Jannik Sinner Prognoser, Statistikk & Form
Nylig form
Tennisprognoser
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Live S3 |
| 1
1
|
|
|
? |
? |
|||
07:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
10/10 | |
09:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
2:0 |
10/10 | |
09:50 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
10/10 | |
18:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
10/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
U28.5 |
9/10 | |
15:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
U27.5 |
9.2/10 | |
15:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
10/10 | |
10:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
10/10 | |
15:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
10/10 | |
15:05 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
10/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
63 76 |
U29.5 |
7/10 | |
12:30 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
U28.5 |
9.7/10 | |
13:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
U24.5 |
5.7/10 | |
12:10 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
10/10 | |
11:15 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
10/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:30 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
10/10 | |
23:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
10/10 | |
17:05 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
10/10 | |
23:30 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
10/10 | |
17:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
10/10 |
Om Jannik Sinner – Tennisprognoser & Statistikk
Jannik Sinner er en 24 år gammel høyre profesjonell tennisspiller, for tiden rangert som nummer 1 i verden. Vår AI-algoritme har analysert 34 kamper med Jannik Sinner og oppnådd en prognosenøyaktighet på over 94.1%. Denne siden tilbyr AI-genererte prognoser for kommende kamper — inkludert Kampvinner og Resultat — samt detaljert statistikk om serve, retur og breakpointkonvertering.
Selv om aktive prognoser er tilgjengelige eksklusivt for abonnenter, garanterer vi full åpenhet: alle resultater fra fullførte kamper forblir synlige slik at du kan verifisere vår historikk når som helst.
| Statistikk | Siste 10 (10) | Siste 20 (20) | Siste 52 uker (86) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | 63% | 63.4% | 63.7% |
| 1. serve vunnet | 80% | 80.8% | 80.3% |
| 2. serve vunnet | 64% | 61.8% | 59.9% |
| Ess / kamp | 5.8 | 6.7 | 7.2 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1.1 | 1.1 | 1.2 |
| Breakballer reddet | 75% | 75% | 75.1% |
| Breakballer konvertert | 30.4% | 30.2% | 31.1% |
| Returpoeng vunnet | 44.5% | 43.1% | 42% |
| Servehold % | 74.1% | 73.9% | 72.8% |
| Totalt poeng vunnet | 58.4% | 57.5% | 55.8% |
| Statistikk | Hard (55) | Grus (23) | Gress (8) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | 64.9% | 60.7% | 64.3% |
| 1. serve vunnet | 81.6% | 77.7% | 78.9% |
| 2. serve vunnet | 58.4% | 62.4% | 61.3% |
| Ess / kamp | 8 | 4.8 | 8.9 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1.1 | 1.1 | 2 |
| Breakballer reddet | 76.4% | 69% | 80.8% |
| Breakballer konvertert | 31% | 32.6% | 27.8% |
| Returpoeng vunnet | 41.4% | 43.7% | 41.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 63.7% |
| 1. serve vunnet | 80.3% |
| 2. serve vunnet | 59.9% |
| Ess / kamp | 7.2 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1.2 |
| Breakballer reddet | 75.1% |
| Breakballer konvertert | 31.1% |
| Returpoeng vunnet | 42% |
| Servehold % | 72.8% |
| Totalt poeng vunnet | 55.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 63.4% |
| 1. serve vunnet | 80.8% |
| 2. serve vunnet | 61.8% |
| Ess / kamp | 6.7 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1.1 |
| Breakballer reddet | 75% |
| Breakballer konvertert | 30.2% |
| Returpoeng vunnet | 43.1% |
| Servehold % | 73.9% |
| Totalt poeng vunnet | 57.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 63% |
| 1. serve vunnet | 80% |
| 2. serve vunnet | 64% |
| Ess / kamp | 5.8 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1.1 |
| Breakballer reddet | 75% |
| Breakballer konvertert | 30.4% |
| Returpoeng vunnet | 44.5% |
| Servehold % | 74.1% |
| Totalt poeng vunnet | 58.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 64.9% |
| 1. serve vunnet | 81.6% |
| 2. serve vunnet | 58.4% |
| Ess / kamp | 8 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1.1 |
| Breakballer reddet | 76.4% |
| Breakballer konvertert | 31% |
| Returpoeng vunnet | 41.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 60.7% |
| 1. serve vunnet | 77.7% |
| 2. serve vunnet | 62.4% |
| Ess / kamp | 4.8 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1.1 |
| Breakballer reddet | 69% |
| Breakballer konvertert | 32.6% |
| Returpoeng vunnet | 43.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 64.3% |
| 1. serve vunnet | 78.9% |
| 2. serve vunnet | 61.3% |
| Ess / kamp | 8.9 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2 |
| Breakballer reddet | 80.8% |
| Breakballer konvertert | 27.8% |
| Returpoeng vunnet | 41.3% |