Joanna Garland Prognoser, Statistikk & Form
Ranking#150
Alder24
Nylig form
L
W
L
L
L
9
Analyserte kamper
44.4%
Prediksjonsnøyaktighet
Tennisprognoser
Drevet av 
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:55 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
2 |
743 566 |
O20.5 |
7.8/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:50 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
365 637 |
2 |
7.3/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:30 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
636 267 |
2 |
1/10 | |
20:55 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
637 465 |
O17.5 |
10/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:20 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
44 66 |
2 |
2.2/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
2 |
644 466 |
O19.5 |
9.4/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
627 265 |
O18.5 |
6.1/10 | |
01:05 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
562 736 |
O18.5 |
8.5/10 | |
23:30 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 23 |
U26.5 |
9.8/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:10 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 32 |
|
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
Om Joanna Garland – Tennisprognoser & Statistikk
Joanna Garland er en 24 år gammel profesjonell tennisspiller. Vår AI-algoritme har analysert 9 kamper med Joanna Garland og oppnådd en prognosenøyaktighet på over 44.4%. Denne siden tilbyr AI-genererte prognoser for kommende kamper — inkludert Kampvinner og Resultat — samt detaljert statistikk om serve, retur og breakpointkonvertering.
Selv om aktive prognoser er tilgjengelige eksklusivt for abonnenter, garanterer vi full åpenhet: alle resultater fra fullførte kamper forblir synlige slik at du kan verifisere vår historikk når som helst.
Servestatistikk & Returstatistikk
| Statistikk | Siste 10 (10) | Siste 20 (20) | Siste 52 uker (41) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | 77.6% | 72.6% | 68.8% |
| 1. serve vunnet | 64% | 65.5% | 64.5% |
| 2. serve vunnet | 47.4% | 48.6% | 48% |
| Ess / kamp | 4.1 | 3.9 | 2.9 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.2 | 3.2 | 2.9 |
| Breakballer reddet | 63.9% | 59.2% | 56.6% |
| Breakballer konvertert | 29.9% | 30.8% | 35.2% |
| Returpoeng vunnet | 39.1% | 39.4% | 42.3% |
| Servehold % | 64.7% | 62.9% | 60.3% |
| Totalt poeng vunnet | 51.4% | 51.1% | 51.3% |
Statistikk by Surface
| Statistikk | Hard (24) | Grus (11) | Gress (6) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | 71.1% | 63.4% | 67.8% |
| 1. serve vunnet | 64.5% | 63.8% | 65.1% |
| 2. serve vunnet | 48.6% | 47.6% | 46.5% |
| Ess / kamp | 3.5 | 2.1 | 2.2 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3 | 2.9 | 2 |
| Breakballer reddet | 57.3% | 54.8% | 57.1% |
| Breakballer konvertert | 31.3% | 42.9% | 39.3% |
| Returpoeng vunnet | 40.2% | 45.1% | 45.9% |
Servestatistikk & Returstatistikk
Siste 52 uker (41)
Siste 20 (20)
Siste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 68.8% |
| 1. serve vunnet | 64.5% |
| 2. serve vunnet | 48% |
| Ess / kamp | 2.9 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.9 |
| Breakballer reddet | 56.6% |
| Breakballer konvertert | 35.2% |
| Returpoeng vunnet | 42.3% |
| Servehold % | 60.3% |
| Totalt poeng vunnet | 51.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 72.6% |
| 1. serve vunnet | 65.5% |
| 2. serve vunnet | 48.6% |
| Ess / kamp | 3.9 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.2 |
| Breakballer reddet | 59.2% |
| Breakballer konvertert | 30.8% |
| Returpoeng vunnet | 39.4% |
| Servehold % | 62.9% |
| Totalt poeng vunnet | 51.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 77.6% |
| 1. serve vunnet | 64% |
| 2. serve vunnet | 47.4% |
| Ess / kamp | 4.1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.2 |
| Breakballer reddet | 63.9% |
| Breakballer konvertert | 29.9% |
| Returpoeng vunnet | 39.1% |
| Servehold % | 64.7% |
| Totalt poeng vunnet | 51.4% |
Statistikk by Surface
Hard (24)
Grus (11)
Gress (6)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 71.1% |
| 1. serve vunnet | 64.5% |
| 2. serve vunnet | 48.6% |
| Ess / kamp | 3.5 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3 |
| Breakballer reddet | 57.3% |
| Breakballer konvertert | 31.3% |
| Returpoeng vunnet | 40.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 63.4% |
| 1. serve vunnet | 63.8% |
| 2. serve vunnet | 47.6% |
| Ess / kamp | 2.1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.9 |
| Breakballer reddet | 54.8% |
| Breakballer konvertert | 42.9% |
| Returpoeng vunnet | 45.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 67.8% |
| 1. serve vunnet | 65.1% |
| 2. serve vunnet | 46.5% |
| Ess / kamp | 2.2 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2 |
| Breakballer reddet | 57.1% |
| Breakballer konvertert | 39.3% |
| Returpoeng vunnet | 45.9% |