Isis-Louise Van den Broek Prognoser, Statistikk & Form
Ranking#536
Nylig form
W
L
L
W
L
9
Analyserte kamper
66.7%
Prediksjonsnøyaktighet
Tennisprognoser
Drevet av 
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:06 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
2 |
42 66 |
U21.5 |
5.5/10 | |
06:30 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
U21.5 |
4.4/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
1.3/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:08 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
U21.5 |
2.5/10 | |
12:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
064 626 |
O17.5 |
7.6/10 | |
09:00 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
1/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
2 |
633 366 |
O20.5 |
6.5/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
2 |
624 266 |
O19.5 |
3.8/10 | |
09:30 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
3.5/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
636 367 |
|
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
Om Isis-Louise Van den Broek – Tennisprognoser & Statistikk
Isis-Louise Van den Broek Vår AI-algoritme har analysert 9 kamper med Isis-Louise Van den Broek og oppnådd en prognosenøyaktighet på over 66.7%. Denne siden tilbyr AI-genererte prognoser for kommende kamper — inkludert Kampvinner og Resultat — samt detaljert statistikk om serve, retur og breakpointkonvertering.
Selv om aktive prognoser er tilgjengelige eksklusivt for abonnenter, garanterer vi full åpenhet: alle resultater fra fullførte kamper forblir synlige slik at du kan verifisere vår historikk når som helst.
Servestatistikk & Returstatistikk
| Statistikk | Siste 10 (10) | Siste 20 (20) | Siste 52 uker (31) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | - | - | 70.9% |
| 1. serve vunnet | - | - | 64.9% |
| 2. serve vunnet | - | - | 37.1% |
| Ess / kamp | 0.7 | 0.7 | 0.6 |
| Dobbeltfeil / kamp | 4.4 | 4.1 | 3.3 |
| Breakballer reddet | - | - | 50% |
| Breakballer konvertert | - | - | 35.5% |
| Returpoeng vunnet | 51.6% | 51.6% | 49.7% |
| Servehold % | - | - | 343.7% |
| Totalt poeng vunnet | 105.9% | 105.9% | 80.2% |
Statistikk by Surface
| Statistikk | Hard (3) | Grus (22) | Gress (3) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | - | - | 70.9% |
| 1. serve vunnet | - | - | 64.9% |
| 2. serve vunnet | - | - | 37.1% |
| Ess / kamp | 1 | 0.5 | 0.7 |
| Dobbeltfeil / kamp | 5.7 | 2.6 | 4 |
| Breakballer reddet | - | - | 50% |
| Breakballer konvertert | - | - | 35.5% |
| Returpoeng vunnet | - | 51.5% | 45.4% |
Servestatistikk & Returstatistikk
Siste 52 uker (31)
Siste 20 (20)
Siste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 70.9% |
| 1. serve vunnet | 64.9% |
| 2. serve vunnet | 37.1% |
| Ess / kamp | 0.6 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.3 |
| Breakballer reddet | 50% |
| Breakballer konvertert | 35.5% |
| Returpoeng vunnet | 49.7% |
| Servehold % | 343.7% |
| Totalt poeng vunnet | 80.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / kamp | 0.7 |
| Dobbeltfeil / kamp | 4.1 |
| Returpoeng vunnet | 51.6% |
| Totalt poeng vunnet | 105.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / kamp | 0.7 |
| Dobbeltfeil / kamp | 4.4 |
| Returpoeng vunnet | 51.6% |
| Totalt poeng vunnet | 105.9% |
Statistikk by Surface
Hard (3)
Grus (22)
Gress (3)
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / kamp | 1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 5.7 |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / kamp | 0.5 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.6 |
| Returpoeng vunnet | 51.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 70.9% |
| 1. serve vunnet | 64.9% |
| 2. serve vunnet | 37.1% |
| Ess / kamp | 0.7 |
| Dobbeltfeil / kamp | 4 |
| Breakballer reddet | 50% |
| Breakballer konvertert | 35.5% |
| Returpoeng vunnet | 45.4% |