Sijia Wei Prognoser, Statistikk & Form
Ranking#382
Alder21
Nylig form
W
L
L
L
W
8
Analyserte kamper
50%
Prediksjonsnøyaktighet
Tennisprognoser
Drevet av 
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:55 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
U22.5 |
5.2/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:30 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
2 |
635 167 |
2 |
2.8/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:20 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
566 721 |
1 |
5.6/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 642 |
1 |
7.3/10 | |
01:40 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
7.8/10 | |
23:30 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
1 |
646 263 |
O20.5 |
6.6/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:30 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
165 627 |
2 |
4/10 | |
23:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
726 562 |
O17.5 |
8.6/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
636 367 |
|
||
00:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
|
||
00:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
|
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
Om Sijia Wei – Tennisprognoser & Statistikk
Sijia Wei er en 21 år gammel profesjonell tennisspiller. Vår AI-algoritme har analysert 8 kamper med Sijia Wei og oppnådd en prognosenøyaktighet på over 50%. Denne siden tilbyr AI-genererte prognoser for kommende kamper — inkludert Kampvinner og Resultat — samt detaljert statistikk om serve, retur og breakpointkonvertering.
Selv om aktive prognoser er tilgjengelige eksklusivt for abonnenter, garanterer vi full åpenhet: alle resultater fra fullførte kamper forblir synlige slik at du kan verifisere vår historikk når som helst.
Servestatistikk & Returstatistikk
| Statistikk | Siste 10 (10) | Siste 20 (20) | Siste 52 uker (20) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | 64.4% | 65.1% | 65.1% |
| 1. serve vunnet | 56.1% | 59% | 59% |
| 2. serve vunnet | 40.5% | 45% | 45% |
| Ess / kamp | 1.4 | 1.8 | 1.8 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.2 | 3 | 3 |
| Breakballer reddet | 52.9% | 54.6% | 54.6% |
| Breakballer konvertert | 28.4% | 32.4% | 32.4% |
| Returpoeng vunnet | 41.5% | 42.4% | 42.4% |
| Servehold % | 50.7% | 54.3% | 54.3% |
| Totalt poeng vunnet | 49.3% | 50% | 50% |
Statistikk by Surface
| Statistikk | Hard (10) | Grus (4) | Gress (6) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | 69.2% | 59.1% | 64.7% |
| 1. serve vunnet | 55.5% | 63.9% | 60.2% |
| 2. serve vunnet | 37.4% | 46.1% | 51.3% |
| Ess / kamp | 1.4 | 2 | 2.2 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.9 | 4 | 2.5 |
| Breakballer reddet | 52.1% | 55.6% | 57.1% |
| Breakballer konvertert | 31.5% | 35.6% | 31.1% |
| Returpoeng vunnet | 41.3% | 45.2% | 41.5% |
Servestatistikk & Returstatistikk
Siste 52 uker (20)
Siste 20 (20)
Siste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 65.1% |
| 1. serve vunnet | 59% |
| 2. serve vunnet | 45% |
| Ess / kamp | 1.8 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3 |
| Breakballer reddet | 54.6% |
| Breakballer konvertert | 32.4% |
| Returpoeng vunnet | 42.4% |
| Servehold % | 54.3% |
| Totalt poeng vunnet | 50% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 65.1% |
| 1. serve vunnet | 59% |
| 2. serve vunnet | 45% |
| Ess / kamp | 1.8 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3 |
| Breakballer reddet | 54.6% |
| Breakballer konvertert | 32.4% |
| Returpoeng vunnet | 42.4% |
| Servehold % | 54.3% |
| Totalt poeng vunnet | 50% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 64.4% |
| 1. serve vunnet | 56.1% |
| 2. serve vunnet | 40.5% |
| Ess / kamp | 1.4 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.2 |
| Breakballer reddet | 52.9% |
| Breakballer konvertert | 28.4% |
| Returpoeng vunnet | 41.5% |
| Servehold % | 50.7% |
| Totalt poeng vunnet | 49.3% |
Statistikk by Surface
Hard (10)
Grus (4)
Gress (6)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 69.2% |
| 1. serve vunnet | 55.5% |
| 2. serve vunnet | 37.4% |
| Ess / kamp | 1.4 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.9 |
| Breakballer reddet | 52.1% |
| Breakballer konvertert | 31.5% |
| Returpoeng vunnet | 41.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 59.1% |
| 1. serve vunnet | 63.9% |
| 2. serve vunnet | 46.1% |
| Ess / kamp | 2 |
| Dobbeltfeil / kamp | 4 |
| Breakballer reddet | 55.6% |
| Breakballer konvertert | 35.6% |
| Returpoeng vunnet | 45.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 64.7% |
| 1. serve vunnet | 60.2% |
| 2. serve vunnet | 51.3% |
| Ess / kamp | 2.2 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.5 |
| Breakballer reddet | 57.1% |
| Breakballer konvertert | 31.1% |
| Returpoeng vunnet | 41.5% |