.5 |
7.3/10 | |
12:15 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
U23.5 |
4.2/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:55 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
2 |
43 66 |
O8.5 |
10/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 24 |
O8.5 |
7.4/10 |
Om Federico Cinà – Tennisprognoser & Statistikk
Federico Cinà er en 18 år gammel høyre profesjonell tennisspiller, for tiden rangert som nummer 225 i verden. Vår AI-algoritme har analysert 23 kamper med Federico Cinà og oppnådd en prognosenøyaktighet på over 78.3%. Denne siden tilbyr AI-genererte prognoser for kommende kamper — inkludert Kampvinner og Resultat — samt detaljert statistikk om serve, retur og breakpointkonvertering.
Selv om aktive prognoser er tilgjengelige eksklusivt for abonnenter, garanterer vi full åpenhet: alle resultater fra fullførte kamper forblir synlige slik at du kan verifisere vår historikk når som helst.
| Statistikk | Siste 10 (10) | Siste 20 (20) | Siste 52 uker (60) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | 59.3% | 63.4% | 62.9% |
| 1. serve vunnet | 68.1% | 69.2% | 69.3% |
| 2. serve vunnet | 40.7% | 47.3% | 47.8% |
| Ess / kamp | 2.9 | 3.3 | 3.6 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.5 | 2.5 | 2.5 |
| Breakballer reddet | 64.9% | 68.5% | 64.7% |
| Breakballer konvertert | 17.1% | 19.6% | 23.2% |
| Returpoeng vunnet | 36.2% | 39.2% | 38.2% |
| Servehold % | 57% | 61.2% | 61.3% |
| Totalt poeng vunnet | 47.1% | 50.5% | 50.2% |
| Statistikk | Hard (35) | Grus (25) |
|---|---|---|
| Første serve % | 65% | 60.2% |
| 1. serve vunnet | 70% | 68.3% |
| 2. serve vunnet | 50.1% | 45.2% |
| Ess / kamp | 4.7 | 2 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.3 | 2.7 |
| Breakballer reddet | 65.1% | 64.3% |
| Breakballer konvertert | 23.6% | 22.6% |
| Returpoeng vunnet | 37.6% | 39.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 62.9% |
| 1. serve vunnet | 69.3% |
| 2. serve vunnet | 47.8% |
| Ess / kamp | 3.6 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.5 |
| Breakballer reddet | 64.7% |
| Breakballer konvertert | 23.2% |
| Returpoeng vunnet | 38.2% |
| Servehold % | 61.3% |
| Totalt poeng vunnet | 50.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 63.4% |
| 1. serve vunnet | 69.2% |
| 2. serve vunnet | 47.3% |
| Ess / kamp | 3.3 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.5 |
| Breakballer reddet | 68.5% |
| Breakballer konvertert | 19.6% |
| Returpoeng vunnet | 39.2% |
| Servehold % | 61.2% |
| Totalt poeng vunnet | 50.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 59.3% |
| 1. serve vunnet | 68.1% |
| 2. serve vunnet | 40.7% |
| Ess / kamp | 2.9 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.5 |
| Breakballer reddet | 64.9% |
| Breakballer konvertert | 17.1% |
| Returpoeng vunnet | 36.2% |
| Servehold % | 57% |
| Totalt poeng vunnet | 47.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 65% |
| 1. serve vunnet | 70% |
| 2. serve vunnet | 50.1% |
| Ess / kamp | 4.7 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.3 |
| Breakballer reddet | 65.1% |
| Breakballer konvertert | 23.6% |
| Returpoeng vunnet | 37.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 60.2% |
| 1. serve vunnet | 68.3% |
| 2. serve vunnet | 45.2% |
| Ess / kamp | 2 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.7 |
| Breakballer reddet | 64.3% |
| Breakballer konvertert | 22.6% |
| Returpoeng vunnet | 39.1% |