Jack Draper Prognoser, Statistikk & Form
Ranking#25
Alder24
Høyde6'4"
Vekt187 lb
HåndHøyre
Nylig form
W
W
W
L
L
7
Analyserte kamper
71.4%
Prediksjonsnøyaktighet
Tennisprognoser
Drevet av 
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:35 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
1 |
736 661 |
O20.5 |
8.8/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:40 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
662 736 |
O19.5 |
6.3/10 | |
01:00 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
1 |
666 732 |
O19.5 |
6.4/10 | |
20:05 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
52 76 |
U28.5 |
9.7/10 | |
19:00 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
2 |
731 666 |
O18.5 |
9.9/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:45 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
2 |
52 76 |
U29.5 |
9.6/10 | |
17:10 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
U29.5 |
7.6/10 |
Om Jack Draper – Tennisprognoser & Statistikk
Jack Draper er en 24 år gammel høyre profesjonell tennisspiller, for tiden rangert som nummer 25 i verden. Vår AI-algoritme har analysert 7 kamper med Jack Draper og oppnådd en prognosenøyaktighet på over 71.4%. Denne siden tilbyr AI-genererte prognoser for kommende kamper — inkludert Kampvinner og Resultat — samt detaljert statistikk om serve, retur og breakpointkonvertering.
Selv om aktive prognoser er tilgjengelige eksklusivt for abonnenter, garanterer vi full åpenhet: alle resultater fra fullførte kamper forblir synlige slik at du kan verifisere vår historikk når som helst.
Servestatistikk & Returstatistikk
| Statistikk | Siste 10 (10) | Siste 20 (18) | Siste 52 uker (18) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | 63.6% | 64.9% | 64.9% |
| 1. serve vunnet | 78.3% | 77.7% | 77.7% |
| 2. serve vunnet | 53.9% | 53.8% | 53.8% |
| Ess / kamp | 9.6 | 10.4 | 10.4 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.3 | 2.8 | 2.8 |
| Breakballer reddet | 67.6% | 65.8% | 65.8% |
| Breakballer konvertert | 16.7% | 19.1% | 19.1% |
| Returpoeng vunnet | 33.6% | 36.3% | 36.3% |
| Servehold % | 69.4% | 69.3% | 69.3% |
| Totalt poeng vunnet | 51.3% | 52.4% | 52.4% |
Statistikk by Surface
| Statistikk | Hard (8) | Grus (4) | Gress (5) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | 63.1% | 65.7% | 65.8% |
| 1. serve vunnet | 79.1% | 75.5% | 77.6% |
| 2. serve vunnet | 54.6% | 55.2% | 50.6% |
| Ess / kamp | 9.3 | 9 | 14 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.8 | 4.5 | 1.8 |
| Breakballer reddet | 67.9% | 54.2% | 74.1% |
| Breakballer konvertert | 15.1% | 28.6% | 12.3% |
| Returpoeng vunnet | 33% | 41.9% | 34% |
Servestatistikk & Returstatistikk
Siste 52 uker (18)
Siste 20 (18)
Siste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 64.9% |
| 1. serve vunnet | 77.7% |
| 2. serve vunnet | 53.8% |
| Ess / kamp | 10.4 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.8 |
| Breakballer reddet | 65.8% |
| Breakballer konvertert | 19.1% |
| Returpoeng vunnet | 36.3% |
| Servehold % | 69.3% |
| Totalt poeng vunnet | 52.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 64.9% |
| 1. serve vunnet | 77.7% |
| 2. serve vunnet | 53.8% |
| Ess / kamp | 10.4 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.8 |
| Breakballer reddet | 65.8% |
| Breakballer konvertert | 19.1% |
| Returpoeng vunnet | 36.3% |
| Servehold % | 69.3% |
| Totalt poeng vunnet | 52.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 63.6% |
| 1. serve vunnet | 78.3% |
| 2. serve vunnet | 53.9% |
| Ess / kamp | 9.6 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.3 |
| Breakballer reddet | 67.6% |
| Breakballer konvertert | 16.7% |
| Returpoeng vunnet | 33.6% |
| Servehold % | 69.4% |
| Totalt poeng vunnet | 51.3% |
Statistikk by Surface
Hard (8)
Grus (4)
Gress (5)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 63.1% |
| 1. serve vunnet | 79.1% |
| 2. serve vunnet | 54.6% |
| Ess / kamp | 9.3 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.8 |
| Breakballer reddet | 67.9% |
| Breakballer konvertert | 15.1% |
| Returpoeng vunnet | 33% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 65.7% |
| 1. serve vunnet | 75.5% |
| 2. serve vunnet | 55.2% |
| Ess / kamp | 9 |
| Dobbeltfeil / kamp | 4.5 |
| Breakballer reddet | 54.2% |
| Breakballer konvertert | 28.6% |
| Returpoeng vunnet | 41.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 65.8% |
| 1. serve vunnet | 77.6% |
| 2. serve vunnet | 50.6% |
| Ess / kamp | 14 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1.8 |
| Breakballer reddet | 74.1% |
| Breakballer konvertert | 12.3% |
| Returpoeng vunnet | 34% |