Greet Minnen Prognoser, Statistikk & Form
Nylig form
Tennisprognoser
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:55 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U23.5 |
5.4/10 | |
11:25 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
5.2/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
7.4/10 | |
10:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
613 466 |
2 |
5.9/10 | |
14:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
22 66 |
2 |
6.9/10 | |
12:30 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
263 646 |
O19.5 |
8.2/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
633 366 |
O19.5 |
7.9/10 | |
11:00 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
2 |
265 627 |
O19.5 |
7.6/10 | |
09:30 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
7.8/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:08 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
2 |
372 656 |
O20.5 |
7/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
10/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:45 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 33 |
U23.5 |
6.5/10 | |
16:20 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
6/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U25.5 |
7.9/10 | |
23:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
276 653 |
1 |
8/10 |
Om Greet Minnen – Tennisprognoser & Statistikk
Greet Minnen er en 28 år gammel høyre profesjonell tennisspiller, for tiden rangert som nummer 150 i verden. Vår AI-algoritme har analysert 15 kamper med Greet Minnen og oppnådd en prognosenøyaktighet på over 66.7%. Denne siden tilbyr AI-genererte prognoser for kommende kamper — inkludert Kampvinner og Resultat — samt detaljert statistikk om serve, retur og breakpointkonvertering.
Selv om aktive prognoser er tilgjengelige eksklusivt for abonnenter, garanterer vi full åpenhet: alle resultater fra fullførte kamper forblir synlige slik at du kan verifisere vår historikk når som helst.
| Statistikk | Siste 10 (10) | Siste 20 (20) | Siste 52 uker (43) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | 75% | 68.2% | 66.2% |
| 1. serve vunnet | 61.1% | 66.6% | 66.4% |
| 2. serve vunnet | 42.9% | 47.9% | 45.6% |
| Ess / kamp | 3.1 | 2.9 | 2.8 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1.7 | 2.4 | 3.2 |
| Breakballer reddet | 45% | 41.8% | 50.7% |
| Breakballer konvertert | 51.9% | 35.9% | 31.7% |
| Returpoeng vunnet | 45% | 42.9% | 41.9% |
| Servehold % | 225% | 98.8% | 72.6% |
| Totalt poeng vunnet | 82.2% | 64.1% | 55.7% |
| Statistikk | Hard (30) | Grus (3) | Gress (10) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | 63.1% | 67.8% | 70.4% |
| 1. serve vunnet | 66.6% | 60.4% | 67.7% |
| 2. serve vunnet | 44% | 45.5% | 48.7% |
| Ess / kamp | 3.1 | 1 | 2.5 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.1 | 2.3 | 3.7 |
| Breakballer reddet | 46.4% | 50% | 57.5% |
| Breakballer konvertert | 30.5% | 36.7% | 32.3% |
| Returpoeng vunnet | 41.6% | 42.3% | 42.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 66.2% |
| 1. serve vunnet | 66.4% |
| 2. serve vunnet | 45.6% |
| Ess / kamp | 2.8 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.2 |
| Breakballer reddet | 50.7% |
| Breakballer konvertert | 31.7% |
| Returpoeng vunnet | 41.9% |
| Servehold % | 72.6% |
| Totalt poeng vunnet | 55.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 68.2% |
| 1. serve vunnet | 66.6% |
| 2. serve vunnet | 47.9% |
| Ess / kamp | 2.9 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.4 |
| Breakballer reddet | 41.8% |
| Breakballer konvertert | 35.9% |
| Returpoeng vunnet | 42.9% |
| Servehold % | 98.8% |
| Totalt poeng vunnet | 64.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 75% |
| 1. serve vunnet | 61.1% |
| 2. serve vunnet | 42.9% |
| Ess / kamp | 3.1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1.7 |
| Breakballer reddet | 45% |
| Breakballer konvertert | 51.9% |
| Returpoeng vunnet | 45% |
| Servehold % | 225% |
| Totalt poeng vunnet | 82.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 63.1% |
| 1. serve vunnet | 66.6% |
| 2. serve vunnet | 44% |
| Ess / kamp | 3.1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.1 |
| Breakballer reddet | 46.4% |
| Breakballer konvertert | 30.5% |
| Returpoeng vunnet | 41.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 67.8% |
| 1. serve vunnet | 60.4% |
| 2. serve vunnet | 45.5% |
| Ess / kamp | 1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.3 |
| Breakballer reddet | 50% |
| Breakballer konvertert | 36.7% |
| Returpoeng vunnet | 42.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 70.4% |
| 1. serve vunnet | 67.7% |
| 2. serve vunnet | 48.7% |
| Ess / kamp | 2.5 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.7 |
| Breakballer reddet | 57.5% |
| Breakballer konvertert | 32.3% |
| Returpoeng vunnet | 42.3% |