Francesco Forti Prognoser, Statistikk & Form
Nylig form
Tennisprognoser
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
1 |
366 623 |
O20.5 |
6.5/10 | |
09:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
U22.5 |
6.4/10 | |
09:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
1.2/10 | |
08:30 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
2 |
721 566 |
O17.5 |
7.6/10 | |
14:10 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
2 |
721 566 |
2 |
8/10 | |
09:00 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
4.5/10 | |
08:30 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
3.4/10 | |
15:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
1 |
76 64 |
1 |
1.2/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:05 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
5/10 | |
09:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
746 563 |
1 |
2.7/10 | |
09:30 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
634 366 |
O20.5 |
6.7/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:05 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
636 463 |
O18.5 |
8.4/10 | |
09:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
2 |
572 756 |
O17.5 |
10/10 | |
11:05 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
2 |
661 736 |
O20.5 |
7.3/10 | |
15:00 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
1 |
67 35 |
U22.5 |
2.8/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
1 |
647 265 |
1 |
8.1/10 | |
11:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
1.1/10 | |
09:00 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
6.8/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:35 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 52 |
U23.5 |
4.6/10 | |
18:20 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
1.5/10 |
Om Francesco Forti – Tennisprognoser & Statistikk
Francesco Forti er en 26 år gammel høyre profesjonell tennisspiller, for tiden rangert som nummer 496 i verden. Vår AI-algoritme har analysert 27 kamper med Francesco Forti og oppnådd en prognosenøyaktighet på over 74.1%. Denne siden tilbyr AI-genererte prognoser for kommende kamper — inkludert Kampvinner og Resultat — samt detaljert statistikk om serve, retur og breakpointkonvertering.
Selv om aktive prognoser er tilgjengelige eksklusivt for abonnenter, garanterer vi full åpenhet: alle resultater fra fullførte kamper forblir synlige slik at du kan verifisere vår historikk når som helst.
| Statistikk | Siste 10 (10) | Siste 20 (20) | Siste 52 uker (54) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | 71.7% | 63.4% | 65% |
| 1. serve vunnet | 62.8% | 70.5% | 68.3% |
| 2. serve vunnet | 64.7% | 54.4% | 52% |
| Ess / kamp | 3.3 | 4.4 | 5.1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.4 | 2 | 1.9 |
| Breakballer reddet | 0% | 51.9% | 59.5% |
| Breakballer konvertert | 21.4% | 22.1% | 14.6% |
| Returpoeng vunnet | 44.6% | 43.5% | 37.7% |
| Servehold % | 671.7% | 212.8% | 117.2% |
| Totalt poeng vunnet | 97.5% | 81% | 61.3% |
| Statistikk | Hard (8) | Grus (43) |
|---|---|---|
| Første serve % | 68.7% | 62.9% |
| 1. serve vunnet | 71.6% | 66.2% |
| 2. serve vunnet | 48.3% | 53.8% |
| Ess / kamp | 9.3 | 3.8 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.1 | 1.7 |
| Breakballer reddet | 59.5% | 59.5% |
| Breakballer konvertert | 12.6% | 15.7% |
| Returpoeng vunnet | 31.5% | 39.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 65% |
| 1. serve vunnet | 68.3% |
| 2. serve vunnet | 52% |
| Ess / kamp | 5.1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1.9 |
| Breakballer reddet | 59.5% |
| Breakballer konvertert | 14.6% |
| Returpoeng vunnet | 37.7% |
| Servehold % | 117.2% |
| Totalt poeng vunnet | 61.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 63.4% |
| 1. serve vunnet | 70.5% |
| 2. serve vunnet | 54.4% |
| Ess / kamp | 4.4 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2 |
| Breakballer reddet | 51.9% |
| Breakballer konvertert | 22.1% |
| Returpoeng vunnet | 43.5% |
| Servehold % | 212.8% |
| Totalt poeng vunnet | 81% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 71.7% |
| 1. serve vunnet | 62.8% |
| 2. serve vunnet | 64.7% |
| Ess / kamp | 3.3 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.4 |
| Breakballer reddet | 0% |
| Breakballer konvertert | 21.4% |
| Returpoeng vunnet | 44.6% |
| Servehold % | 671.7% |
| Totalt poeng vunnet | 97.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 68.7% |
| 1. serve vunnet | 71.6% |
| 2. serve vunnet | 48.3% |
| Ess / kamp | 9.3 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.1 |
| Breakballer reddet | 59.5% |
| Breakballer konvertert | 12.6% |
| Returpoeng vunnet | 31.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 62.9% |
| 1. serve vunnet | 66.2% |
| 2. serve vunnet | 53.8% |
| Ess / kamp | 3.8 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1.7 |
| Breakballer reddet | 59.5% |
| Breakballer konvertert | 15.7% |
| Returpoeng vunnet | 39.4% |